Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.zdrowsi.pl     Zdrowsi z Calivita, paraprotex , ac-zymes, klub Calivita, grzybica 0.00 z 5 0
Zdrowsi z Calivita, paraprotex , ac-zymes, klub Calivita, grzybica - http://www.zdrowsi.pl
ID w katalogu 695
Tytuł Zdrowsi z Calivita, paraprotex , ac-zymes, klub Calivita, grzybica
Url http://www.zdrowsi.pl
Opis Już dziś zadbaj o swoje zdrowie i poprawę finansów.Proponujemy : Paraprotex - niezastąpiony w walce z grzybicą i gronkowcem, ac-zymes: podstawa każdej apteczki domowej. Pomagamy w doborze kuracji i rozwoju własnego biznesu. Osobom zaiteresowanym biznesem udostępniamy darmowe wizytówki internetowe, a pozostałym osobom panel obsługi klubowicza aby w prosty spób każdy klubowicz mógł robic zakupy . Mamy tu duży wybór suplementów diety, witamin, minerałów, kosmetyków ,preparatów roslinnych, urządzeń leczniczych amerykańskiej firmy Calivita.Zapisujemy do klubu CaliVita.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe paraprotex   grzybica   calivita   noni   ac-zymes   virago   immunaid   klub calivita   nopalin   intimoments   bio-harmonex   c-500   stress management
Data Sep 28, 2008
Imię kontaktowe Irena
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Żylaki
  Dla wszystkich klientów poszukujących odpowiedniej pomocy w walce z uciążliwą dolegliwością, jaką są żylaki, rekomendujemy naszą klinikę. Jest ona nie tylko według zdania klientów miejscem przyjaznym dla pacjenta, ale również przeprowadza leczenie skutecznie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Gabinet dentystyczny Marek Wasiak
  Jako dentysta dbam o Twoje zęby a szczególnie o Ciebie. Wygoda, brak stresu i przyjazna atmosfera podnoszą skuteczności terapii i prowadzą do doskonałych efektów zdrowotnych i estetycznych. Dbam o wysoką jakość usług w oparciu o najnowsze metody i technologie.

Moim celem jest komfort i zadowolenie moich pacjentów. Każdy pacjent mojego gabinetu objęty zostaje fachową i kompetentną opieką stomatologiczną ze szczególnym podejściem do każdej osoby.

Cenię czas wolny moich pacjentów , rejestruję na konkretny termin i informuję o czasie trwania kolejnych wizyt.

Prywatną praktykę stomatologiczną prowadzę od 1981 roku. W tym czasie zdobyłem specjalizację I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej. Chcąc sprostać nowym wyzwaniom stale podnoszę swoje kwalifikacje na konferencjach i sympozjach naukowych. Zdobytą wiedzę wykorzystuję w bieżącej praktyce.

Świadczone usługi:
Profilaktyka i nowoczesna diagnostyka.
Komfortowe leczenie bez wiertła i wiertarki.
Leczenie zachowawcze.
Protetyka.
Chirurgia.
Stomatologia estetyczna.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. SENIOR_MED prywatny dom opieki w woj. zachodniopomorskim
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Rodzinny Dom Seniora Seniormed z Wicka. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki osobom starszym i niesprawnym przy jednoczesnym zatroszczeniu o przyjazną atmosferę w czasie pobytu w naszym ośrodku. Nasi podopieczni mają szansę realizować swoje pasje i zainteresowania, np. poprzez uczestniczenie w wycieczkach krajoznawczych, uprawę ogródków działkowych oraz wiele innych zajęć. Zatroszczymy się także o zapewnienie niezbędnej, 24-godzinnej opieki medycznej - w naszym zespole pracują pielęgniarki, opiekunowie, rehabilitanci. Wszystkie osoby zainteresowane ofertą naszego domu seniora, zapraszamy na stronę internetową.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Chirurgplastyczny-krakow.pl
  Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do zapoznania się z pełną ofertą naszego gabinetu. W swojej ofercie mamy najwyższej jakości usługi m.in. plastykę powiek, liftingi wargi górnej, wycinanie nowotworów skóry twarzy oraz inne zabiegi, które sprawią, że staniesz się znowu piękna. Naszym klientom zapewniamy w pełni profesjonalnie urządzone gabinety oraz usługi na najwyższym poziomie. Po więcej informacji oraz konsultację zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu lub do kontaktu telefonicznego.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Psycholog Warszawa
  Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości to prywatny, warszawski ośrodek, skupiający specjalistów dziedziny psychologii, psychoterapii oraz psychiatrii. Lekarze i terapeuci instytutu oferują swoją pomoc wszystkim osobom, które dotknęły różnego rodzaju problemy natury emocjonalnej i psychologicznej. Poprzez konsultacje, terapie i treningi pacjenci otrzymują pomoc w walce ze swoimi fobiami, depresją, stresem, uzależnieniami, zaburzeniami snu lub odżywiania.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0