Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.financestreet.pl    
Praca w finansach, bankowosci - najlepsze oferty pracy w finansach
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 2 głosach
Praca w finansach, bankowosci - najlepsze oferty pracy w finansach - http://www.financestreet.pl
ID w katalogu 6877
Tytuł Praca w finansach, bankowosci - najlepsze oferty pracy w finansach
Url http://www.financestreet.pl
Opis Serwis branżowy financestreet.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących pracy w finansach, pracy w banku. Wiele osób zainteresowanych jest przeglądaniem ofert pracy tylko z jednej branży, w której są specjalistami i w której chcieliby znaleźć zatrudnienie - np. praca finanse, praca bank. Portal financestreet.pl spełnia tę rolę, prezentując oferty pracy w finansach, ofert pracy w banku we wszystkich możliwych specjalizacjach. Dzięki naszemu portalowi znajdziesz pracę w największych centrach finansowych w kraju, np.: praca finanse Warszawa, praca finanse Kraków, itd. Pracodawcy umieszczając oferty pracy w naszym portalu mają pewność, że ich oferta nie trafia do przypadkowych osób, ale do specjalistów poszukujących pracy w finansach. Dzięki temu nie tracą czasu na analizę aplikacji od osób przypadkowych niezwiązanych z branżą finansową, bankową. Nasz portal łączy więc pracodawców z pracownikami, którzy wyszukując frazy „praca finanse, praca bank”, chcą znaleźć zatrudnienie i rozwijać swoją karierę w tej branży.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe praca w finansach praca szkolenia finanse księgowość bankowość praca finanse szkolenia finanse księgowa księgowy praca bank
Data Mar 30, 2010
Imię kontaktowe Jan
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
1. Historie pracodawców
  Poznaj działania rządowe zmierzające ku zapewnieniu pracy zawodowej osobom po 50 roku życia. Przekonaj się, co musisz uczynić, aby zdobyć pracę w takim wieku bądź poznaj korzyści, jakie wynikają z zatrudnienia takich pracowników. Kampania aktywizacji zawodowej osób w tym wieku działa już od roku 2008, więc dowiedz się, jak wiele korzyści przyniosła. Twórczynią tej kampanii jest Małgorzata Kalicińska, która reklamuje ideę aktywności zawodowej, zarówno mężczyzn i kobiet, w wieku plus 50.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


2. CuraSwiss - kursy dla pielęgniarek
  Oferujemy kompleksowe przeszkolenie pielęgniarkom i pielęgniarzom pragnącym pracować w Szwajcarii. Uruchamiamy program edukacyjno-szkoleniowy z pensją, zakwaterowaniem, pełnym załatwianiem formalności. Program Curaswiss to rozwiązanie trzyletnie w praktyce gwarantujące zatrudnienie w placówkach medycznych na terenie Szwajcarii. Prowadzimy nabór wśród osób z minimum rocznym doświadczeniem w zawodzie i odpowiednim wykształceniem kierunkowym. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


3. Profesjonalne CV po angielsku
  www.EnglishCV.pl - to serwis świadczący usługi profesjonalnego opracowywania i tłumaczenia CV na język angielski osobom szukającym pracy za granicą w różnorodnych zawodach. Wyróżnij się spośród setek kandydatów. Z nami znajdziesz pracę szybko i skutecznie i już nigdy nie zostaniesz pominięty w procesie rekrutacji. Oferujemy konkurencyjne ceny naszych usług. Posiadamy również oferty pracy za granicą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


4. Portal pracy - Żory
  Dla wielu szukanie pracy wydaje się być męczarnią, a wszystko dlatego że nie umieją odpowiednio przeglądać ogłoszeń. Wchodząc na naszą stronę praca-zory.pl masz duże możliwości znalezienia odpowiedniej pracy dla siebie. Nasza strona pokazuje oferty z miejscowości Żory oraz okolic, a jest całkowicie prosta w obsłudze i przejrzysta. Oferty pracy dodawane są przez właścicieli firm. Wszystkie oferty są prawdziwe. Polecam gorąco naszą stronę. Z nią na pewno znajdziesz pracę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


5. Leasing pracowniczy ksservice.pl
  Powstaliśmy w 2006 roku. Od momentu prowadzenia naszej agencji pracy stawiamy na stały rozwój i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Do tej pory zaufało nam wiele firm Jysk, Sonko, Leroy Merlin, Enea i wielu innych. W sposób sprawny i efektywny przeprowadzamy procesy rekrutacyjne dla firm z każdej branży. Dla Państwa znajdziemy pracowników tymczasowych, na stałe, produkcyjnych i na stanowiska kierownicze.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0