Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.finanse-bankowosc.eu/    
Systemy dla banków
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Systemy dla banków - http://www.finanse-bankowosc.eu/
ID w katalogu 627
Tytuł Systemy dla banków
Url http://www.finanse-bankowosc.eu/
Opis Comarch Health Insurance to system stworzony specjalnie dla rynku ubezpieczeń. Oprogramowanie oferuje wiele bardzo użytecznych funkcji, które usprawnią kontakt z klientem, a także zapewnią bezpieczeństwo przesyłanych danych. Opgoramowanie speałnia wszelkie potrzeby dziś, ale jest także przygotowane na "jutro". Oprogramownie zapewnia łatwą kreacje nowych produktów i wygodne korzystanie z raportów.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe Oprogramowanie dla banków   systemy dla banków   it dla banków   crm dla banków   crm
Data Sep 8, 2008
Imię kontaktowe Stefan
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Oprogramowanie sklepu internetowego
  Oprogramowanie sklepu internetowego – Jednym z podstawowych założeń przy tworzeniu programu MaxShop był nacisk na skuteczne pozycjonowanie. Nasz program został napisany w bardzo intuicyjny sposób. Wprowadzanie towarów wraz z opisami i zdjęciami jest bardzo proste i z naszego doświadczenia wynika że nawet osoby które do tej pory niewiele miały wspólnego z handlem internetowym szybko opanowują niezbędne funkcje i procedury. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. Program do układania grafików pracy
  Nasza firma dostarcza zarówno firmom a także instytucjom doskonale przygotowane oraz nowoczesne oprogramowanie, które jest przygotowane w sposób, który ma ułatwić przygotowanie grafików pracy w zakładach pracy działających w różny sposób. Oferujemy oprogramowanie , które pozwala na zapewnienie zarówno automatycznego przygotowania grafików pracy a jednocześnie weryfikowania zgodności grafików z regułami prawa pracy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. systemy bilingowe
  Branża telekomunikacyjna nie byłaby nowoczesna gdyby nie billingi. Jeżeli szukasz inforamcji i gotowego systemu, który będzie automatycznie generował stosowne zestawienia, trafiłeś pod właściwy adres. Dzisiejsze systemy pozwalają na bieżącą kontrolę kosztów oraz obsługe centralnej bazy. Oprogramowanie oferuje billingi dla telefonii komórkowych, stacjonarnych, a także dla dostawców Internetu.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. erp
  BPSC specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych wspomagających zarządzanie klasy MRPII/ERP. Jesteśmy największym polskim dostawcą systemów tej klasy. Według raportu biura badawczo - analitycznego DiS, BPSC jest liderem wśród dostawców ERP pod względem liczby nowych wdrożeń. Sztandarowym produktem BPSC jest w pełni zintegrowany pakiet klasy MRPII/ERP - Impuls 5. System należy obecnie do wiodących rozwiązań na polskim rynku ERP. Korzysta z niego już ponad 450 przedsiębiorstw reprezentujacych różne branże gospodarki. O sukcesie BPSC jako dostawcy zaawansowanych rozwiązań informatycznych świadczy przede wszystkim stale rosnąca liczba firm, które zdecydowały się na współpracę z nami. Nasze systemy doskonale sprawdzają się w średnich i dużych przedsiębiorstwach o rozmaitej strukturze organizacyjnej. Dzięki modułowej budowie, skalowalności i uniwersalnym standardom, na jakich są oparte, spełniają wymagania różnych branż gospodarki.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Program MapCreator - Interaktywna Mapa Google Na Stronę
  MapCreator jest aplikacją internetową pozwalającą na proste oraz szybkie wykonanie mapy interaktywnej, którą można ulokować na swojej stronie www. Prócz lokalizacji obiektów można zamieszczać także dodatkowe informacje, takie jak: adresy, opisy oraz zdjęcia. Obiekty są pogrupowane w kategorie co ułatwia poruszanie się po mapie. Można także wprowadzać warstwy tematyczne, jak np. granice miejscowości, obszary objęte miejscowym planem zagospodarowania itp.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0