Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.queensenglish.com.pl     Angielski wakacje Wrocław 0.00 z 5 0
Angielski wakacje Wrocław - http://www.queensenglish.com.pl
ID w katalogu 655
Tytuł Angielski wakacje Wrocław
Url http://www.queensenglish.com.pl
Opis Kursy językowe we Wrocławiu - polecamy kursy semestralne, wakacyjne z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Zapraszamy firmy do współpracy. Oferujemy także usługi tłumaczeń.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe język angielski   wrocław   angielski dla firm wrocław   angielski wrocław   język hiszpański   niemiecki   kursy
Data Sep 16, 2008
Imię kontaktowe Dawid
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Szkolenia dla nauczycieli
  Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oferuje wiele propozycji w ramach swojej działalności – szeroki wachlarz kursów doskonalących i kwalifikacyjnych, warsztatów, konwersatoriów, konsultacji indywidualnych i zespołowych oraz wiele, wiele więcej. RODN dokłada wszelkich starań w utrzymaniu wysokiego poziomu nauczania, co osiągane jest przez profesjonalną kadrę dydaktyczną, kompleksową organizacje szkoleń oraz w pełni wyposażone i nowoczesne sale dydaktyczne. Odwiedź www.rodn.pl po więcej informacji!
Katalog:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoski, francuski
  Szkoła języków obcych w Rzeszowie. W naszej ofercie kursy języków min angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego. Przez 5 lat prowadzenia szkoły udało nam się zebrać zespół sprawdzonych lektorów entuzjastów, wypracować własne metody nauczania i współpracy ze słuchaczami.
Szkoła posiada własną siedzibę, wszystkie zajęcia odbywają się w jednym miejscu. Mieścimy się w części biurowej zmodernizowanego centrum handlowego, budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. Pisanie pracy doktorskiej
  Portal internetowy Doktoraty oferuje swym klientom bardzo rzetelną pomoc w sferze korekty i redakcji prac naukowych. Będzie ona polegać między innymi na poprawie literówek, błędów ortograficznych, interpunkcji, składniowych, poprawianiu stylu, a także błędów językowych. Otrzymasz okazję na sprawdzenie i poprawienie swego tekstu pod względem poprawności językowej. To niezwykła okazja dla Ciebie na podniesienie wartości pracy. Więcej wiadomości na stronie.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. technik farmaceutyczny
  Studium Medan jest szkołą kształcącą w zawodzie - technik farmaceutyczny. Posiada uprawnienia szkoły publicznej, pozytywną opinię Ministra Zdrowia oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. Nauka odbywa się w systemie

dziennym oraz wieczorowym i trwa 2 lata. Zajęcia dla osób pracujących dostosowane są do ich potrzeb oraz możliwości.
Honorowy patronat nad szkołą sprawuje czołowy producent leków w Europie. Szkoła posiada doskonałe zaplecze dydaktyczne - nowoczesne laboratoria: chemiczne i technologiczne, sale wykładowe wyposażone w sprzęt audiowizualny, pracownię informatyczną , a także - co jest zupełnym novum w skali kraju - własną aptekę szkoleniową , w której słuchacze mają możliwość praktycznej nauki zawodu jeszcze przed rozpoczęciem praktyki zawodowej. Posiadamy możliwości zakwaterowania słuchaczy dojeżdżających z dalszych okolic (m.in. dostęp do internatu w budynku szkoły, pomagamy w wyszukiwaniu mieszkań na stancji). Gwarantujemy Państwu najlepsze praktyczne przygotowanie do wykonywania zawodu Technika Farmaceutycznego, możliwość zdobycia ciekawego zawodu, doskonałe zaplecze dydaktyczne oraz naukę w przyjaznej atmosferze.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. PROMYK SZKOŁA JAK DOM W SZCZECINIE
  Siedziba szkoły podstawowej Promyk mieści się w Szczecinie. Jesteśmy placówką niepubliczną, jakiej założenia programowe opierają się na kształtowaniu indywidualności twórczej wszelkiego z uczniów i przygotowywaniu go do samodzielnego życia w społeczeństwie. Nasza kadra to pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednio wyedukowani, którzy angażują się na rzecz rozwoju dzieci i szkoły. Dbamy o to, żeby nasi uczniowie poznali nie jedynie obowiązkową podstawę programową, lecz także uczestniczyli w wielu zajęciach językowych i rozwijali swoje zdolności. W związku z tym powstało u nas dużo kół zainteresowań, w tym przyrodnicze, matematyczne i plastyczne. Więcej na witrynie.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0