Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.finanse-bankowosc.eu/     Systemy dla banków 0.00 z 5 0
Systemy dla banków - http://www.finanse-bankowosc.eu/
ID w katalogu 627
Tytuł Systemy dla banków
Url http://www.finanse-bankowosc.eu/
Opis Comarch Health Insurance to system stworzony specjalnie dla rynku ubezpieczeń. Oprogramowanie oferuje wiele bardzo użytecznych funkcji, które usprawnią kontakt z klientem, a także zapewnią bezpieczeństwo przesyłanych danych. Opgoramowanie speałnia wszelkie potrzeby dziś, ale jest także przygotowane na "jutro". Oprogramownie zapewnia łatwą kreacje nowych produktów i wygodne korzystanie z raportów.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe Oprogramowanie dla banków   systemy dla banków   it dla banków   crm dla banków   crm
Data Sep 8, 2008
Imię kontaktowe Stefan
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Programy windows
  Vortal zawiera gry, sterowniki, spolszczenia i inne programy. W bazie niezbędne pliki na licencjach freeware, demo, tria i shareware, do pobrania z bezpiecznych serwerów. Zbiór setek aplikacji różnych kategorii często uzupełniany. Dodatkowo na stronie znajduje się ranking najczęściej pobieranych, a więc najlepszych programów w kategorii. Wszystkie zainteresowane osoby całkowicie legalnymi programami na system Windows zapraszamy na nasz vortal już dziś!
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. System archiwizacji
  Nasza firma AutoID Polska S.A. ma do zaoferowania dla Państwa doskonałe rozwiązanie dl każdej firmy. Jesteśmy autoryzowanym bezpośrednim dystrybutorem oprogramowania ELO Office w Polsce. Narzędzie to dostosowane jest do archiwizacji wszelkiego typu dokumentów firmowych. Zamiast składować kilogramy dokumentów, dzięki ELO Office można szybko i łatwo skompletować ważne dla firmy dokumenty i bezpiecznie składować w formie elektronicznej. Ułatwia to znacząco wyszukiwanie interesujących nas w danej chwili rzeczy.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Podsłuch telefonu - spyphone-android.pl
  Udostępniamy oprogramowanie szpiegowskie na telefony z systemem Android. Umożliwiamy przetestowanie naszych rozwiązań w bardzo konkurencyjnych pakietach. Ułatwiamy podsłuchiwanie smartfona, śledzenie wiadomości tekstowych, nagrywanie najbliższego otoczenia. Dodatkowo oprogramowanie posiada funkcję sprawdzania lokalizacji i kopiowana danych. Dochodzi do tego maksymalna dyskrecja działania. Nasze oprogramowanie to rozwiązanie dla pracodawców, partnerów, rodziców i nie tylko. Doradzamy w procesie instalacji.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Http://www.codefathers.pl
  Dedykowane aplikacje internetowe, outsourcing IT, aplikacje mobilne oto specjalność CodeFathers. Dla naszych klientów oferujemy także cały pakiet usług Adweb w dziedzinie PR, grafiki czy copywritingu. Nasze oprogramowanie dla firm, systemy informatyczne oraz systemy CRM. Łączymy aplikacje i oprogramowanie, dzięki czemu dopasowujemy nasze programy do wymagań klientów. Elastyczność oraz indywidualne podejście to nasze atuty. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Http://www.programypit.com/
  Dostarczanie PIT-ów do Urzędu Skarbowego jest obowiązkiem każdego podatnika, jednak może być ono szybkie i wygodne, dzięki narzędziom PITy 2014 oraz PITy 2015. Oba programy, przeprowadzą użytkownika przez proces wypełniania dokumentów i ich wysyłki, nie tylko w krótkim czasie, ale przede wszystkim bez potrzeby dokonywania trudnych obliczeń w wybranych rubrykach. Nie zwlekaj z wypełnieniem pitu do ostatniego dnia i ściągnij nasz program już dziś! Zapraszamy!
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0