Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://akwaworld.pl    
Akwarystyka- akwaworld.pl
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Akwarystyka- akwaworld.pl - http://akwaworld.pl
ID w katalogu 6321
Tytuł Akwarystyka- akwaworld.pl
Url http://akwaworld.pl
Opis Akwarystyka dla Ciebie. Strona poświęcona akwarystyce słodkowodnej i morskiej. Znajdziesz tutaj ciekawy poradnik akwarystyki morskiej poruszający takie tematy jak parametry wody ,budowa zbiorników, oświetlenie, ogrzewanie i chłodzenie zbiorników, chemia wody. Jeśli interesuję Cię nietypowy zbiornik akwarystyczny to strona dla ciebie. Akwarium w ścianie w suficie czy w podłodze tunel nad twoją głową to teraz rzeczywistość. Wykorzystując akwaria szklane , akwaria akrylowe, walce akrylowe, jesteśmy wstanie wykonać wyjątkowe aranżacje nadając nowy wyraz wnętrzu. Znajdziesz tu również niezbędny sprzęt w sklepie on--line do samodzielnego budowy akwarium, Akcesoria takie jak akwaria, zestawy akwariowe, grzałki , filtry, komputery i sterowniki akwarystyczne
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Hobby i rozrywka > Akwarystyka
Słowa kluczowe akwarium   akwarium szklane   akwarium akrylowe   akwarium w kształcie walca   akcesoria akwarystyczne   malawi   tanganika   malawii   akwarystyka morska   aranżacja akwariów   filtry   filtr   pompy   komputer akwarystyczny   morskie rafowe   słodkowodne   słonowodne   m
Data Mar 3, 2010
Imię kontaktowe Akwaworld
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Zwierzęta
1. Tresura psów
  Centrum Canis szkoli psy rasowe i wielorasowe według regulaminów Związku Kynologicznego.
Podczas szkoleń czworonogi uczą się podstaw posłuszeństwa i wykonywania poleceń.
Zajęcia organizowane są popołudniami w tygodniu oraz w soboty od wczesnej wiosny do późnej jesieni.
Po zakończeniu podstawowego etapu szkolenia - posłuszeństwa można psiaka kształcić w kierunku psa towarzyszącego, tropiącego, obrończego lub psich sportów.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Regiony , miasta > Śląskie


2. Koty brytyjskie
  Koty Brytyjskie są z natury przyjazne i spokojne. Charakteryzują się wysoką kulturą, inteligencją, co sprawie iż są predysponowane do ścisłej współpracy z człowiekiem zarówno w życiu codziennym jak też gdy zaczynamy z swoim kotkiem przygodę z wystawami czy pokazami.
Koty rasowe tzw. brytyjczyki doskonale radzą sobie z używaniem kuwety, towarzystwo psów i innych zwierząt kompletnie im nie przeszkadza. Człowieka dla niego jest na najwyższej pozycji a co najważniejsze nie są problemem dla kotów brytyjskich polecenia typu: przywoływanie, gwizdanie, imię czy inne hasła np. na śniadanie, dobranoc, fee, nie wolno kochanie, moje słoneczko i grzeczny kot.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


3. Psy rasowe i rodowodowe szczenięta, Serwis Szczenięta.pl
  Miejsce spotkań społeczności miłośników psów. Tu każdy, kto ma psa, myśli o zakupie, miał psa lub po prostu interesują go psy, znajdzie coś dla siebie. Użytkownicy: ci zajmujący się psami zawodowo – czyli hodowcy i inni, np. właściciele psów mogą tu swobodnie zawierać znajomości, wypowiadać się, publikować swoje informację i zdjęcia Pupili. Dodatkowo Serwis Szczenięta.pl oferuje ogłoszenia o rodowodowych szczeniętach i wiele innych ciekawych informacji. Stając się członkiem społeczności miłośników psów nabierasz dodatkowych przywilejów, sprawdź jakich?
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


4. E-szynszyle.pl - Informacje o szynszylach
  Informacje o pochodzeniu, warunki hodowli, żywienie i rozmnażanie, typowe choroby szynszyli, a także galeria zdjęć. Serwis rozwijany przez właściciela dla właścicieli tych słodkich zwierząt jakimi są szynszyle. W serwisie znaleźć można galerie zdjęć w której prezentowane są zdjęcia moje jak i nadesłane przez odwiedzających serwis.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


5. Koty rasowe
  Warto na wstępie powiedzieć, iż wśród całej kociej populacji koty rasowe stanowią około trzech procent, co zresztą nie przeszkadza w tym, że są one ostatnio bardzo popularne, aby nie stwierdzić: wręcz modne. Wśród bodaj najpopularnieszych ras królują ostatnio koty maine coon, norweskie leśne czy też persy, a te ostatnie - przykro to stwierdzić - ale spadły z pierwszego na dalekie miejsce, jeżeli chodzi o ich liczebność w polskich domach. Coraz popularniejsze stają się natomiast w naszych domach tak egzotyczne rasy, jak: sphinx czy egipskie mau, ale ich niezwykle wysoka cena bardzo często odstrasza przyszłych nabywców.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Regiony , miasta > Pomorskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0