Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.max-shop.pl    
Oprogramowanie sklepu internetowego
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Oprogramowanie sklepu internetowego - http://www.max-shop.pl
ID w katalogu 5957
Tytuł Oprogramowanie sklepu internetowego
Url http://www.max-shop.pl
Opis Oprogramowanie sklepu internetowego – Jednym z podstawowych założeń przy tworzeniu programu MaxShop był nacisk na skuteczne pozycjonowanie. Nasz program został napisany w bardzo intuicyjny sposób. Wprowadzanie towarów wraz z opisami i zdjęciami jest bardzo proste i z naszego doświadczenia wynika że nawet osoby które do tej pory niewiele miały wspólnego z handlem internetowym szybko opanowują niezbędne funkcje i procedury. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe sklep www   profesjonalne sklepy internetowe   profesjonalny sklep internetowy   oprogramowanie sklepu internetowego   sklep internetowy oprogramowanie
Data Feb 2, 2010
Imię kontaktowe Atena
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Rivasoft.pl - dystrybutor AutoCAD
  Rivasoft jest dystrybutorem oprogramowania AutoCAD LT, z którego korzystają projektanci niemal z każdej branży. Sklep dostarcza również programy firmy Adobe, Corel oraz Microsoft. Oferuje szeroką gamę aplikacji użytkowych, programów graficznych, a ponadto systemy operacyjne, oprogramowanie antywirusowe, pakiety bezpieczeństwa oraz wiele innych pomocnych rozwiązań. Produkty wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej. Zamówienia realizowane są na terenie całego kraju.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Portale komputerowe > Sklepy


2. mMedica - serwis i opieka
  Informatyka pojawia się w medycynie w coraz to szerszym zakresie. Nie służy już jedynie do diagnozowania nieprostych obrazów tomograficznych. Wkroczyła do małych gabinetów i przychodni. Oprogramowanie mMedica gwarantuje kompleksowa obsługę przychodni, zaczynając od przyjęcia pacjenta a kończąc na ostatecznym rozliczeniu z NFZ. Wyobraź sobie sytuację, że nie powinniśmy już przebierać w tonach kartotek wszystko masz pod jednym kliknięciem myszki. Twoi pacjenci stają się zadowoleni i nic nie zakłuci rozliczenia z NFZ. Tak to jest możliwe dzięki oprogramowaniu mMedica. Czujesz lęk i obawę czy poradzisz sobie z obsługą? Nie martw się firma Kosiknet gwarantuje całościowe wdrożenie z nauką obsługi jak również dalszym serwisem. Z nami z pewnością nie zginiesz w cyfrowym świecie. Zapoznaj się z ofertą korporacji Kosiknet tyczącą systemów medycznych. Funkcjonujemy na terenie województwa opolskiego.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. Program finansowo księgowy
  Żadna firma, działająca w w dzisiejszym biznesie nie może sobie pozwolić na niesprawnie działający zespół księgowo-kadrowy. Do lamusa odeszły jednak papierowe księgi przychodów i rozchodów czy też ręczne tworzenie planu kont. Zastąpiły je nowoczesne elektroniczne programy do fakturowania oraz inne aplikacje dla księgowości. Dystrybutor Varico rozpowszechnia ich freeware'owe próbne wersje na swojej stronie www. Oprogramowania do obsługiwania ksiąg przychodów i rozchodów usprawniają funkcjonowanie każdego pracodawcy. Aplikacje tego rodzaju mają w wewnętrznej zawartości rozrachunki z US i ZUS, rozrachunki deklaracji fiskalnych oraz rozrachunki środków trwałych. Każdy program od firmy Varico skorelowane jest także z systemami bankowymi. Więcej danych na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Regiony , miasta > Wielkopolskie


4. Pobieranie z youtube plików
  Zapraszamy na stronę downtube która umożliwia pobierania plików z portalu youtube zupełnie za friko. Wystarczy wejść na portal youtube i wybrać plik który chcecie pobrać w naszym serwisie. Link do wybranego filmiku lub teledysku należy przekleić do naszego serwisu. W późniejszym etapie wybieramy rodzaj formatu w jakim ma zostać pobrani plik na dysk twojego pc. Najczęściej wybieranym formatem przez naszych użytkowników jest format pliku flv z którym radzą sobie wszystkie odtwarzacze. Wejdź już teraz i korzystaj z naszego serwisu kiedy tylko zechcesz zupełnie za darmo.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Obieg dokumentów AMODIT
  Działamy na rynku oprogramowania, na którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom firmowym rozwiązania, w postaci programów do obsługiwania procesów workflow. Nasze oprogramowanie pozwala między innymi na integrowanie z systemami ERP. Jednocześnie nasze programy oparte są również na inteligentnych rozwiązaniach korzystających ze sztucznej inteligencji. Zapewniamy również stałe rozwijanie naszego oprogramowania. Szczegóły na stronie internetowej firmy.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0