Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.prezentnaurodziny.com/     prezent na urodziny 0.00 z 5 0
prezent na urodziny - http://www.prezentnaurodziny.com/
ID w katalogu 598
Tytuł prezent na urodziny
Url http://www.prezentnaurodziny.com/
Opis Chcesz podarować komuś oryginalny prezent a nie masz pomysłu? U nas znajdziesz pomysł na naprawde wyjątkowy upominek.
Zaskocz swoich bliskich wyszukanym i jedynym w swoim rodzaju prezentem.
Grupa w katalogu Internet > Blogi
Słowa kluczowe Prezent   upominek   na urodziny   dla chłopaka   dla dziewczyny   niespodzianka
Data Sep 3, 2008
Imię kontaktowe apeq
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Blogi
1. Http://redukcjacellulitu.pl
  Pomarańczowa skórka określona jako cellulit to problem, z którym musi zmagać się wiele kobiet i szukają one sposobu na jego rozwiązanie. Na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele ciekawych wpisów, które odnoszą się do różnych metod walki z cellulitem. Jesteśmy przekonani, że uda się Wam cos interesującego tutaj znaleźć i łatwiej będzie radzić sobie z tym właśnie problemem. Pojawiają się również wpisy od kobiet, które same zmagały się z tym problemem.
Katalog:   Internet > Blogi


2. Sukcesja - biznesnaostro.pl
  Biznes Na Ostro to blog dla przedsiębiorców i zarazem strona, która została stworzona z myślą o tych, którzy prowadzą własną firmę lub chcą też ją uruchomić. Jest przeznaczona dla osób, które właśnie przejmują firmę założoną kilka lat temu. To również strona dla osób szukających ciekawego miejsca pracy. Tu czytelnicy znajdą między innymi ciekawy pomysł na biznes. Na blogu publikowane są artykuły poruszające tematykę biznesu w małym mieście, sukcesji w biznesie i wielu innych zagadnień typowo biznesowych.
Katalog:   Internet > Blogi


3. Portal budowlany - Abcbudowlane.pl
  Portal budowlany abcbudowlane.pl powstał z myślą o osobach poszukujących pomocnych informacji dotyczących budowy, instalacji oraz wykończenia domów i mieszkań. W jednym miejscu znajdziesz wiele pomocnych informacji, między innymi praktyczne porady, jak budować dom, jak dobierać sprzęty i instalacje, jak prowadzić różne prace wykończeniowe. Portal abcbudowlane.pl pomoże ci w oszczędzeniu pieniędzy na ekipach budowlanych i remontowych sprawdź teraz!
Katalog:   Internet > Blogi


4. System Android Forum
  Forum poświęcone nowej platformie na telefony komórkowe Android - darmowemu rozwiązaniu , które zrewolucjonizuje rynek telefonii komórkowej. Platforma forum Android oparta jest na systemie operacyjnym linux, jest darmową platformą, która dostarczy wiele rozwiązań na rynku telefonii komórkowej. Telefony komórkowe z zainstalowaną platformą Android, będą posiadały wiele unikalnych właściwości. Oprócz tego nie zabraknie rozwiązań znanych z tradycyjnych systemów operacyjnych na telefony komórkowe, takich jak nawigacja, pakiet biurowy itp.
Katalog:   Internet > Blogi
Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Szyszkowski Dariusz
  Dariusz Szyszkowski, ur.1963 w Olsztynie, nie związał się z miejscem urodzin, ponieważ niegodził się z polityką PRL. Po maturze, studiował na UW, kierunek lingwistyki ,studiów nie skończył z powodu wyjazdu do RFN. We wrześniu 1985, Dariusz zamieszkał w Karlsruhe. Podjął naukę j.niemieckiego oraz przedmiotów z zakresu ubezpieczeń, finansów, nieruchomości i prawa. Po ukończeniu IHK w Karlsruhe rozpoczął pracę w ubezpieczeniu Vereinte Versicherungen. Powodzenie finansowe wskazało drogę do biznesu w nieruchomościach. Czuje się Polakiem i podtrzymuje tradycje polskie, zakłada w Karlsruhe galerię sztuki Polnische Kunst. W 1998 Szyszkowski zamieszkuje w Warszawie.
Katalog:   Internet > Blogi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0