Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mee-go.pl     Forum o systemie MeeGo 0.00 z 5 0
Forum o systemie MeeGo - http://www.mee-go.pl
ID w katalogu 6798
Tytuł Forum o systemie MeeGo
Url http://www.mee-go.pl
Opis Platforma oprogramowania MeeGo, działająca na urządzeniach o najwyższej

wydajności, dostarczy szeregu doświadczeń związanych z Internetem, informatyką i

komunikacją, oferując bogatą wizualnie grafikę, wielozadaniowość, możliwości

multimedialne i najwydajniejszą pracę aplikacji. Ponieważ MeeGo działa na wielu

typach urządzeń, użytkownicy mogą zachować swoje ulubione aplikacje nawet w

przypadku zmiany komputera czy smartfona, dzięki czemu ich użycie nie jest

ograniczone do jednego rodzaju urządzenia czy urządzeń pochodzących od konkretnego

producenta.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Internet > Fora internetowe
Słowa kluczowe meego forum   meego   maemo   linux   nokia   intel
Data Mar 26, 2010
Imię kontaktowe Jarek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Programy dla firm http://simple.com.pl/
  Simple to firma informatyczna z długoletnią tradycją oraz bogatym doświadczeniem w branży IT. Posiada bardzo rozbudowaną ofertę produktów oraz systemów klasy ERP, HCM, CRM, BI i WorkFlow, które spełniają wymagania, potrzeby i oczekiwania wielu współpracujących z nią przedsiębiorstw i instytucji. Simple wdrożyło swoje oprogramowania już w ponad 3,5 tysiąca miejsc, w których skład wchodzą znane i cenione marki z branży budownictwa, transportu i logistyki, administarcji publicznej, MSP, produkcji, handlu i usług, edukacji, medycyny i instytutów. Marka ma też na swoim koncie ponad 25000 użytkowników, którzy wykorzystują oprogramowanie Simple do realizacji własnych celów biznesowych. Firma posiada ponad 200 ekspertów, którzy poruszają się biegle w temacie nowoczesnych technologii oraz specyfikacji różnorodnych branż.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. Dobry pit 2014
  Bezbłędny, oparty na bezpłatnej licencji program do rozliczania deklaracji podatkowej za rok 2014 dostępny na naszej stronie internetowej umożliwia Państwu szybkie i bezbłędne wypełnienie formularza. Dzięki programowi można dowiedzieć się jaki PIT wybrać, a potem na bieżąco korzystać z opcji podpowiedzi. Nasz program to pewność aktualności wszystkich przepisów. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej, które pomogą Państwu wypełnić swój PIT.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. System obsługi klubów squashowych
  PointManager to aplikacja dedykowana właścicielom kortów tenisowych, którzy chcą w sposób optymalny ekonomicznie obsługiwać swoich klientów. PointManager zawiera, np. moduł rezerwacji online czy organizacji zawodów. Nasza aplikacja działa na tabletach i smartfonach. Umożliwiamy też jej bezpłatne testowanie przez trzydzieści dni. Zarządzanie grafikiem dnia z naszym programem stanie się banalnie proste i obniży straty spowodowane rotacjami frekwencji.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Program do faktur vat
  Za pośrednictwem platformy internetowej Aserti.pl klienci mogą szybko wystawić fakturę, czy też monitorować stan należności zobowiązań. W przypadku tego drugiego klienci mają ponadto możliwość zaliczeń wpłaty w sposób najbardziej korzystny dla wierzyciela. System dostępny jest przez cały czas z każdego miejsca na świecie, co pozwala na skuteczne zarządzanie dokumentami oraz optymalizację kosztów prowadzonej działalności. Za jego pomocą klienci mogą wygenerować między innymi pozwy sądowe oraz wezwania do zapłaty.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Darmowe programy
  Witryna softpedia.net.pl oferuje zbór darmowych, testowych oraz płatnych aplikacji. Z wcześniej wymienionych, w bazie serwisu znajdują się także sterowniki, oraz spolszczenia, wszystko to oczywiście w najnowszych wersjach. baza serwisu jest aktualizowana codziennie. Każdy program jest dokładnie opisany, oraz przydzielony do odpowiedniej kategorii, tak aby jego wyszukiwanie było jak najprostsze. Dodatkowo wyszukiwarka na stronie, znacznie skraca ten proces. Programy, takie jak: nero, avast, skype, gadu-gadu, fraps, teamspeak, czy też utorrent to podstawa serwisu, nie może ich zabraknąć. Dzięki serwerowi dedykowanemu, strona ładuje się błyskawicznie, a pobieranie niektórych plików, znajdujących się na serwerze, jest limitowane łączem użytkownika.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0