Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.polski.edu.pl     lektury 0.00 z 5 0
lektury - http://www.polski.edu.pl
ID w katalogu 6475
Tytuł lektury
Url http://www.polski.edu.pl
Opis Odwiedzając serwis internetowy polski.edu.pl już w ogóle nie powinieneś bać się egzaminu maturalnego z polskiego. Z nami przygotowanie do ustnej matury z języka polskiego i przygotowanie prezentacji staje jest dużo przyjemniejsze. Pamiętaj, że sami dobrze zdaliśmy już dawno temu. Na naszej stronie www znajduje się wiele omówień i opracowań obowiązkowych lektur. Tym sposobem poznasz w wystarczającym zakresie obowiązującą książkę, jaka będzie tematem twojej prezentacji maturalnej.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Słowa kluczowe matura   jezyk polski   lektury   wiersze   proza   literatura
Data Mar 14, 2010
Imię kontaktowe tomek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
1. Studia
  Instytut Ekonomii i Zarządzania - Uniwersytet Jagielloński oferuje szeroką gamę usług edukacyjnych min: studia wieczorowe, studia zaoczne, studia podyplomowe, studia magisterskie, studia stacjonarne, oraz studia niestacjonarne.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. TrioPolska - Pomoce dydaktyczne
  Na prezentowanie witrynie znajduje się sklep internetowy sprzedający najwyższej jakości pomoce dydaktyczne w atrakcyjnych cenach. Oferta sklepu zawiera na przykład pomoce naukowe wykorzystywane w procesie nauki przedmiotów ścisłych, wyposażenie sali geograficznych oraz biologicznych, jak również sali gimnastycznych. Oprócz konkurencyjnych cen opisywany sklep internetowy zapewnia także darmową dostawę i atrakcyjne rabaty. Nie zwlekaj i już dzisiaj zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Trio Polska na pomoce dydaktyczne do nauki przedmiotów szkolnych w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Nauka i Edukacja


3. StrefaBytu.pl
  Profilem działalności centrum psychoterapii i rozwoju Strefa Bytu są terapie oraz konsultacje psychologiczne. Oferta skierowana jest do wszystkich osób potrzebujących pomocy psychologicznej, w tym nie tylko do dorosłych, ale też i do dzieci i młodzieży. Z konsultacji oraz terapii skorzystać mogą ponadto rodzice oraz pary. Prowadzone są także profesjonalne warsztaty psychoterapeutyczne. W ofercie dostępne są także konsultacje i terapie dla biznesu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Białe zęby
  Chciałbyś dowiedzieć się szybko i bezproblemowo wielu informacji o tym, jakie są najczęstsze problemy jamy ustnej, zwłaszcza zębów, a także sposoby ich leczenia i zapobiegania? W takim wypadku koniecznie powinieneś zdecydować się już teraz na odwiedzenie strony internetowej Instytutu Blend-a-med i Oral-B. Jest to miejsce tworzone przez ekspertów w dziedzinie stomatologii, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje i porady. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. PORTAL EDUKACYJNY - PORTAL WIEDZY PRAKTYCZNEJ, MATEMATYKA
  Darmowy portal edukacyjny. Programy matematyczne online (jest ich ponad dwieście), które pomagają na każdym poziomie nauki, od szkoły podstawowej, przez gimnazjum aż do liceum. Materiały z języka angielskiego oraz z języka niemieckiego. Oferty szkół wyższych (ponad sto uczelni z całej Polski umieściło u nas swoją ofertę). Ponadto m.in.: oferty korepetycji, gry online (jest ich ponad dziesięć tysięcy), darmowe skrypty na stronę, darmowy katalog, certyfikat dla stron, które są przyjazne dla młodzieży. Portal ten jest całkowicie darmowy, nie wymaga rejestracji, loginów itp. Każdy uczeń może znaleźć coś dla siebie, może też przesłać swój materiał, który zostanie opublikowany na łamach serwisu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0