Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.psychelab.pl    
Psycholog Wrocław
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Psycholog Wrocław - http://www.psychelab.pl
ID w katalogu 634
Tytuł Psycholog Wrocław
Url http://www.psychelab.pl
Opis W obecnych czasach niezmiernie duże znaczenie ma obecność liderów w firmach. Może ich być wielu, gdyż w każdym dziale, w każdej cząstce firmy potrzebni są ludzi inspirujący innych, tworzący wizje, prowadzący współpracowników przez ciąg nieuchronnych zmian.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe psycholog   psychologia   wrocław   porady   laboratorium   testy   psychologiczne   transportu   kierowców
Data Sep 8, 2008
Imię kontaktowe Jarek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Programowanie Back-end - idego-group.com
  Międzynarodowa firma Idego, chętnie pomoże ci, młodemu przedsiębiorcy w stworzeniu twojej własnej strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Potrafią posługiwać się wieloma technologiami m.in. blockchain, bądź językami programowania takimi jak python, front-end i back-end. Są również w stanie stworzyć nawet sztuczną inteligencję, która może pomóc w działaniu twojej strony internetowej bądź aplikacji. Znajdziesz to wszystko na stronie internetowej idego-group.com. Zajrzyj tam i dołącz do grona zadowolonych konsumentów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Odszkodowania powypadkowe dla kierowcy i pasażerów otrzymasz dzięki firmie EFECTIV.
  Wypadek to nic miłego, zarówno samochodowy jak i w pracy czy w domu. Dlatego firma EFECTIV pracuje dla Ciebie, byś uzyskał należne odszkodowanie w satysfakcjonującej wysokości. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają znacznie skuteczniej dochodzić praw poszkodowanych, co przekłada się zarówno na szybkość otrzymania świadczeń, jak i ich wysokość. Ponadto nasza firma kompleksowo zajmie się wszystkimi wnioskami oraz dokumentacją, przez co nie będą musieli Państwo się tym zajmować w trudnych chwilach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. FREE KIDS s.c. plac zabaw dla dzieci
  Zachęcamy do zaciekawienia się propozycją przygotowaną przedsiębiorstwo Free Kids z siedzibą w miejscowości Trzęsowice. Produkujemy i sprzedajemy bezpieczne place zabaw i urządzenia zabawowe przeznaczone do użytku publicznego. Oferujemy zestawy zabawowe drewniane oraz metalowe, urządzenia pojedyncze, huśtawki, bujaki sprężynowe, zestawy tematyczne, piaskownice, ławki, altanki, urządzenia integracyjne oraz inne. Nasze urządzenia mają odpowiednie certyfikaty i normy bezpieczeństwa. Ze swojej strony zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia, miłą oraz profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a również konkurencyjne ceny. Szczegółowe wiadomości na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. czyszczenie studni
  Kompleksowe i profesjonalne czyszczenie studni kręgowych do głębokości 25m. Oferujemy odgruzowywanie, usuwanie zalegających przedmiotów, pogłębianie, uzdatnianie wody i żwirowanie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. SerwisMeteo.pl serwis okien, regulacja okien w Warszawie
  Ze swoją ofertą jako serwis okien Meteo chcielibyśmy wyjść do Klientów indywidualnych oraz biznesowych z Warszawy i okolic. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak regulacja okien drewnianych i PCV, ich uszczelnianie czy serwis i naprawa. Ze swojej strony możemy Państwu zagwarantować usługi najwyższej jakości realizowane w krótkim czasie. W ich świadczeniu mamy duże doświadczenie i wiele zadowolonych Klientów na koncie. Wszystkich zainteresowanych współpracą Zapraszamy na stronę serwismeteo.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0