Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna




     QR COODE http://www.goldkom.com.pl    
Kominki, kominy,wkłady kominowe kwasoodporne,kominy izolowane
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach




Kominki, kominy,wkłady kominowe kwasoodporne,kominy izolowane - http://www.goldkom.com.pl
ID w katalogu 6073
Tytuł Kominki, kominy,wkłady kominowe kwasoodporne,kominy izolowane
Url http://www.goldkom.com.pl
Opis GOLD-KOM
TOMASZ GOLDA
UL.PADEREWSKIEGO 136
42-400 ZAWIERCIE
WWW.GOLDKOM.COM.PL
kominki@goldkom.com.pl
TEL: 507-241-597 032 677-11-15

Firma GOLD-KOM

Zajmujemy się kompleksowym montażem systemów kominowych oraz kominkowych.w ofercie posiadamy systemy kominowe ceramiczne,kwasoodporne,wkłady kominowe,kominki z płaszczem wodnym,kominki powietrzne,obudowy kominkowe.Na wykonane u nas usługi udzielamy gwarancji oraz oferujemy serwis pogwarancyjny.Korzystne ceny
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Regiony , miasta > Śląskie
Słowa kluczowe kominy kominki wkłady kominowe wkłady kominkowe sytemy kominowe
Data Feb 12, 2010
Imię kontaktowe Tomasz Golda
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Prasy krawędziowe
  Oferujemy bogato wyposażone prasy krawędziowe, w standardzie i na specjalne zamówienie. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom naszych Klientów, oferując prasy krawędziowe o różnej sile nacisku i długości gięcia. Dostępne modele to prasy krawędziowe HFT, HFE oraz HFP.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Schody angielskie - Warszawa - Antoni Jaszczuk
  Przedsiębiorstwo schodyjaszczuk.pl to rodzinna firma zajmująca się wykonywaniem wysokiej jakości schodów drewnianych. Wykonane przez nas propozycje mogą Państwo poznać na stronie internetowej naszej firmy, do czego serdecznie zapraszamy. Korzystamy z nowoczesnych technologii aby nasza praca była wykonana szybko, dokładnie i tak jak klient tego oczekuje. Kontakt: drabina@interia.pl i telefonem 602 362 554. Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Projekty domów - Szczecin
  Chcielibyśmy zaproponować Państwu usługi budowlane na terenie województwa zachodniopomorskiego. Chodzi generalnie o kosztorysowanie, projekty domów oraz przeglądy obiektów. Do wszystkich swoich działań w branży budowlanej podchodzimy w bardzo profesjonalny sposób, możecie mieć Państwo pewność, że wszystko będzie na poziomie. Polecamy się także w przypadku inspekcji nadzoru, kierownictwa budowy czy chociażby szukania inwestora zastępczego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej arens.pl
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. InfraSkan
  Przedsiębiorstwo Infra Skan świadczy szeroki zakres usług inżynierskich, wśród których znajdziecie Państwo między innymi usługi pomiaru termowizyjnego, lokalizacji drobnych wycieków wodnych czy konsultacji w kwestii charakterystyki energetycznej budynków. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji tego typu usług, które dodatkowo poparte jest doświadczeniem naukowym i wiedzą nagradzaną na AGH. Zasięg naszych usług obejmuje centralną i południową Polskę. Dojazd do 40 kilometrów od naszej siedziby w Trzebini jest bezpłatny.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Wynajem maszyn budowlanych - bornal.pl
  Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Bornal. Wykonujemy roboty ziemne najwyższej jakości. Zajmujemy się wykonywaniem wykopów, wyburzeniami i rozbiórkami. Wykonujemy również mikroniwelację terenu, korytowanie i utwardzanie, a także wykopy na gruntach skalistych. Dysponujemy własną bazą sprzętową. Zatrudniam doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Oferujemy również wynajem maszyn budowlanych na korzystnych warunkach. Szczegółowe informacje o ofercie znajdziesz na naszej stronie www.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane




Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0