Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.polishshopkrakow.pl    
Usługi transportowe - POLISH SHOP KRAKÓW
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Usługi transportowe - POLISH SHOP KRAKÓW - http://www.polishshopkrakow.pl
ID w katalogu 6718
Tytuł Usługi transportowe - POLISH SHOP KRAKÓW
Url http://www.polishshopkrakow.pl
Opis Szukasz kuriera, przewozów, firmy do przeprowadzki lub chcesz przesłać paczkę z Polski do Irlandii lub z Irlandii do Polski - sprawdź naszą ofertę.
Oferujemy usługi transportowe na trasie Irlandia-Polska-Irlandia; Kurier Irlandia-Polska, przesyłki ekspresowe, przeprowadzki Irlandia Polska, a także przewóz i dostawa paczki Polska Irlandia.
Oferujemy kompleksowa obsługę klienta na zasadzie "door to door".
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Motoryzacja > Samochody
Słowa kluczowe polish   shop   Kraków   transport   Grzegorz serafin   Irlandia - polska   transport polska Irlandia   transport Anglia - polska     przewozy   przeprowadzki   kurier irlandia - polska.
Data Mar 23, 2010
Imię kontaktowe Robert
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
1. Przewozy do Monachium
  Międzynarodowy przewóz osób oferuje klientom firma przewozowa INTERBUS. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim przewozy do Niemiec. Proponujemy busy z Polski do Niemiec (z Lublina do Monachium / z Monachium do Lublina). Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z rozkładem jazdy busów na www.busymonachium.pl. Nasza kompleksowa oferta obejmuje kursy na trasach, które przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów. Nowoczesne busy oraz autokary to gwarancja udanej i bezpiecznej podróży do celu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


2. Gielda transportowa Amicus-Transport
  Giełda transportowa on-line Amicus-Transport wolnych ładunków i wolnych pojazdów przeznaczona dla firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjno-usługowo-handlowych.Wystarczy się tylko zarejestrować!
Na portalu znajduje się rówież rejest dłużników oraz giełda wierzytelności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


3. Paczki Polska - Anglia
  Transport za pomocą busów jest jednym z najczęściej i najchętniej wybierany jako środek lokomocji na dłuższych dystansach. Jest on stosunkowo tani, jednocześnie zapewniający wygody takie jaki klimatyzacja, miejsce na bagaż, dvd, internet. Firma transportowa Express specjalizuje się właśnie w transporcie zarówno osób jak i przesyłek paczkowych na trasie Polska - Anglia. Świadczymy usługi najwyższej jakości przy zachowaniu stosunkowo niskiej i atrakcyjnej ceny. Zapraszamy na naszą stronę po szczegóły.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Wynajem busa- Warszawa
  Specjalizujemy się w naszej firmie już od 1993 roku w realizowaniu zarówno profesjonalnych a jednocześnie kompleksowych usług na rynku przewozów osób, co wykonujemy zarówno na terenie kraju a także poza granicami kraju. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie sprawnych usług zarówno dla klientów indywidualnych, firmowych a także dla instytucji. Jednocześnie gwarantujemy naszym klientom wykonanie sprawnych i terminowych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


5. Usługi logistyczne
  Zapewniamy pomoc logistyczno-biznesową dla firm, które chcą nawiązać kontakty handlowe na rynkach wschodnich i rozszerzyć swoją działalność na obszar kolejnych krajów. Firma Formica jest operatorem zapewniającym usługi 3PL Solutions. Pomagamy w ekspansji, zapewniamy kompleksowy outsourcing eksportowo-importowy. Zajmujemy się transportem do Rosji, Kazachstanu, Gruzji, Estonii, Mołdawii, Uzbekistanu, Azerbejdżanu oraz do innych państw bloku wschodniego. Dysponujemy własną powierzchnią magazynową w Moskwie magazyn ma 9 tys. m2. Obsługujemy formalności celne, zajmujemy się międzynarodową logistyką.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0