Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna




     QR COODE http://www.rozanka.wroclaw.pl    
Dzieci, przedszkole
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach




Dzieci, przedszkole - http://www.rozanka.wroclaw.pl
ID w katalogu 675
Tytuł Dzieci, przedszkole
Url http://www.rozanka.wroclaw.pl
Opis Przedszkole 126 - Różanka. Jesteśmy jednym z wrocławskich przedszkoli, zlokalizowanym w północnej części miasta. Należymy do Dolnośląskiej sieci placówek promujących ekorozwój. Zapraszamy...
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Słowa kluczowe przedszkole   dzieci   sześciolatki   przedszkolaki   różanka   wroclaw   Wrocław
Data Sep 22, 2008
Imię kontaktowe Maurycy
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Przedszkola
1. CZARODZIEJSKI ŚWIAT Kraina Maluszka
  Zapraszamy Dzieci w wieku od 2 do 5 lat.
Oferujemy opiekę dzienną od godz 6:45 do 18:00 w domu z uroczym ogrodem, z rodzinną atmosferą , ciepłem domowego zacisza, bajkowym wnętrzem i wyposażeniem;gdzie Państwa Pociechy będą jednakowo ważne i kochane.

Znajdujemy się w spokojnej dzielnicy Psiego-Pola(Sołtysowice)
Wrocław ul. Gimnazjalna 2

Atrakcyjne ceny abonamentów i karnetów! Rodzeństwo korzysta z 25% zniżki.

Organizujemy również przyjęcia urodzinowe dla Dzieci.

Kontakt:
tel. 0-516-186-077
www.czarodziejskiswiat.eu
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


2. Przedszkole niepubliczne w Szczecinie
  Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągniecia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyzpozycji dziecka.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


3. Przedszkole w Józefowie
  Zapraszamy wszystkich rodziców poszukujących przyjaznego przedszkola w Warszawie. Prowadzimy doskonale wyposażone placówki edukacyjne w Józefowie oraz Włochach, które czynne są w godz. 7:00-18:00. Nasze przedszkola posiadają przestronny ogród z placem zabaw dla dzieci. Oferujemy doskonałą opiekę, zajęcia oparte na podstawie programowej MEN oraz szereg zajęć dodatkowych. Dzieci chodzą na lekcje angielskiego, niemieckiego, chińskiego oraz taniec, rytmikę, basen, dziecięcą matematykę, balet, zumbę.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


4. Prywatne przedszkole artystyczne Poznań
  Prywatne przedszkole Maja w Poznaniu to przedszkole domowe ukierunkowane na rozwój artystyczny i intelektualny dziecka. Wychowanie przez sztukę stymuluje wszechstronny rozwój osobowości dziecka. Wykorzystujemy w codziennej pracy wychowawczo-dydaktycznej metody wielostronnego kontaktu ze sztuką, dzięki czemu inspirujemy dziecko do działania, przeżywania oraz budowania własnego systemu wartości. Sztuki plastyczne pozwalają dzieciom badać i odkrywać otaczający je świat. Czasami proces ten jest tylko odczuwaniem śliskiej farby na palcach, innym razem obserwacją cudownego mieszania kolorów na kartce papieru. Może też być zdziwieniem, gdy przypadkowe krople farby układają się w realistyczny obrazek. Rozmawiamy w języku angielskim i niemieckim. Niepubliczne przedszkole artystyczne Poznań.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Regiony , miasta


5. Przedszkole w Gdańsku - sokrates.gda.pl
  Myślisz o przedszkolu prywatnym? Jeżeli zdecydujesz się na przedszkole prywatne Gdańsk, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie, na co stawiamy? Odpowiedzi na to pytanie mogą być różne, można wymienić choćby kameralność i bezpieczeństwo czy odkrywanie mocnych stron oraz ich rozwijanie.
Co do szczegółów naszych działań, dbałość o rozwój maluchów następuje poprzez zajęcia z rytmiki, taniec, warsztaty plastyczne, język angielski, gimnastykę, bajkoterapię oraz zajęcia piłki nożnej.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola




Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0