Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.polski.edu.pl     lektury 0.00 z 5 0
lektury - http://www.polski.edu.pl
ID w katalogu 6475
Tytuł lektury
Url http://www.polski.edu.pl
Opis Odwiedzając serwis internetowy polski.edu.pl już w ogóle nie powinieneś bać się egzaminu maturalnego z polskiego. Z nami przygotowanie do ustnej matury z języka polskiego i przygotowanie prezentacji staje jest dużo przyjemniejsze. Pamiętaj, że sami dobrze zdaliśmy już dawno temu. Na naszej stronie www znajduje się wiele omówień i opracowań obowiązkowych lektur. Tym sposobem poznasz w wystarczającym zakresie obowiązującą książkę, jaka będzie tematem twojej prezentacji maturalnej.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Słowa kluczowe matura   jezyk polski   lektury   wiersze   proza   literatura
Data Mar 14, 2010
Imię kontaktowe tomek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
1. Ekonomia
  Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą Wyższej Szkoły Biznesu. Szkołę opuściło ponad 8500 absolwentów. Oferujemy podjęcie studiów na jednym z czterech kierunków – Zarządzanie, Politologia, Psychologia i Informatyka. Możliwe jest studiowanie na studiach I i II stopnia. Wyższa Szkoła Biznesu posiada renomowaną kadrę oraz jakość kształcenia na najwyższym poziomie. Szkoła prowadzi szkolenia dla osób bezrobotnych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. Opinie.info.pl
  Serwis Opinie.info.pl to baza opinii na temat różnych produktów i usług. Każda osoba może podzielić się swoimi spostrzeżeniami, wystawić ocenę i napisać wady i zalety. Opinię można wystawić dla elektroniki, kosmetyków, lodówki czy zmywarki, akumulatora, książki i wielu innych towarów i usług. Jeżeli jesteśmy zadowoleni z posiadanego konta bankowego, bura podróży, serwisu internetowego czy z płatności online to możemy tym się podzielić z innymi i zostawić recenzję na ten temat a w zamian możemy wygrać wartościowe nagrody.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Forum o uczelniach
  Forum ouczelniach.pl to miejsce, w którym możesz wyrazic swoje zdanie na temat uczelni jesli studiujesz oraz zasięgnąc informacji o tym, gdzie najlepiej studiować jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji o studiowaniu
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. PMS Labs - Komputerowe Systemy Zarządzania Przedsiębiorstwem
  PMS Labs oferuje stworzenie oraz wdrożenie systemów programowych, które usprawniają działanie firm. Dodatkowo, gwarantowana jest tak zwana opieka powdrożeniowa, stanowiąca wsparcie techniczne. W tym zakresie PMS Labs obecnie współpracuje z 85 klientami. Proponowane oprogramowanie ułatwia zarządzanie dokumentami, komputerami oraz pomaga w tworzeniu analiz biznesowych. Firma dostarcza także rozwiązania IT przeznaczone dla hoteli i restauracji, zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Tischner Strona domowa
  Strona domowa profesora Mariana Tischnera, lekarza weterynarii, specjalisty w zakresie biotechonologii rozrodu zwierząt. Długoletniego kierownika Katedry Rozrodu Zwierząt Akademii Rolniczej w Krakowie.Prorektor AR w Krakowie w latach 1981-1986, przewodniczący ZG Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych, członek International Equine Reproduction Symposia Committee i Standing Committee of the International Congresses of Animal Reproduction, Autor wielu publikacji i podręczników (Biotechnologia rozrodu zwierząt gospodarskich (1993), Biotechnologia rozrodu zwierząt udomowionych (1997), Weterynaryjne i hodowlane problemy rozrodu koni. Ogier (2009)
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0