Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.akcent.biz     pracę dla studenta 0.00 z 5 0
pracę dla studenta - http://www.akcent.biz
ID w katalogu 600
Tytuł pracę dla studenta
Url http://www.akcent.biz
Opis Oferujemy pracę w miastach Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Lublin, Kielce jak i w mniejszych. Poszukujemy hostessy a także do kolportaż ulotek. Nasza agencja promocji zapewnia pewna pracę. Dołącz do grona ponad 6000 pracowników.
Grupa w katalogu Internet > Reklama i marketing
Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki
Słowa kluczowe praca dla studentów   hostessy   hostessa   merchandising   btl   kolportaż ulotek   agencja btl   agencja promocji   visual merchandising   degustacje   agencje promocyjne   akcje promocyjne   outsourcing sił sprzedaży
Data Sep 3, 2008
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Reklama i marketing
1. Ultima Polska - oferta systemów reklamowych dla agencji
  Do agencji reklamowych adresowana jest oferta brytyjskiej firmy reklamowej Ultimadisplays, jednego z największych producentów i dostawców produktów reklamowych w Europie. Oferowane przez nas produkty to nie tylko doskonała, konkurencyjna cena ale i niezawodność potwierdzana przez nas 10 letnią gwarancją. Oferujemy towary w kilku grupach produktowych: Rollupy, Ścianki reklamowe, Systemy prezentacyjne (m.in tabliczki i tablice informacyjne i reklamowe, linkowe systemy prezentacyjne, Kasetony, Demostandy (m.in trybunki degustacyjne, składane przenośne gabloty promocyjne), Potykacze, Trybunki reklamowe (lady recepcyjne, Stojaki na ulotki (foldery). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


2. Www.LedBoard.pl - Telebim Led
  Ledboard.pl to platforma, która powstała z myślą o tych wszystkich instytucjach, które są związane z reklamą. Nasza oferta więc jest skierowana do domów mediowych, reklamodawców, właścicieli telebimów. Nasza platforma pomaga budować swoją markę, a także wymieniać się doświadczeniami w zakresie reklamy outdoor. Dzięki Ledboard przedsiębiorca stanie się ważnym ogniwem rynku, co zapewniają takie cechy, jak jej dostępność, nowatorskie rozwiązania i skuteczność.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


3. Tworzenie stron WWW - Kraków
  Jesteśmy agencją interaktywną, która koncentruje się na problemach powiązanych z SEO, optymalizacją, marketingiem internetowym (SEM)i projektowaniem portali internetowych. Jesteśmy skoncentrowani na indywidualnym podejściu do klienta i opieramy się na dialogu. Jeśli szukasz firmy, która poświeci Ci dużo czasu, aby poznać Twoje wymogi, do zajrzyj do nas. Mamy zespół młodych osób z zapałem do tego czym się zajmują, a dzięki temu możemy zapewnić dużą dawkę fachowości. Jesteśmy pewni, że nasza praca sprawi, że Twoja firma będzie działać lepiej i że jej strona stanie się konkurencyjna i widzialna wśród innych dostępnych w sieci.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Portale komputerowe > Usługi


4. Copywriter
  Zajmujemy się szeroko rozumianym copywritingiem. Począwszy od Namingu, czyli nazewnictwa marketingowego, poprzez redakcję treści, sem copywritingi po wymyślanie sloganów marketingowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


5. Programy lojalnościowe
  Jesteśmy agencją marketingową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze akcji promocyjnych, konferencji oraz innego rodzaju wydarzeń medialnych. Oferujemy szeroką gamą wysokiej klasy gadżetów. MDI - Marketing Design Innovations - Firma oferuje kompleksową obsługę akcji promocyjnych, programy lojalnościowe, szeroki wybór gadżetów, w tym także gadżety ekologiczne, gadżety VIP, gadżety farmaceutyczne. Realizujemy zlecenia na terenie całego naszego kraju.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0