Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://jeziorodrawsko.com     jeziorodrawsko.com - Serwis Informacyjny 4.00 z 5 1
jeziorodrawsko.com - Serwis Informacyjny - http://jeziorodrawsko.com
ID w katalogu 62
Tytuł jeziorodrawsko.com - Serwis Informacyjny
Url http://jeziorodrawsko.com
Opis Jezioro Drawsko leży w sercu Pojezierza Drawskiego. To wymarzone miejsce do uprawiania czynnej turystyki oraz wspaniałego wypoczynku. Poznaj uroki tego miejsca.
Grupa w katalogu Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo
Regiony , miasta
Słowa kluczowe jezioro   drawsko   drawskie   czaplinek   nocleg   agroturystyka   zachodniopomorskie   drawa   rzeka   turystyka   kajak   �eglarstwo   kajaki   wypoczynek   woda   w�dkarstwo   w�dkarstwo   nurkowanie   zctn   drawtur   aquarius   portal   czaplinka  
Data Feb 2, 2008
Imię kontaktowe Rafal
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo
1. TSR Gdynia 2009
  W żeglarskiej stolicy Polski - Gdyni, zlot największych żaglowców świata The Tall Ships Races odbędzie się już po raz czwarty. Poprzednie zloty TSR miały miejsce w 1974, 1992 i 2003 r., gromadząc miliony odwiedzających. The Tall Ships Races (wcześniej znany jako Cutty Sark) jako zlot i wyścig żaglowców, są elitarnym spotkaniem dla wielu różnorodnych jednostek żaglowych, od nowoczesnych, regatowych jachtów typu maxi, do największych pływających dzisiaj żaglowców szkolnych. Warto wpisać sobie do kalendarza daty 2-5 lipca 2009 aby zarezerwować sobie czas na tą wspaniałą imprezę. Zapraszamy już dziś. A hoj!
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo


2. żaglowiec Christian Radich
  Serwis internetowy o jedynym w swoim rodzaju żaglowcu STS Christian Radich - na stronie znalazły się wszystkie informacje jakie musisz poznać o tym statku - dane techniczne , historia statku i zdjęcia.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo


3. Obozy windsurfingowe
  Jeżeli interesuje Cię nauka kitesurfingu pod okiem profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry, to koniecznie zapoznaj się z ofertą szkoły Mega Surf. W naszej ofercie znajdują się zarówno indywidualnej lekcje, jak i parodniowe kursy grupowe, a także specjalnie organizowane dla fanów tej aktywności fizycznej obozy windsurfingowe. Nasza szkoła znajduje się w mekce zarówno polskiego, jak i światowego windsurfingu: w Chałupach, na Helu. Swoją naukę popieramy wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnym sprzętem.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo


4. jeziorodrawsko.com - Serwis Informacyjny
  Jezioro Drawsko leży w sercu Pojezierza Drawskiego. To wymarzone miejsce do uprawiania czynnej turystyki oraz wspaniałego wypoczynku. Poznaj uroki tego miejsca.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo
Regiony , miasta


5. Czarter Jachtów Mazury WIKING
  Czarterem Jachtów na mazurach zajmujemy się o ponad 10 lat, w swojej ofercie udostępniamy możliwość wypożyczenia jachtów nowych, zadbanych z pełnym wyposażeniem żeglarskim. Wszystkie czarterowane jachty są ubezpieczone i objęte serwisem w trakcie rejsu na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Naszym portem Macierzystym jest Giżycko. W ofercie posiadamy takie jachty jak Twister 800, Antila 24, Janmor 28, Sasanka 660 i wiele innych. Na terenie naszego portu znajduje się parking, prysznice oraz tawerna.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo
Hobby i rozrywka > Sport
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0