Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.l4studio.com.pl    
L4Studio
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
L4Studio - http://www.l4studio.com.pl
ID w katalogu 6009
Tytuł L4Studio
Url http://www.l4studio.com.pl
Opis Główny obszar zainteresowań firmy to opracowywanie kompletnych projektów aplikacji i serwisów internetowych oraz reklama on-line. Specjalizujemy sie w tworzeniu i realizacji efektywnej strategii działania firmy w sieci. Realizujemy następujące projekty:
Audyty istniejących rozwiązań
Opracowywanie koncepcji serwisów i usług online
Projektowanie funkcjonalne i graficzne
Identyfikacja wizualna
Opracowywanie strategii komunikacji produktu
Reklama on-line
Prezentacje multimedialne
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe usability   projektwanie funkcjonalne   identyfikacja wizualna   projektowanie www   prezentacje multimedialne   audyty www   e-commerce  
Data Feb 5, 2010
Imię kontaktowe madeline
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Złocenie Srebrzenie Miedziowanie
  Profesjonalna galwanizernia wykonuje zlecenia z zakresu renowacji przedmiotów wykonanych z metalu. Galwanizacja domowa oraz profesjonalna - poznaj zasady.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. MIR Consulting firma doradcza: projekty i dotacje unijne, usługi prawne
  MIR Consulting oferuje Państwu usługi z zakresu doradztwa biznesowego i outsourcingu. Nasi doradcy to zespół specjalistów zajmujących się pozyskiwaniem dotacji z funduszy unijnych dla firm i NGO oraz obsłudze prawno-finansowej podmiotów gospodarczych w zakresie realizacji i rozliczania projektów UE. Przygotowujemy wnioski o dofinansowanie projektów i niezbędne załączniki (np. biznesplan, studium wykonalności i ocena oddziaływania na środowisko). W ofercie mamy usługi prawne, które świadczymy swoim klientom w ramach stałej współpracy oraz szkolenia o szerokim wachlarzu tematycznym. Przy realizacji zleceń kierujemy się dewizą: „zadowolenie Klientów stanowi miarę jakości naszych usług”. Od momentu rozpoczęcia swej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów, które zakończone zostały sukcesem dzięki temu jak działamy – indywidualnemu podejściu do klienta i jego oczekiwań. Na stronie znajdują się referencje od naszych klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne


3. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego we Wrocławiu - Sports Shop
  Szukasz łyżki do opon? A może chcesz kupić deskę snowboardową lub narty ?
U nas znajdziesz również gogle narciarskie, kijki narciarskie i wiele, wiele innych !Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Sports Shop na stronie internetowej : http://sportsshop.pl/ . Możesz się z nami skontaktować telefonicznie : 575 399 000 / 798 808 366 bądź przez email : kontakt@sportsshop.pl . Siedziba naszego sklepu znajduje się we Wrocławiu (50-388), na ulicy Nowowiejskiej 25.
Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie !
Zapraszamy Serdecznie !
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. SAP Polska: Oprogramowanie dla firm - CRM, ERP, PLM, SCM, SRM
  SAP Polska oferuje: system ERP (HR, Finanse i Kontroling, MRP), system CRM, rozwiązanie PLM, oprogramowanie SCM i SRM, platforma SAP NetWeaver, rozwiązania branżowe i oprogramowanie dla MŚP: SAP Business All-in-One i SAP Business One. Oferta firmy obejmuje też usługi konsultingowe i szkolenia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


5. FSG - Financial Support Group - Twój zewnętrzny dyrektor finansowy.
  Financial Support Group Sp. z o.o. - Twój zewnętrzny dyrektor finansowy. Proponujemy kompleksowe wsparcie biznesu, dokonujemy oceny wyglądu firmy, jednocześnie pod kątem wewnętrznym oraz zewnętrznym. Oferujemy opiekę dedykowanego doradcy, za którym stoi wiedza zgromadzona przez cały zespół FSG. Posiadamy autorskie narzędzia analityczne, scoringowe i ratingowe. W naszej ofercie znajdują się doradztwo finansowe i kredytowe, kredyty inwestycyjne i obrotowe, optymalizacja kosztów, biznes plany, restrukturyzacje, projekty inwestycyjne, inwestycje, analiza kondycji finansowej, ocena sprawozdań i wiarygodności firm, nadzór nad finansami, tworzenie raportów finansowych, negocjacja warunków współpracy. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0