Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.infosek.pl     komputery mobilne 0.00 z 5 0
komputery mobilne - http://www.infosek.pl
ID w katalogu 640
Tytuł komputery mobilne
Url http://www.infosek.pl
Opis Serwis infosek.pl dostarcza świeże nowinki technologiczne m.in. z obszaru IT. Przede wszystkim prezentacja nowych produktów, rozwiązań technologicznych, czy ważny zmian firmowych (zmiana kadry kierowniczej, fuzje firm itd.). Firmy tj. samsung, pqi, fen...
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Internet
Słowa kluczowe nowości   technologie   it
Data Sep 11, 2008
Imię kontaktowe Paweł
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
1. Odzyskiwanie danych - firma z Poznania
  Ratownicy IT to szeroki wachlarz usług w ramach pogotowia komputerowego. Nasza firma działa na terenie Poznania i okolic. Pomagamy rozwiązywać problemy techniczne ze sprzętem IT w firmach oraz domach. Oferujemy outsourcing IT dla firm, który może objąć podłączanie sprzętu, usuwanie problemów z drukarkami, konfigurację nowej sieci i inne usługi. Odzyskujemy również utracone dane, przyspieszamy działanie systemu Windows, usuwamy wirusy, konfigurujemy kontrolę rodzicielską na komputerze, wykonujemy kompleksowy przegląd systemu.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


2. Serwis ups Warszawa - www.ntz-ups.pl
  Najwyższej jakości usługi znajdziesz w firmie Nowoczesne Technologie Zasilania, który nieustannie urozmaica swoją ofertę dodając do niej różnego rodzaju usługi, takie jak serwis zasilaczy UPS i serwis kompletnych systemów zasilania gwarantowanego. Wiele lat doświadczenia to efekt niezwykle bogatej oferty, wśród której znajdziesz profesjonalne sprzęty które wykorzystujemy do pracy. Ponadto w naszej kadrze są doświadczeni pracownicy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


3. Społeczność ludzi szukających pomocy w rozwiązaniu problemu z HIV i AIDS
  Tylko w roku 2009 2,8 mln ludzi na całym świecie zakaziło się wirusem HIV ? społeczność zakażonych stale się powiększa. Z powodu AIDS w 2007 roku zmarło 2,1 mln osób. 22,5 mln mieszkańców Afryki subsaharyjskiej jest zakażonych HIV, ale liczba nowych zakażeń HIV - 1,7 mln rocznie - jest niższa niż zakażenie we wcześniejszych latach. W Azji choruje na AIDS 4,8 mln osób, najpoważniejsza sytuacja panuje w społeczności Wietnamskiej, gdyż liczba zakażeń od 2000 roku wzrosła tam dwukrotnie. W Polsce wcale nie jest lepiej. Powstają nawet serwisy społecznościowe dla osób zakażonych wirusem HIV i chorych na AIDS, takie jak pozytywni.net. Każdy kto ma HIV objawy może poczuć bardzo późno. Przy problemie z HIV badania są więc bardzo ważne. Test na HIV można przeprowadzić praktycznie w każdym większym mieście w Polsce. Poziom CD4 determinuje leczenie HIV. Zakażenia HIV są coraz powszechniejsze. Badanie HIV powinno być więc standardem zawsze gdy pojawiają się objawy HIV. Budowa HIV jest bardzo złożona, dlatego profilaktyka HIV jest tak ważna. Leczenie HIV jest trudne. Warto przeszukiwać liczne HIV forum. Wiele osób zakażonych HIV prowadzi swój blog HIV. Seropozytywni powinni tam szukać wiedzy.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


4. Oferty biznesowe
  Współcześnie bezpłatne ogłoszenia biznesowe muszą być udziałem również Twojej firmy! Umożliwia to nasz międzynarodowy biznesowy Portal e-B2B.org, dzięki któremu możesz zamieścić anonse skierowane zarówno do krajowych, jak i zagranicznych odbiorców. Grupa profesjonalnie przygotowanych tłumaczy będzie mogła przełożyć przygotowane przez Ciebie ogłoszenie, dzięki czemu dotrze ono do potencjalnych kontrahentów również z zagranicy, zwłaszcza zaś do firm z krajów wschodnich, czyli: Białorusi, Rosji, Ukrainy i Polski.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Remiza - Wiadomości Pożarnicze
  Remiza to merytorycznie prowadzony portal pożarniczy. Publikujemy od 2006 roku. Zapewniamy aktualności z branży, w tym gorące tematy, prasówkę, ciekawego bloga. Dajemy ogrom wiedzy o pracy strażaków, odwiedzamy różnorodne jednostki, zbieramy doświadczenia strażaków, doradzamy przy wyborze specjalistycznego sprzętu i recenzujemy wiele nowoczesnych technologii. Mamy rozbudowaną społeczność w mediach społecznościowych oraz na dedykowanym forum pożarniczym. Doradzamy zawodowcom i cywilom w uniknięciu problemów z pożarami.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0