Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.queensenglish.com.pl    
Angielski wakacje Wrocław
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Angielski wakacje Wrocław - http://www.queensenglish.com.pl
ID w katalogu 655
Tytuł Angielski wakacje Wrocław
Url http://www.queensenglish.com.pl
Opis Kursy językowe we Wrocławiu - polecamy kursy semestralne, wakacyjne z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Zapraszamy firmy do współpracy. Oferujemy także usługi tłumaczeń.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe język angielski   wrocław   angielski dla firm wrocław   angielski wrocław   język hiszpański   niemiecki   kursy
Data Sep 16, 2008
Imię kontaktowe Dawid
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Pisanie prac z pedagogiki
  Strona internetowa pisanie-pedagogika.pl proponuje możliwości zamówienia pracy zaliczeniowej bądź dyplomowej, magisterskiej i licencjackiej, której tematyką jest pedagogika. Prace są pisane przez osobę, jaka ukończyła ten kierunek studiów. Koszty zależą do zagadnienia, rodzaju pracy oraz ilości stron. Wycena usługi trwa około piętnastu minut. Na stronie można zapoznać się z przykładami zrealizowanych już zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Edueduonline.pl
  Język angielski jest najpopularniejszym dialektem świata, który nie tylko pozwoli nam się porozumieć z lokalną społecznością w prawie każdym miejscu na ziemi, ale też daje szansę na wyższe zarobki. Każdy, kto chce się szybko nauczyć mówić, pisać i czytać po angielsku, zgłosić się powinien do EduEduOnline Ltd. Gwarantujemy Wam skuteczną naukę języka angielskiego bez konieczności kursów stacjonarnych. W naszej firmie wszystko odbywa się online. Sprawdzimy Twój poziom zaawansowania, ustalimy wygodny Tobie grafik i zaczniemy naukę.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. MATURA Z MATEMATYKI, DZI?I NAM MATEMATYKA STAJE SI?PRZYST?NIEJSZA
  Matematyka portal - zawiera wiele przydatnych i ciekawych informacji niezbędnych w czasie przygotowywania się do egzaminów związanych z matematyką.
Matematyka portal - www.matematyka.pl, matematyka portal, matematyka, zadania, rozwiązania, wzory, przykłady, podstawówka, gimnazjum, liceum, matura,
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Żłobek - smerfy.com.pl
  Bezpieczne miejsce dla dziecka na mapie Piaseczna, znajdziesz w Klubie Smerfy. Kameralny żłobek, w którym dziecko spotka się z życzliwą, domową atmosferą, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o to, co się z nim dzieje. Poza przechowaniem go przez czas twojej lub członka twojej rodziny pracy bądź szkoły, dziecko będzie również mogło uczęszczać w zajęciach z profesjonalnymi nauczycielami oraz bawić się dostosowanymi pod swój wiek zabawkami. Wszystko znajdziesz na smerfy.com.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Pytania i Odpowiedzi -- Seolight
  Pytania i odpowiedzi na Pyt-Odp.pl. Zadaj pytanie otrzymasz odpowiedzi. W naszym serwisie możesz odnaleźć odpowiedz na dowolne pytanie. Jeżeli nie istnieje taka odpowiedz jeszcze w naszym serwisie to możesz je dodać a otrzymasz odpowiedz. Odpowiedzi zamieszczone na Pyt-Odp.pl są podparte doświadczeniem w danym obszarze. Wejdz na naszą stronę i tam znajdziesz listę nowych odpowiedzi, kliknij na odpowiedz która cię interesuję. Użytkownicy mogą również odpowiadać na pytania. Wystarczy że zalogujesz się na stronie i możesz dzielić się swoją wiedzą z innymi.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Biznes, pieniądze, ekonomia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0