Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.elektryk.tk    
elektryk we wrocławiu
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
elektryk we wrocławiu - http://www.elektryk.tk
ID w katalogu 6540
Tytuł elektryk we wrocławiu
Url http://www.elektryk.tk
Opis Usługi elektryczne z Wrocławia w zakresie napraw instalacji elektrycznych, modernizacji sieci i urządzeń elektrycznych. Uprawnienia dozorowe, pomiary, odbiory i kontrole. Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych w nowobudowanych obiektach, jak i naprawy istniejących sieci. Również pogotowie elektryczne-naprawcze w sytuacjach wyjątkowych u Klienta z woj. dolnośląskiego. usługi elektryczne, elektryka, wrocław, wroclaw, montowanie, elektryk wrocław, awarie elektryczne, pogotowie elektryczne, szukam elektryka, tani elektryk
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe usługi elektryczne   elektryka   wrocław   wroclaw   montowanie   elektryk wrocław   awarie elektryczne   pogotowie elektryczne   szukam elektryka   tani elektryk
Data Mar 16, 2010
Imię kontaktowe piotr
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Albertech; Reich, Redex, Andantex (Catep), Merobel, DMN, Schroedahl, Pekomp, Querschneider
  Firma Albertech s.c. jest przedstawicielem zagranicznych producentów wysokiej jakości innowacyjnych części maszyn. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: sprzęgła, maszyny dla różnych gałęzi przemysłu, układy napędowe, zawory, zwrotnice, armaturę specjalną, maszyny dla przemysłu papierniczego, kompensatory, sita nieplecione i izolacje tkaninowe oraz wszelkie części zamienne do wymienionych produktów. Służymy także profesjonalnym doradztwem technicznym w zakresie doboru i instalacji części maszyn.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Kontakt - instalacje elektryczne - Białystok
  Firma Kontakt zajmuje się wykonywaniem usług z zakresu instalatorstwa elektrycznego. W ofercie znajdziesz: wykonywanie istalacji elektrcznych, montaż domofonów oraz instalację monitoringu obiektów. Firma dokonuje także pomiarów ochrony przeciwpożarowej, odgromowej i oporności izolacji. Możesz liczyć, tutaj, na niezawodność i profesjonalizm ekpiy oraz samego zaplecza sprzętowego. Zaufaj ich wieloletniemu doświadczeniu i sprawdź co ma Ci do zaoferowania Kontakt. To terminowa firma! Gwarantuje Ci kompleksową usługę oraz solidność!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Pizzerie w Warszawie
  Pizzerie w Warszawie mieście gdzie dostępna jest możliwość zamawiania przez internet. Zamawianie pizzy przez internet ma wiele oczywistych zalet o których dowiadują się kolejne rzesze użytkowników internetu. Jednak nie wszyscy korzystają z tej jakże przydatnej formy zamawiania. Mimo rosnącej świadomości internautów, wielu z nich nie zauważa wzrostu możliwości i zamawiają pizzę dzwonią do pizzerii sprawdzając wcześniej menu na stronie internetowej. Strona jest katalogiem pizzerii umożliwiających zamawianie pizzy w Warszawie. Ten sposób zamawiania nie podnosi w żaden sposób kosztów, wręcz przeciwnie, obniża je o koszt rozmowy telefonicznej, której unikamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. AMIPOL KONTENERY
  Szukasz firmy zajmującej się wypożyczaniem kontenerów? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowana przez firmę Amipol. Wypożyczamy i sprzedajemy kontenery: biurowe, sanitarne, socjalne oraz morskie. Wszystkie kontenery spełniają normy dla obiektów użyteczności publicznej. Są zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi. Można je bez trudu złożyć, przenieść oraz przetransportować. W celu omówienia współpracy zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej firmy w miejscowości Łysiec na Śląsku. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Ewis - dekoracje ślubne Tel (016)6426192
  Ewis – dekoracje ślubne jest firmą specjalizującą się w dekoracjach ślubnych i weselnych.

Podejmiemy się również wykonaniu profesjonalnych dekoracji, na każdą okazje. Proponujemy Państwu bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje oraz przygotowanie wstępnego projektu wraz z wyceną dekoracji.

Nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta. Dekoracje wykonujemy kwiatami żywymi i sztucznymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0