Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.wskiz.edu    
Studia informatyka Poznań
OCENA : 1.50 z maksymalnej 5 oparta na 2 głosach
Studia informatyka Poznań - http://www.wskiz.edu
ID w katalogu 612
Tytuł Studia informatyka Poznań
Url http://www.wskiz.edu
Opis Strona Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania proponującej studia informatyka Poznań I stopnia tak samo w trybie dziennym jak i zaocznym. Uczelnia gwarantuje liczne promocje i dogodne sposoby płatności dla noworocznych studentów. Zapraszamy na stronę.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Słowa kluczowe studia informatyka Poznań
Data Sep 3, 2008
Imię kontaktowe sabina
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 1.50 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
1. Ranking restauracji
  Nasz serwis stanowi tworzony wspólnie z internautami ranking najlepszych lokali w Polsce. Gromadzimy dane, menu, zdjęcia oraz mapy dojazdu oraz opinie o firmach gastronomicznych ze wszystkich województw. Przedstawiamy restauracje, jadłodajnie, kawiarnie, puby, zajazdy, kebaby, pizzerie i szereg innych lokali. Z nami każdy bez trudu wybierze miejsce podające smaczne jedzenie oraz lokal na wesele, bankiet czy inną imprezę. Zachęcamy także do dodawania swoich własnych opinii.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. Problemy z dziąsłami
  Jakość, którą cenisz i zadowolenie, które jest ważne dla naszej firmy. Colgate już od wielu lat oferuje swoim klientom produkty sprawdzone i najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty dla ciała jak i do pielęgnacji domu. Każdy z naszych produktów, jest sprawdzany i testowany przez grono najlepszych specjalistów. Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym klientem, koniecznie zapoznaj się z nami i skorzystaj z naszych produktów.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Pokochaj olej rzepakowy
  Zapraszamy na stronę kampanii Pokochaj Olej Rzepakowy - to tu mogą Państwo dowiedzieć się więcej o prozdrowotnym oleju rzepakowym, którego nadal w polskich kuchniach jest zbyt mało. Prezentujemy olej rzepakowy z każdej strony - opisujemy jego właściwości, wpływ na zdrowie i urodę, porównujemy go z innymi olejami dostępnymi w sklepach. Także można u nas znaleźć mnóstwo przepisów z jego wykorzystaniem, w tym w wykonaniu Tomka Woźniaka. Pokochaj Olej Rzepakowy!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Materiały na kierunek: Zarządzanie
  Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdziesz ogromną ilość materiałów dydaktycznych dla studentów będących na kierunku Zarządzanie. Teoria, skany, ściągi i obszerny dział download. Wszystko to znajdziesz na naszej stronie internetowej. Materiały na niej się znajdujące dotyczą takich przedmiotów jak matematyka, makroekonomia, mikroekonomia, bilansoznawstwo, finanse oraz wiele wiele innych. Baza wiedzy zgromadzonej w naszym serwisie jest systematycznie powiększana, również przez internautów odwiedzających naszą stronę. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Korepetycje ogłoszenia
  Twoje dziecko potrzebuje korepetycji? Widzisz, ze trzeba mu pomóc w opanowaniu bieżącego lub zaległego materiału? Na naszej stronie internetowej znajdziesz oferty wielu doświadczonych korepetytorów z wielu dziedzin nauki. Nie wahaj się, wybrałeś doskonały sposób na poprawienie wyników w nauce Twojego dziecka. Istnieje również możliwość zamieszczenia taniej reklamy w naszym serwisie. Zapraszamy do odwiedzin oraz dodawania storn do serwisu www.korepetycje-edu.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0