Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.iwonakapler.pl    
Porady prawne Katowice
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Porady prawne Katowice - http://www.iwonakapler.pl
ID w katalogu 6453
Tytuł Porady prawne Katowice
Url http://www.iwonakapler.pl
Opis Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych i prawnych.

Adwokat Iwona Kapler prowadzi przede wszystkim sprawy rodzinne, spadkowe i inne związane z prawem cywilnym. Są to na przykład sprawy takie jak analiza i sporządzanie umów oraz roszczenia związane z ich niewykonaniem bądź nieprawidłowym wykonaniem, skuteczna windykacja należności czy też podział majątku. Kancelaria zajmuje się również obsługą spraw karnych, gospodarczych i spraw z zakresu prawa pracy. Mecenas Iwona Kapler zajmuje się ponadto doradztwem prawnym - sporządza opinie i udziela porad prawnych. Sporządza ponadto pisma procesowe.

Ceny usług utrzymane są na konkurencyjnym poziomie i zależą od typu i stopnia skomplikowania sprawy. Uzgadniane są one zatem z klientem indywidualnie. Termin spotkania zaleca się uzgodnić uprzednio w sposób telefoniczny. Kancelaria mieści się w centrum Katowic, przy ulicy Francuskiej. W bezpośrednim jej pobliżu znajduje się Sąd Okręgowy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe Adwokat Adwokaci Katowice Kancelaria Iwona Kapler Prawnik Prawo Rozwody
Data Mar 13, 2010
Imię kontaktowe Włodzimierz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria prawna warszawa
  Wielgosz i Wspólnicy istnieje na rynku usług prawnych od prawie dwudziestu lat. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje merytoryczne pracowników kancelarii, pozwalają na kompleksowe świadczenie usług – zarówno w zakresie prawa gospodarczego, jak i prywatnego obrotu. Wszechstronność w świadczeniu pomocy prawnej pozwoliła na ugruntowanie pozycji kancelarii prawnej, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Obecnie główna siedziba firmy znajduję się w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!!!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kołodziejuk
  Świadczymy profesjonalne usługi doradcze zarówno w formie stałej kompleksowej obsługi, jak i doraźnej pomocy prawnej osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Biuro detektywistyczne Invigla
  Paweł Król oferuje prywatne usługi detektywistyczne na obszarze całej Polski. Detektyw pracuje zawsze w oparciu o dobro klienta i w porozumieniu z nim oraz w całkowitej dyskrecji. W zakresie usług mieści się poszukiwanie osób, wykrywanie podsłuchów, wykrywanie zdrady, usługi detektywistyczne dla firm, odzyskiwanie danych. Z pełną ofertą usług można zapoznać się na stronie internetowej Agencji. Materiały zebrane przez detektywa mogą stanowić dowód sądowy
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Adwokat w Głogowie
  Przeznaczeniem strony www Kancelarii Adwokackiej z siedzibą Głogowie jest informowanie o rodzaju oferowanej pomocy prawnej. W gronie opisanych na witrynie internetowej Kancelarii obszarów praktyki ujrzeć można m.in. takie dyscypliny jak prawo karne, prawo rodzinne, prawo nieruchomości, prawo spadkowe czy windyjację wierzytelności. Wszystkie aspekty dotyczące świadczonej pomocy prawnej przez Kancelarię zostały przedstawione w niezwykle dokładny sposób. W razie pytań lub niejasności istnieje możliwość otrzymania szczegółowych danych o działalności kancelarii za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na witrynie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. JURYSTA MARIA WOSZCZAK-DOBROGOWSKA RADCA PRAWNY
  Oferta Kancelarii Radcy Prawnego „Jurysta” obejmuje doradztwo prawne i reprezentowanie klientów w sądzie. Kancelaria funkcjonuje od 1992 roku i jest prowadzona przez Mecenas Maria Woszczak-Dobrogowska. Prawnicy z naszej kancelarii świadczą Państwu porady z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz innych dziedzin prawa. Co więcej oferujemy również pomoc w obszarze prawa energetycznego oraz komunikacyjnego. Nasza siedziba mieści się w Gliwicach, ale nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm z całego Śląska. Szczegółowe informacje o pracy naszej kancelarii udostępniliśmy na stronie internetowej!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0