Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.systemy-edi.pl    
Edifact
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Edifact - http://www.systemy-edi.pl
ID w katalogu 604
Tytuł Edifact
Url http://www.systemy-edi.pl
Opis Electronic Data Interchange w skrócie EDI, są to systemy związane z elektroniczną wymianą danych. Na naszej stronie znajdziesz krótką charakterystyke powyższych systemów, poznasz korzyści jakie płyną z ich używania. Standart EDIFACT przestanie być obcy i okaże się bardzo pomocny w przesyłaniu danych na skale międzynarodową. Jednym z najważniejszych zagadnień jest elektroniczny obieg dokumentów na którym również się skupimy.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe edi   edifact   systemy edi   obieg dokumentów
Data Sep 3, 2008
Imię kontaktowe Stefan
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. PIT Projekt - program do rozliczania pit 2015
  Jeżeli potrzebny Ci darmowy program PIT, koniecznie wybierz nasz PIT Projekt. Jest to Program PIT 2015, który przeprowadzi Cię szybko przez proces wypełniania deklaracji podatkowych. Gwarantujemy, że nasz program do wypełniania PIT-ów to znaczne ułatwienie, jeśli chodzi o zeznania podatkowe. Najnowsza wersja programu posiada intuicyjny interfejs, moduł e-deklaracji, automatyczne aktualizacje. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wypelnijpit.eu.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. Autoplugin
  Aplikacja, która będzie Twoim kompanem, pilotem i wsparciem w podróży samochodem? Oto ona! Znajdziesz tu masę przydatnych funkcji, a jednocześnie bardzo przystępny charakter działania i bardzo, bardzo wiele przydatnych zasobów. Zachęcamy serdecznie do sprawdzenia naszej strony, by dowiedzieć się więcej na temat tego wyjątkowego, niespotykanego dotąd rozwiązania. Na pewno każda podróż upłynie lepiej. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. W tym celu wystarczy odwiedzić stronę internetową autoplug.in. Zostały tam przedstawione szczegółowe informacje na temat aplikacji.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. Taxi Apps - internetowy system obsługi taxi
  Firma zapewnia dostęp do nowoczesnej aplikacji, która pozawala zdalnie skorzystać z usług firmy taksówkarskiej. Oferta kierowana jest do wszystkich firm taksówkowych, które zamierzają zwiększyć dostępność do swoich usług, zwiększyć zadowolenie z obsługi oraz zapewnić zdalny dostęp do usług taksówkowych. Zapoznaj się ze szczegółami! W tym celu wystarczy odwiedzić stronę internetową taxiapps.pl. Znajdziesz na niej najlepszą aplikację dla kierowców taksówek.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Zintegrowany system zarządzania
  Wdrażanie udoskonaleń w przedsiębiorstwach, m.in. systemów IT, ERP, SAP, CRM to specjalność profesjonalnej kadry specjalistów Itelligence. Dzięki dysponowaniu nowoczesnym oprogramowaniem, firmy zyskują pełną integrację procesów w obrębie swojej działalności. By uzyskać informacje, co to jest system np. ERP, dobrze jest zwizytować witrynę itelligence.pl. Każde zlecenie jest dopasowywane do konkretnych potrzeb klienta. Serdecznie zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Pobieranie z youtube plików
  Zapraszamy na stronę downtube która umożliwia pobierania plików z portalu youtube zupełnie za friko. Wystarczy wejść na portal youtube i wybrać plik który chcecie pobrać w naszym serwisie. Link do wybranego filmiku lub teledysku należy przekleić do naszego serwisu. W późniejszym etapie wybieramy rodzaj formatu w jakim ma zostać pobrani plik na dysk twojego pc. Najczęściej wybieranym formatem przez naszych użytkowników jest format pliku flv z którym radzą sobie wszystkie odtwarzacze. Wejdź już teraz i korzystaj z naszego serwisu kiedy tylko zechcesz zupełnie za darmo.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0