Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.konferencje.pl    
Organizacja konferencji
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Organizacja konferencji - http://www.konferencje.pl
ID w katalogu 6991
Tytuł Organizacja konferencji
Url http://www.konferencje.pl
Opis Największy wortal branżowy Konferencje.pl. Gigantyczna baza obiektów konferencyjnych z całej Polski. Wyszukiwarka przedsiębiorstw z branży oraz dowolnych usług niezbędnych w organizacji konferencji. W celu ułatwienia użytkownikom korzystania z wortalu struktura została podzielona na 5 głównych działów obiekty - hale widowiskowe, hale sportowe, hotele konferencyjne, atrakcje - sporty wodne, sporty zimowe, wieczory tematyczne, usługi – scenografia i dekoracje, tłumaczenia, wynajem oraz firmy i materiały.
Strona internetowa jest wyjątkowo pomocna przy organizowaniu tego typu imprez okolicznościowych. Pomaga ona wyszukać obiekty odpowiednie dla danego regionu(hotele, ośrodki, sale konferencyjne), w którym organizowane są imprezy. Stanowi duże ułatwienie dla organizatorów konferencji oraz szkoleń.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Słowa kluczowe konferencje   centra konferencyjne   ośrodki konferencyjne   hotele konferencyjne   sale konferencyjne   ośrodki szkoleniowe   organizacja konferencji
Data Apr 7, 2010
Imię kontaktowe Krystyna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
1. Alumix - Konstrukcje aluminiowe
  Firma Alumix jest producentem stolarki aluminiowej. W ofercie firmy można znaleźć okna, drzwi (w tym dymoszczelne, automatyczne, o podwyższonej odporności na włamanie lub wyposażone w okucia antypanic), witryny a także fasady szklano-aluminiowe. Stolarka posiada certyfikaty uprawniające ją do stosowania w miejscach użyteczności publicznej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


2. Portal o odżywianiu - poznajsienatluszczach.pl
  Już dziś wejdź na stronę www.poznajsienatluszczach.pl i dowiedz się o kampanii, która ma na celu edukację o zastosowaniu i właściwościach poszczególnych tłuszczy. Zdobądź cenne informacje i podziel się nimi! Na stronie przeczytasz relacje z konferencji i znajdziesz przydatne wskazówki. Zmień swój sposób żywienia i polepsz swoje zdrowie. To jest prostsze, niż Ci się wydaje! Jeżeli jesteś zainteresowany zaprezentowaną propozycją zapraszamy szczerze do natychmiastowego zapoznania się z jej szczegółami na naszej witrynie www, jako, że to tam właśnie znajdziesz wiele obszernych informacji o nas i naszych usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


3. medifinanse.pl
  Portal Medyczny Medifinanse to miejsce tworzone przez dziennikarzy pasjonatów branży medycznej. Toteż znajdziesz u nas najbardziej rzeczową i merytoryczną wiedzę dotyczącą Twojego zdrowia oraz o to w jaki sposób o nie zadbać. Jednakże Medifinanse to też coś więcej na naszej stronie znajdziesz też ranking usług finansowych dla medycyny oraz informacje na temat usług medyczno-finansowych. Dzięki temu dowiesz się, co zrobić w sytuacji, w której potrzebne Ci są pieniądze na cele zdrowotne. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć na naszym portalu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


4. GOLF - wiemy co w trawie piszczy
  Portal golfowy tworzony przez redakcję magazynu GOLF. Na rozbudowanej stronie znajdziesz: TV Golf, wiadomości, porady, artykuły o sprzęcie, podróżach, zawodowcach i wiele innych informacji redagowanych przez najlepszych specjalistów.GOLF - wiemy co w trawie piszczy
Portal golfowy to źródło wiedzy i informacji odnośnie golfa.Jako pierwsi stworzyliśmy znane wszystkim golfistom czasopismo Golf, które pozostaje naszym sztandarowym produktem. Najstarszy i nieprzerwanie ukazujący się magazyn golfowy
*Pierwsze Reguły Gry w Golfa zostały wydane oczywiście przez nasze wydawnictwo.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Hobby i rozrywka > Sport


5. Energia
  Portal informacyjno ogłoszeniowy z branży energii odnawialnej. Możesz dodać swoje ogłoszenie lub darmowy wpis do katalogu z kategorii takich jak: biopaliwa, biomasa, wiatraki, elektrownie wodne i inne. Zapraszamy entuzjastów ekologii i czystych źródeł energii. Z naszego serwisu korzystają inwestorzy zainteresowani nowymi technologiami, rolnicy - producenci biomasy i surowca, importerzy używanych i nowych turbin wiatrowych ale również studenci studiujący na kierunkach związanych z branżą energetyczno - środowiskową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0