Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.piesiewicz.eu    
Kancelaria Radcy Prawnego Adam Piesiewicz
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kancelaria Radcy Prawnego Adam Piesiewicz - http://www.piesiewicz.eu
ID w katalogu 6303
Tytuł Kancelaria Radcy Prawnego Adam Piesiewicz
Url http://www.piesiewicz.eu
Opis usługi prawne dla osób fizycznych

W ostatnich latach zdobyliśmy poważny zasób doświadczeń związanych ze stosowaniem prawa rodzinnego, w szczególności spraw związanych z opieką nad małoletnimi, przysposobieniami, separacjami i rozwodami, kuratelą i opieką, zabezpieczeniem praw osobowych i majątkowych.

Od samego początku zajmujemy się sprawami odzyskiwania nieruchomości znacjonalizowanych w okresie powojennym na podstawie dekretów władz komunistycznych.
obsługa prawna społek

Świadczymy obsługę prawną firmom średnim i małym, dostarczając im szeroki zakres usług we wszystkich fazach istnienia podmiotu gospodarczego, od rozpoczęcia działalności na terenie Polski - do jej ewentualnego zamknięcia. Wspieramy spółki w transakcjach handlowych dotyczacych sprzedaży przedsiebiorstw, ich wyodrebnionych zespołów skladników majątkowych i niemajątkowych, nieruchomości, maszyn i urządzeń.

Reprezentujemy klienta w postępowaniach o zaspokojenie wierzytelności handlowych, przygotowujemy raporty dotyczące kondycji finansowej potencjalnych kontrahentów. Swiadczymy bieżące doradztwo w zakresie prawa pracy, obsługę stosunków pracy pracowników i kadry zarządzającej, monitorowanie funkcjonowania wewnętrznych norm systemu pracy i weryfikowanie ich przydatności dla zarządzania przedsiębiorstwem.

Nasze usługi mogą mieć charakter stały przez co zmierzają do zapewnienia klientowi bezzwłocznej odpowiedzi na kazdy problerm natury prawnej, który może powstać w związku z codziennym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa a mieszczący się w ustalonym zakresie obsługi.

Dzięki firmom stałe współpracującym z Kancelarią jesteśmy w stanie zaproponować interesujące oferty inwestycyjne w sektorze budownictwa, przemysłu spożywczego, usług oraz promocji turystyki na terenie Polski i Włoch.

Wszystkie usługi i konsultacje swiadczone są w języku angielskim i włoskim.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe prawo   radca prawny   porady prawne
Data Mar 2, 2010
Imię kontaktowe Michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. TMH - obsługa prawna, kancelaria radcy prawnego
  Kancelaria adwokacka TMH z Rzeszowa świadczy pomoc prawną na bardzo wysokim poziomie. Naszym sukcesem jest każda pozytywnie zakończona sprawa i zadowolony klient. Zawsze poszukujemy optymalnego i bezpiecznego rozwiązania. Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie. Radca prawny i prawnik zapewnia kompleksowość usług, w tym doradztwo i pomoc w sporządzaniu pism procesowych, udział w negocjacjach biznesowych, reprezentowanie klienta przed sądem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Prawnik, Adwokat, Notariusz- moj-prawnik.pl
  Moj-prawnik.pl - to portal z wyszukiwarką prawników, adwokatów, notariuszy oraz innych ekspertów z różnych dziedzin prawa.

W naszej bazie znajdziecie specjalistów, którzy oferują swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Do typowych spraw prowadzonych przez prawników należą: sprawy o rozwód, o podział majątku, sprawy alimentacyjne, sprawy spadkowe, o odszkodowania , sprawy z zakresu prawa pracy i prawa karnego. Baza obejmuje zasięgiem działania obszar całego kraju.

Poza reprezentacją - zastępstwem procesowym - obroną, prawnicy oferują także inne usługi, jak negocjacje, opinie prawne, analizy umów, projekty umów i statutów. Możliwe jest też powierzenie Kancelarii stałej obsługi prawnej.

Staramy się aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. W trosce o ich dobro i jakość usług stworzyliśmy rozbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której każdy łatwo odnajdzie odpowiednią dla siebie pomoc prawną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Odszkodowanie za błąd medyczny
  Chcesz uzyskać odszkodowanie za błąd lekarski z powodu którego członek Twojej rodziny utracił życie? Jeśli tak z pewnością warto jest zgłosić się o pomoc do profesjonalnej firmie takiej jak nasza, która specjalizuje się w odzyskiwaniu tego rodzaju świadczeń. Zatrudniamy samych specjalistów, dzięki czemu z pewnością sprostamy oczekiwaniom naszego klienta. Zaintrygowanych zaprezentowaną propozycją zachęcamy całym sercem do jak najszybszego zaznajomienia się z jej detalami na naszej stronie www, na której znajdziesz mnóstwo szczegółowych danych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Prawnik
  Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw to usługa, bez której obecnie żadna z poważnych firm istniejących na rynku nie jest sobie w stanie poradzić. Prawnicy z kancelarii Borcz i Partnerzy zajmują się szeroko pojętym doradztwem prawnym, sporządzaniem umów, opinii i informacji prawnych, pism procesowych.

Pracownicy kancelarii doradzają jak zabezpieczyć swoje środki oraz zajmują się w razie potrzeby egzekucją wierzytelności od dłużników. Klientom oferowana jest możliwość reprezentacji ich przed sądami. Na życzenie klienta prawnicy uczestniczą w negocjacjach handlowych i ważnych spotkaniach decyzyjnych dotyczących firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Adwokat w Głogowie
  Przeznaczeniem strony www Kancelarii Adwokackiej z siedzibą Głogowie jest informowanie o rodzaju oferowanej pomocy prawnej. W gronie opisanych na witrynie internetowej Kancelarii obszarów praktyki ujrzeć można m.in. takie dyscypliny jak prawo karne, prawo rodzinne, prawo nieruchomości, prawo spadkowe czy windyjację wierzytelności. Wszystkie aspekty dotyczące świadczonej pomocy prawnej przez Kancelarię zostały przedstawione w niezwykle dokładny sposób. W razie pytań lub niejasności istnieje możliwość otrzymania szczegółowych danych o działalności kancelarii za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na witrynie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0