Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.osk-navigator.pl     nauka jazdy Rzeszów 0.00 z 5 0
nauka jazdy Rzeszów - http://www.osk-navigator.pl
ID w katalogu 7012
Tytuł nauka jazdy Rzeszów
Url http://www.osk-navigator.pl
Opis OSK Navigator to dynamicznie rozwijający się ośrodek szkolenia kierowców w Rzeszowie, który zapewnia profesjonalne przygotowanie do państwowego egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Cierpliwi instruktorzy z indywidualnym podejściem do każdego kursanta, wysoka zdawalność oraz najniższe ceny w mieście to atuty, których może nam pozazdrościć niejeden ośrodek. Egzamin praktyczny czy teoretyczny przestaje być problemem, gdy zdają go Państwo po naszym kursie. Posiadamy dogodne warunki do nabywania potrzebnych umiejętności, samochody takie jak na egzaminie, osobiście wykładamy teorię, zapewniamy darmowe materiały dydaktyczne, a także testy on-line na miejscu, dzięki którym mogą się Państwo sprawdzić ze swojej wiedzy.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe kurs prawa jazdy Rzeszów   kursy prawa jazdy Rzeszów   szkoła nauki jazdy rzeszów   ośrodek szkolenia kierowców   kurs prawa jazdy   jazdy doszkalające   prawo jazdy   rzeszów
Data Apr 8, 2010
Imię kontaktowe Krzysztof Skalski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Heuresis - szkolenia biznesowe
  Jesteśmy unikalną na polskim rynku firmą szkoleniową stawiającą przede wszystkim na ofertę szytą na miarę naszych klientów. Heuresis jest jedynym w całej Europie przedstawicielem American Certification Institute. Zatrudniamy profesjonalnych trenerów posiadających międzynarodowe certyfikaty oraz konsultantów zarządzania, którzy specjalnie na potrzeby biznesu przygotowują szkolenia z zakresu zarządzania (także zasobami ludzkimi oraz jakością), marketingu, wspierające produktywność oraz rozwój osobisty. Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują międzynarodowe certyfikaty. Proponujemy również programy rozwoju kwalifikacji dla menagerów i specjalistów oraz indywidualne programy rozwoju kompetencji. Na potrzeby naszych klientów prowadzimy także szereg badań wspierających kompetencje, projekty szkoleniowe, efektywność szkoleń, satysfakcja pracowników oraz komunikacja wewnętrzna w firmie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Grupa TeleTrade
  TeleTrade tworzy zespół doświadczonych ludzi, którzy doskonale znają rynek, a także pomagają w zdobywaniu wiedzy. Pomoc klientom niosą w dniach roboczych przez dwadzieścia cztery godziny. TeleTrade jest firmą działającą na rynku światowym i swoją działalność prowadzi od 1994 roku. Dysponuje bogatym doświadczeniem, które jest wsparciem dla klientów zajmujących się handlem na Forex i CFD. Ma swoje biura w 22 krajach. Realizuje szkolenia w biurach i online, a także przeprowadza badania rynku.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. http://kire.pl
  Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji, mający siedzibę w Krakowie, przy ulicy Wielickiej 57/34, zapewnia wsparcie dla nauczycieli, którzy chcą doskonalić swoją wiedzę i umiejętności w wielu dziedzinach naukowych. Zajmujemy się organizacją i prowadzeniem kursów kwalifikacyjnych, kursów doskonalących, kursów językowych, kursów instruktorskich oraz szkoleń dla nauczycieli i rad pedagogicznych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, dostępnymi na stronie internetowej kire.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Kursy nieruchomości
  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń dla profesjonalistów branży nieruchomości. Prowadzone przez nas zajęcia obejmują zagadnienia z zakresu zagadnień technicznych, prawnych, marketingowych, podatkowych, a także praktycznej sprzedaży nieruchomości.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Uczelnie
  Nowy portal studencki zaprasza do częstych odwiedzin i czytania nowości! Tylko u nas znajdziesz tak dużo cennych wiadomości w jednym miejscu, dostępnych w dzień i w nicy. U nas przeczytasz, na jakie studia zaoczne warto iść, jakie są obecnie modne studia podyplomowe, które uczelnie w naszym kraju mają najgorsze opinie, gdzie żak może spać, jeść i zabawić się, zarobić oraz poznać nowych przyjaciół. Nasz serwis jest wartościowy i wielotematyczny, możesz aktywnie brać udział w jego budowie lub podpowiadać nam, co przydałoby się w nim umieścić. Sprawdź także, czy w naszej bazie są ciekawiące Cię uniwersytety i uczelnie wyższe, nowe kierunki, inspiracje wakacyjne i na zatrudnienie, stancje i wiele wiele innych. Nowy portal studencki oferuje przydatne informacje, humor i rady – zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0