Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.karstans.pl    
KarStanS Konsultanci ekonomiczni
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
KarStanS Konsultanci ekonomiczni - http://www.karstans.pl
ID w katalogu 6880
Tytuł KarStanS Konsultanci ekonomiczni
Url http://www.karstans.pl
Opis Jesteśmy firmą doradczą świadczącą swe usługi od 19 lat. Zdobywaliśmy doświadczenie uczestnicząc w procesach prywatyzacyjnych dużych przedsiębiorstw w Toruniu. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy i rozwijamy współpracując zarówno z dużymi jak i małymi i średnimi przedsiębiorstwami.
Domeną, w której działa KarStanS jest doradztwo ekonomiczne ze szczególnym naciskiem na strategię i finanse przedsiębiorstw.
Aktualnie prowadzimy szkolenia dotowane przez UE nt controllingu.
Zachęcamy do składania rezerwacji na w/w szkolenia
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Słowa kluczowe consulting   konsulting   Toruń   doradztwo   dotacje unijne   przekształcenia   doradztwo strategiczne   konsultant   ekspert   zarządzania   management   zarządzanie   doradca   controlling   controling   kontroling   karstans
Data Mar 30, 2010
Imię kontaktowe mika
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. 500solutions - Doradztwo IT, Szkolenia ITIL
  Firma szkoleniowo-doradcza opierająca się na rzeczywistym doświadczeniu swoich pracowników, zdobytym podczas realizacji projektów reorganizujących struktury IT, outsourcingowych, wdrożeniach systemów zgłoszeniowych, systemów drukowania, procesów opartych o ITIL.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Analiza wyników badań ankiety
  Prawidłowe wykonanie analizy wyników przeprowadzonej ankiety wymaga wiedzy i doświadczenia. Dysponują nimi eksperci z firmy Promediana, którzy na co dzień zajmują się analizą i opisem ankiet, a także przedstawianiem wyników badań w formie diagramów i wykresów. Z usług firmy korzystają między innymi studenci, którzy mają problem z prawidłowym opisem wyników badań ankiety, przeprowadzonej na potrzeby pracy magisterskiej. Więcej informacji znaleźć można na stronie firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Świadectwa Energetyczne Łódź
  Firma AUDYT I WYCENA powstała w 2008r. Oferta firmy została tak skonstruowana, aby każdy poszukujący różnych dróg (do)finansowania, kapitalizowania i szacowania mógł znaleźć "coś" dla siebie. Zespół projektowy firmy tworzą specjaliści wielu dziedzin - kosztorysanci, architekci, projektanci, specjaliści ds. nieruchomości i budownictwa, rzeczoznawcy majątkowi, audytorzy energetyczni, prawnicy, ekonomiści i specjaliści ds. funduszy unijnych - zarówno praktycy jak i pracownicy naukowi. Firma oferuję pomoc w takich dziedzinach jak: dofinansowania, dotacje unijne, fundusze unijne, termomodernizacja, certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne, audyt energetyczny. Siedziba firmy znajduję się w Łodzi. Serdecznie zapraszamy!!!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne


4. Opti-Buy Oszczdności w zasięgu ręki.
  Firma Opti-Buy specjalizuje się w outsourcingu procesów zakupowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, takich jak aukcje elektroniczne, zapewniamy redukcję kosztów funkcjonowania firmMisją firmy Opti-Buy jest zaopatrywanie naszych klientów w najwyższej jakości profesjonalne rozwiązania biznesowe usprawniające wydajność procesów zakupowych.

Świadomi strategicznego wpływu działu zakupów na wyniki całego przedsiębiorstwa, wypełniamy naszą misję z dbałością, by jak najlepiej dostosować proponowane i wdrażane rozwiązania do unikalnych potrzeb każdego z naszych klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Kancelaria adwokacka Pactum
  Jeśli borykasz się z problemami natury prawnej, Kancelaria Prawna Pactum pomoże Inni ludzie je rozwiązać. Jednostka działa na rynku już od 15 lat, zaś jej propozycja jest bardzo bogata i różnorodna, co stwarza, że każdy kontrahent znajdzie adekwatną poradę. Kancelaria Prawna Pactum prowadzi szereg spraw, a między innymi odzyskiwanie długów. Na rynku działają różne firmy windykacyjne, lecz żadna z nich nie jest w tej kwestii tak skuteczna jak Kancelaria Pactum. Prowadzona poprzez nią windykacja długów opiera się na profesjonalnym i profesjonalnym działaniu, znakomitych metodach, dzięki którym masz szansę, aby odzyskać swoje pieniądze. Warto korzystać z usług Kancelarii Pactum, ponieważ w każdej chwili mamy tutaj do czynienia z wysoką jakością usług, szybką realizacją spraw a także z niską i przystępną ceną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0