Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.contactor.eu    
Michaluk Tomasz - Tomelpol
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Michaluk Tomasz - Tomelpol - http://www.contactor.eu
ID w katalogu 6253
Tytuł Michaluk Tomasz - Tomelpol
Url http://www.contactor.eu
Opis Początkowa działalność naszej firmy była skierowana głównie na sektor usług instalatorstwa elektrycznego, projekty, wykonawstwo, pomiary. W tej chwili działalność przedsiębiorstwa to wysyłkowy handel artykułami i urządzeniami elektrotechnicznymi dla przemysłu. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów a w ofercie można znaleźć: zwalniaki, nastawniki, krańcówki styczniki, przekaźniki, wyłączniki, rozłączniki, odłącznik. Sprzedaż prowadzimy na terenie całej Europy
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Słowa kluczowe stycznik
Data Feb 25, 2010
Imię kontaktowe kama
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
1. Co to za numer - czyjnumertelefonu.pl
  Czy zdarzyło ci się, że nie odebrałeś połączenia z numeru, którego nie miałeś zapisanego w książce z kontaktami swojego telefonu? Nie jest to sytuacja rzadka, bo w dobie XXI wieku dzwonią do nas różni pośrednicy, operatorzy z nową ofertą czy ubezpieczyciele. Jeśli nie odebrałeś połączenia z nieznanego Ci numeru, zapraszamy na czyjnumertelefonu.pl. W jednym miejscu zgromadziliśmy bazę ponad dwóch milionów numerów. Dzięki temu w krótkiej chwili dowiesz się, do kogo należy numer, który próbował się z Tobą skontaktować.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


2. Sprzedaż firmy, analiza finansowa- Pressiton Finance
  Portal Pressiton Finance jest bazą ofert dotyczących sprzedaży i kupna przedsiębiorstw oraz poszukiwania inwestorów. Firma oferuje również pełen zakres usług dla przedsiębiorstw na każdym etapie działań od stworzenia biznes planu i strategii rozwoju przez analizy ekonomiczne i finansowe do bezpłatnej wyceny przedsiębiorstwa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Energo Eko Instal - Instala i sieci Wod Kan i CO
  Firma Energo-Eko-Instal wykonuje kotłownie , stacje wymienników, hydroforownie przepompownie, układy solarne. Realizujemy uzbrojenie terenu w postaci sieci i przyłączy cieplnych, wodociągów, kanalizacji sanitarnych i deszczowych.Wykonujemy również projekty budowlane w wyżej wymienionym zakresie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


4. Public relations
  Serwis informacyjny branży PR (public relations) zrzeszający ludzi z branży PR i wszystkich zainteresowanych kreowaniem i kampaniami PR. Aktualności z branży, informacje o agencjach PR, artykuły, nowości, blogi, forum, giełda pracy oraz katalog firm.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Internet > Reklama i marketing


5. Wasza Twórczość - Portal dla artystów
  Ideą portalu od samego początku jest pomoc młodym talentom. Wiele osób o nieprzeciętnych zdolnościach,pomysłach marnuje się i zniechęca utrudnieniami oraz przeszkodami jakie muszą pokonać ,aby ktoś o nich usłyszał - w tym miejscu pojawiamy się my!

Portal wasza-tworczosc.pl daje szansę każdemu! To użytkownicy portalu oceniają swoje pracę nawzajem, a najlepsi mają szanse nie tylko zasłynąć, ale i wygrać atrakcyjne nagrody związane z ich rodzajem twórczości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0