Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.optimum.bydgoszcz.pl     OPTIMUM Nieruchomości Bydgoszcz 0.00 z 5 0
OPTIMUM Nieruchomości Bydgoszcz - http://www.optimum.bydgoszcz.pl
ID w katalogu 6324
Tytuł OPTIMUM Nieruchomości Bydgoszcz
Url http://www.optimum.bydgoszcz.pl
Opis OPTIMUM NIERUCHOMOŚCI to firma świadcząca usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiadamy w swojej ofercie mieszkania, domy, działki, grunty, lokale w Bydgoszczy i okolicach. Dokonujemy wszelkich starań, aby nasza oferta była bogata, różnorodna i aktualna. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów i dbając o ich pełna satysfakcję i zadowolenie, proponujemy także skorzystanie ze świadczenia usługi nadzorów inwestorskich i budowlanych wykonywanych przez wysokiej klasy specjalistów branży budowlanej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości Bydgoszcz   mieszkania Bydgoszcz   domy Bydgoszcz   wynajem Bydgoszcz   oferty Bydgoszcz   Optimum nieruchomości   Bydgoszcz  
Data Mar 3, 2010
Imię kontaktowe Michał Sobczyński
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Ekspertyzy budowlane - MPEXPERTBUD
  MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane jest firmą, zajmującą się wykonywaniem ekspertyz budowlanych, ekspertyz stanu technicznego budynków (domów jednorodzinnych, nieruchomości mieszkaniowych, kominów, mostów, wiaduktów, budynków przemysłowych, przepustów i innych), a także przeglądów okresowych budynków. Ponadto, firma wykonuje usługi z zakresu rzeczoznawstwa budowlanego, sporządzania opinii, zarówno sądowych, jak i przedsądowych, a także kosztorysów i projektów budowlanych. Firma specjalizuje się w realizacji ekspertyz w trudno dostępnych terenach na obszarze całej Polski.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. AGENCJA KONSTANCIN - agencje nieruchomości - Konstancin Jeziorna
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości Konstancin! Przygotowaliśmy dla Państwa propozycje kupna i wynajmu obiektów, jakie spełnią najwyższe wymagania każdych Klientów. Proponujemy Państwu mieszkania, rezydencje czy posiadłości, które są synonimem luksusu. Ich klasyczny styl, eleganckie wnętrze jak i cicha lokalizacja działek są dodatkowymi wartościami naszych nieruchomości. Z radością udzielimy Państwu odpowiedzi na wszystkie wątpliwości dotyczące zarządzanych przez nas nieruchomości. Dostępne nieruchomości i detale wykonywanych usług dostaną Państwo na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. domy jednorodzinne
  Mieszkania z ogródkami, segmenty i domy bliźniacze w zabudowie o charakterze willowym na terenie Warszawy i nie tylko. Jesteśmy jednym z największych w Polsce deweloperów realizujących inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego. Na stronie dostępne projekty inwestycji, plany, wizualizacje, szczegółowe opisy inwestycji oraz przykłady aranżacji wnętrz.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Mieszkania
  Nasz serwis stworzyliśmy specjalnie dla osób planujących w najbliższym czasie zakup nieruchomości. Umożliwiamy porównanie ofert pochodzących z wielu różnych biur nieruchomości. Ogłoszenia grupowane są według cen proponowanych przez poszczególnych pośredników. Na stronie znajdą Państwo bardzo duży wybór działek, mieszkań, domów, garaży, lokali komercyjnych na sprzedaż. Gromadzimy także oferty najmu (pokoje, mieszkania, lokale użytkowe). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Nieruchomości Południe
  Pragniemy tworzyć firmę otwartą na klientów, ale przy tym prężnie rozwijającą się. Naszą wizytówką mają być ludzie - specjaliści z sektora nieruchomości, cechujący się dużą wiedzą i jeszcze większym zaangażowaniem. Priorytetem dla nas jest klient, dlatego tak ważny jest wysoki standard usług przez nas świadczonych. Będziemy dążyć do stałego rozwoju, tak by w niedługim czasie zdobyć wysoką renomę i pozycję lidera na krakowskim rynku nieruchomości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0