Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://jeziorodrawsko.com     jeziorodrawsko.com - Serwis Informacyjny 4.00 z 5 1
jeziorodrawsko.com - Serwis Informacyjny - http://jeziorodrawsko.com
ID w katalogu 62
Tytuł jeziorodrawsko.com - Serwis Informacyjny
Url http://jeziorodrawsko.com
Opis Jezioro Drawsko leży w sercu Pojezierza Drawskiego. To wymarzone miejsce do uprawiania czynnej turystyki oraz wspaniałego wypoczynku. Poznaj uroki tego miejsca.
Grupa w katalogu Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo
Regiony , miasta
Słowa kluczowe jezioro   drawsko   drawskie   czaplinek   nocleg   agroturystyka   zachodniopomorskie   drawa   rzeka   turystyka   kajak   �eglarstwo   kajaki   wypoczynek   woda   w�dkarstwo   w�dkarstwo   nurkowanie   zctn   drawtur   aquarius   portal   czaplinka  
Data Feb 2, 2008
Imię kontaktowe Rafal
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo
1. Czarter jachtu Tes 32 Dreamer na Mazurach
  Oferta czarteru żaglówki Tes 32 Dreamer na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.
Znajdziesz tu cennik i terminarz czarterów na aktualny rok, szczegółową specyfikacje oferowanego jachtu, a także zdjęcia w bardzo dobrej jakości.

Nasze jachty są luksusowa wyposażone, na pokładzie znajdują się między innymi: TV, DVD, odtwarzacz płyt CD, toaleta.
Tes 32 to luksusowy, wygodny i przestrzenny jacht o nowoczesnej konstrukcji. W celu zapewnienia bezpiecznego i komfortowego żeglowania łódź została wyposażona między innymi w koło sterowe, echosonde, silnik o rozruchu elektrycznym i mocy 20kM. Ogromną zaletą jachtu, umożliwiającą korzystanie uroków żeglarstwa, począwszy od kwietnia a skończywszy na październiku jest ogrzewanie nawiewowe.

Portem macierzystym jest port GAT SOŚNICA położony nad jeziorem Ryńskim w miejscowości Ryn. Przystań jachtowa GAT „Sośnica” to przystań z infrastrukturą niezbędną do obsługi żeglarzy i sprzętu: dźwigi, slipy, pirsy, warsztat szkutniczy i mechaniczny, punkt wymiany butli gazowych, pralnia, sanitariaty, kuchnię i jadalnia, bar oraz ogródek letni nad jeziorem.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo


2. Czarter jachtów mazury
  Proponujemy Państwu czarter jachtów na Mazurach. Sasanka 620 i Sasanka 660 SN to model rekreacyjny, nie wymagający dużych umiejętności żeglarskich, łatwy i przyjemny w obsłudze. Bardzo małe zanurzenie jachtu Sasanka 660 lub sasanka 620 pozwala cumować przy większości mazurskich brzegów.Bardzo dobrze nadają się do turystycznej żeglugi po Mazurach. Gorąco polecamy czarter ubezpieczonych jachtów z serwisem na szlaku.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo


3. Obozy windsurfingowe
  Jeżeli interesuje Cię nauka kitesurfingu pod okiem profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry, to koniecznie zapoznaj się z ofertą szkoły Mega Surf. W naszej ofercie znajdują się zarówno indywidualnej lekcje, jak i parodniowe kursy grupowe, a także specjalnie organizowane dla fanów tej aktywności fizycznej obozy windsurfingowe. Nasza szkoła znajduje się w mekce zarówno polskiego, jak i światowego windsurfingu: w Chałupach, na Helu. Swoją naukę popieramy wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnym sprzętem.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo


4. Żaglownia Strong Sails,szycie żagli
  Żaglownia Strong Sails.Profesjonalne szycie żagli na każdy typ jachtu.Żagle projektowane przy pomocy programów komputerowych,rysowane na wielkoformatowym ploterze.Do produkcji żagli używamy wyłącznie materiałów sprawdzonych, takich firm jak Dimension-Polyant i Contender. W naszej ofercie pokrowce,lazy jacki,malowanie reklam na żaglach,znaki klasowe,numery rejestracyjne,wiatrochrony,banery reklamowe,tenty i inne.Firma nasza z 24 letnim doświadczeniem w projektowaniu i szyciu żagli mieści się na terenie Narodowego Centrum Żeglarstwa w Gdańsku.Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Marina Gdańsk
  Centrum GALION posiada nowoczesną i największą w tej części wybrzeża morską przystań jachtową , skąd można wypłynąć drogami śródlądowymi na Jeziorak lub poprzez Zatokę Gdańską na Morze Bałtyckie.Oferujemy do czarterów jachtów i szkoleń sprzęt pływający. Organizujemy rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0