Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.optimum.bydgoszcz.pl     OPTIMUM Nieruchomości Bydgoszcz 0.00 z 5 0
OPTIMUM Nieruchomości Bydgoszcz - http://www.optimum.bydgoszcz.pl
ID w katalogu 6324
Tytuł OPTIMUM Nieruchomości Bydgoszcz
Url http://www.optimum.bydgoszcz.pl
Opis OPTIMUM NIERUCHOMOŚCI to firma świadcząca usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiadamy w swojej ofercie mieszkania, domy, działki, grunty, lokale w Bydgoszczy i okolicach. Dokonujemy wszelkich starań, aby nasza oferta była bogata, różnorodna i aktualna. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów i dbając o ich pełna satysfakcję i zadowolenie, proponujemy także skorzystanie ze świadczenia usługi nadzorów inwestorskich i budowlanych wykonywanych przez wysokiej klasy specjalistów branży budowlanej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości Bydgoszcz   mieszkania Bydgoszcz   domy Bydgoszcz   wynajem Bydgoszcz   oferty Bydgoszcz   Optimum nieruchomości   Bydgoszcz  
Data Mar 3, 2010
Imię kontaktowe Michał Sobczyński
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Home & Hire
  Nasza firma to doświadczona agencja pośrednictwa nieruchomości, która działa na tym rynku od wielu, wielu lat. Nasza oferta skierowana jest głównie do klientów zagranicznych. Zajmujemy się wynajmem mieszkań, domów czy organizowaniem spotkań biznesowych. Jesteśmy agencją pośrednictwa nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy i kierujemy swoją ofertę głównie do klientów zagranicznych. Kontakt z nami jest możliwy poprzez formularz na stronie. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Domy w Wieliczce
  Savan Investments Sp. z o. o. to spółka inwestycyjna, której udziałowcami są osoby o kilkuletnim doświadczeniu w inwestycjach mieszkaniowych domów i mieszkań.
Spółka reprezentuje w 100% kapitał polski, który wynosi 1.680.000 zł.
Specyfiką Savan jest operacyjne zarządzanie działalnością przez jej udziałowców. Gwarantuje to tożsamość celów właścicieli i kadry zarządzającej oraz bezpośrednie, osobiste kierowanie każdą inwestycją.
Strategia Spółki zakłada realizacje domów i mieszkań o ponadczasowym charakterze architektonicznym i najwyższej jakości wykonania. Średnioterminowa strategia przewiduje skoncentrowanie działalności Spółki w gminie Wieliczka.
Flagową inwestycją Savan jest zrealizowane Osiedle Dębowe – kompleks 29-ciu wolnostojących domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie wykończenia. Osiedle położone jest na obszarze 4 hektarów w Wieliczce-Śledziejowicach, dwa kilometry od granicy Krakowa, 20 minut samochodem od jego centrum. Domy wykonane są w technologii tradycyjnej z najwyższej jakości materiałów. Osiedle Dębowe stanowi urbanistyczną całość na którą składają się domy, system dróg wewnętrznych i chodniki wraz z oświetleniem.
Obecnie Spółka realizuje w Wieliczce Kamienicę Reymonta 1 – budynek mieszkalno-usługowy położony w historycznym centrum Wieliczki, przy Rynku Górnym na ulicy Reymonta 1. Budynek zaprojektowano zgodnie z wymogami konserwatorskimi – wyglądem i kolorystyką nawiązuje do dawnego stylu obiektów wielickich.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Nieruchomości Bydgoszcz Bulwary
  Bulwary Firma z rynku Nieruchomości Bydgoszcz - pośrednictwo i obrót. Na stronie znajdziemy dużo ciekawych ofert sprzedaży nieruchomości w Bydgoszczy. Dokładna oferta jest na naszej stronie internetowej. Firma działa od 1994 roku. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami, w tym: domami, mieszkaniami, działkami, obiektami produkcyjno-magazynowymi. Dokładamy wszelkich starań, by prezentowane na naszych stronach dane na temat nieruchomości były aktualne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Domy na sprzedaż w Radwanicach – ARBET DEWELOPER
  ARBET oferuję państwo domu na sprzedaż w dogodnej lokalizacji. Oferowane przez nas domy są przestronne oraz posiadają garaż. Są wykonane z najlepszych materiałów budowlanych. Domy zostały tak zaprojektowane aby było funkcjonalne oraz zapewniały wygodę dla domownika. Wokoło domów znajdziemy dużo terenów zielonych. Zapraszamy do nas ARBET DEWELOPER ul. Kwiatkowskiego 24 55-011 Siechnice strona: http://arbetdeweloper.pl/ tel: 660800777 Zapraszamy serdecznie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Oferty nieruchomości - MBAZA.PL
  Mbaza.pl to serwis ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
Portal mbaza.pl powstał z myślą o użytkownikach, którzy chcą zamieścić lub odnaleźć oferty nieruchomości. Jedną z podstawowych funkcjonalności serwisu jest rozbudowana wyszukiwarka, która pozwala w łatwy i szybki sposób wyszukać interesujące nas ogłoszenia. Oferty nieruchomości zamieszczane na naszym serwisie są prezentowane w sposób przejrzysty i prosty, przez co żadna interesująca nieruchomość nie zostanie pominięta przez poszukujących. Każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi zostaje przydzielone konto, w którym ma możliwość edycji bądź usunięcia zamieszczonych przez niego ogłoszeń.
Nasz serwis jest również miejscem gdzie firmy, których działalność związana jest z branżą nieruchomości, mogą zamieścić reklamy świadczonych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0