Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.certyfikacja-ru.pl    
Certyfikacja na Rosję
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Certyfikacja na Rosję - http://www.certyfikacja-ru.pl
ID w katalogu 613
Tytuł Certyfikacja na Rosję
Url http://www.certyfikacja-ru.pl
Opis W celu usprawnienia i ułatwienia procesu Certyfikacji Państwa wyrobów wiodąca rosyjska firma zajmująca się certyfikacją towarów “ Centrum Certyfikacji i Marketingu” otworzyła swoje przedstawicielstwo na terenie Polski.

Wykonujemy między innymi:
• Certyfikat bezpieczeństwa pożarowego
• Certyfikat zgodności GOST-R
• Certyfikat dobrowolny GOST-R
• Deklarację zgodności
• Zezwolenie Rostehcnadzor
• Świadectwo sanitarno-epidemiologiczne
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe Certyfikacja na Rosję   Certyfikacja w Rosji   Certyfikat GOST R   GOST   Certyfikat zgodności   Rosstroj   Certyfikat higieniczny  
Data Sep 3, 2008
Imię kontaktowe Jarosław
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. GOOD WAY Treningi i Programy Doradczo - Szkoleniowe
  Dostarczamy szkolenia na miarę potrzeb współczesnego rynku. Organizujemy szkolenia Menedżerskie i Handlowe. Wdrażamy standardy Zarządzania i Obsługi klientów. Rekrutujemy pracowników według sprawdzonych standardów postępowania, pomagamy wdrażać i opracowywać ścieżki rozwoju zawodowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. South Energy Partners outsourcing, konferencje na Śląsku
  Firma South Energy Partners zaprasza serdecznie do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Jesteśmy firmą świadczącą usługi outsourcingowe na terenie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest do małych oraz średnich firm, jakie szukają niezawodnego kontrahenta. Gwarantujemy Państwu wsparcie handlowe, merytoryczne oraz marketingowe, jakie oparte jest na naszym wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy obsługę kadrowo-płacową, szkolenia i konferencje, handel energią oraz wiele innych usług dostosowanych do potrzeb Klienta. Dodatkowo służymy pomocą z zakresu usług informatycznych. Zachęcamy do skorzystania naszych usług, jakie szczegółowo zaprezentowane są na witrynie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Doradztwo strategiczne
  WYG Consulting to międzynarodowa spółka doradcza, która od 1992 roku działa także w Polsce. Biura ma rozlokowane na całym świecie. W naszym kraju posiada biura m.in. w Gdańsku oraz Warszawie. Firma oferuje swoim klientom doradztwo strategiczne oraz profesjonalne szkolenia biznesowe dla firm oraz managerów. Do tego pomaga przedsiębiorcom uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej. Proponowane przez WYG Consulting działania, przekładają się wzrost konkurencyjności oraz zwiększenie kapitału finansowego oraz technologicznego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne


4. BRANDBROKER to zespół doradców wspierających firmy i menedżerów w zarządzaniu wartościami niemateria
  BRANDBROKER to zespół konsultantów zajmujących się doradztwem w dziedzinie budowania i wykorzystywania wartości finansowej elementów IP (Intellectual Propoerty): Oferta naszego zespołu koncentruje się na trzech obszarach:
1.Pośrednictwo w obrocie markami, znakami towarowymi i domenami internetowymi:
due dilligence, wycena marek, znaków towarowych i domen internetowych, poszukiwanie nabywców (sprzedawców) znaków towarowych i domen internetowych, negocjowanie warunków transakcji
Nasz oferta zapewnia klientom następujące korzyści dla klienta: konsultacje i negocjowanie na rzecz klienta w celu uzyskania korzystnych warunków finansowych (tani zakup, droga sprzedaż)
2.Wycena prawa własności intelektualnej (wycena marki, firmy, znaków towarowych) różne metody szacowania wartości niematerialnych
Szacowanie wartości finansowej marki, ocena potencjału marketingowego i siły rynkowej marki, dopasowanie marki do portfolio i strategii rynkowej klienta.
Korzyści dla klienta: Wiedza o potencjale finansowym marki, wycena na potrzeby sporów sądowych , wycena na potrzeby wniesienia praw własności intelektualnej jako aportu do spółki kapitałowej.
3.Due dilligence marki
audyt znaków towarowych, firm oznaczeń przedsiębiorstwa w procesach zbycia przedsiębiorstwa, fuzji i przejęć (kwestia możliwości dalszego używania oznaczeń przez nabywców, kwestia kolizji oznaczeń, niebezpieczeństwa wprowadzenia w błąd konsumentów w wyniku przejęcia marki) oraz audyt elementów własności na znaki towarowe, firmę, oznaczenia przedsiębiorstwa
Korzyści dla klienta: zebrana wiedza niezbędna w poszukiwaniu atrakcyjnych transakcji, określenie ryzyk oraz estymowanie przychodów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Rezerwy na świadczenia emerytalne Prospecto
  Oferujemy szeroki zakres usług aktuarialnych dla wielu firm. Służymy pomocą przy, między innymi, szacowaniu deputaty węglowe. O naszym doświadczeniu świadczyć może wykonanie ponad tysiąc wycen oraz blisko pięćset zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się zarówno przedsiębiorstwa zatrudniające kilka tysięcy pracowników (także te notowane na GPW), jak i mniejsze firmy zatrudniające do 10 osób. Wszystkie wyliczenia są zgodne z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR 19). Na życzenie Klienta kalkulacje i analizy mogą również zostać wykonane w oparciu o standardy US GAAP. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania, a także przygotujemy dla Państwa ofertę szczegółową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0