Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.osk-navigator.pl    
nauka jazdy Rzeszów
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
nauka jazdy Rzeszów - http://www.osk-navigator.pl
ID w katalogu 7012
Tytuł nauka jazdy Rzeszów
Url http://www.osk-navigator.pl
Opis OSK Navigator to dynamicznie rozwijający się ośrodek szkolenia kierowców w Rzeszowie, który zapewnia profesjonalne przygotowanie do państwowego egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Cierpliwi instruktorzy z indywidualnym podejściem do każdego kursanta, wysoka zdawalność oraz najniższe ceny w mieście to atuty, których może nam pozazdrościć niejeden ośrodek. Egzamin praktyczny czy teoretyczny przestaje być problemem, gdy zdają go Państwo po naszym kursie. Posiadamy dogodne warunki do nabywania potrzebnych umiejętności, samochody takie jak na egzaminie, osobiście wykładamy teorię, zapewniamy darmowe materiały dydaktyczne, a także testy on-line na miejscu, dzięki którym mogą się Państwo sprawdzić ze swojej wiedzy.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe kurs prawa jazdy Rzeszów   kursy prawa jazdy Rzeszów   szkoła nauki jazdy rzeszów   ośrodek szkolenia kierowców   kurs prawa jazdy   jazdy doszkalające   prawo jazdy   rzeszów
Data Apr 8, 2010
Imię kontaktowe Krzysztof Skalski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Testy do Policji
  Aktualne testy do Policji z odpowiedziami. Rekrutacja oraz egzaminy
do Policji odbywa się cyklicznie co kilka miesięcy.
Test do Policji składa się z określonej liczby pytań i jest
aktualny na cały 2010r. Zobacz aktualne materiały, dzięki którym rekrutacja będzie łatwiejsza. Odpowiedzi są poprawne i sprawdzone. Testy zostały opracowane w profesjonalny sposób. Możesz być na bieżąco jeśli chcesz się dostać do szkoły policyjnej my ci w tym pomożemy. Posiadamy liczne testy z odpowiedziami możesz pogłębiać swoja wiedzę.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Testy na prawo jazdy
  Nowoczesne testy na prawo jazdy
Jak powszechnie wiadomo żyjemy wszyscy w czasach narastającego kryzysu
ekonomicznego, który dokonał spustoszeń w naprawdę wielu dziedzinach naszego życia.
Jednak pewne prawa oraz mechanizmy, rządzące naszą rzeczywistością, od lat pozostają i
pewnie nadal będą pozostawać niezmienne.
Mówię tutaj przede wszystkim o sprawach takich, jak nieustannie rosnące zapotrzebowanie
na takie lub inne testy na prawo jazdy.
Jeśli rozejrzymy się po różnego rodzaju witrynach internetowych, zauważymy że osoba która
poszukuje rzeczy takich jak testy na prawo jazdy 2012 nie powinna mieć problemów ze
znalezieniem odpowiedniej dla siebie oferty. Jednakże są to tylko mylące i łudządze pozory.
Nie wszystkie strony internetowe, oferujące rzeczy takie jak testy na prawo jazdy kat b,
zasługują na naszą uwagę oraz nasze zaufanie.
Dlatego też należy raczej szukać stron takich jak www.poznajTESTY.pl, ponieważ tylko
strony tego rodzaju dają nam gwarancję, że do egzaminów na prawo jazdy podejdziemy
odpowiednio przygotowani oraz wyposażeni w potrzebną wiedzę.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Gry szkoleniowe
  Profesjonalne przedsiębiorstwo Kontrakt OSH zatrudnia specjalistów z dziedzin zarządzania, przywództwa, sprzedaży oraz współpracy i rozwiązywania konfliktów. Oprócz szkoleń, opisywana firma zajmuje się tworzeniem i wydawaniem książek oraz filmów o podobnej tematyce. Dzięki nim można polepszyć swoje umiejętności managerskie. Firma prowadzi również dwie szkoły zajmujące się kształceniem trenerów biznesu. Zapraszamy na naszą witrynę gdzie znajdziecie Państwo dokładniejszy opis naszych działań.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Nauka Jazdy STRADA Szczecin
  Jeśli czekacie Państwo z wyrobieniem prawo jazdy na ostatnią chwilę, np. aż przyszły szef powie Wam, że prawo jazdy jest potrzebne lub też uznacie, że teraz stać Was na auto ale najpierw chcecie wyrobić "prawko" - nie zwlekałabym.Po pierwsze dlatego, że szef może wcale nie zechcieć czekać aż owo prawko sobie wyrobicie i weźmie na Wasze miejsce kogoś innego. A wszyscy wiemy, jak jest w naszym kraju trudno o dobrą pracę i że bezrobocie mamy nadal - bez względu na to, co mówią nam ludzie rządzący Polską dość wysokie. Druga sprawa to to, że od stycznia na szkoły nauki jazdy w Polsce zostanie nałożony haracz w postaci VAT w wysokości 22% co spowoduje lawinowe podnoszenie cen przez OSK więc jeżeli ktoś chce zrobić prawo jazdy w starej cenie powinien zrobić to teraz. Myślę że wybierzecie właściwą w Szczecinie na to aby rozpocząć kurs i otrzymać swoje wymarzone prawo jazdy i rozpocząć przygodę na drogach. Jeszcze do końca Grudnia 2009 roku w wybranych ośrodkach nauki jazdy prawo jazdy w starej cenie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


5. Nauka jazdy Warszawa Bemowo
  Ośrodek Szkolenia Kierowców, prowadzi doszkalanie dla kierowców z długą przerwą w kierowaniu samochodem. Nasza Szkoła jazdy Warszawa, nie ogranicza się tylko do jazd doszkalajacych osób z prawem jazdy, ale mamy całą gamę produktów oferowanych w innych auto szkołach, czyli kursy na prawo jazdy w Warszawie, oraz jazdy doszkalające dla przygotowujących się do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Kurs nauki jazdy w naszym OSK obejmuje zajęcia teoretyczne w ilosci godzin przewidzianych programem szkolenia kandydatów na kierowców, po zakończeniu teorii kursant musi zdać egzamin wewnętrzny teoretyczny. Jeżeli zaliczy go z wynikiem pozytywnym, może kontynuować szkolenie praktyczne tj. jazdy samochodem w ruchu drogowym i na placu manewrowym. Po zakończeniu jazd praktycznych, czeka go również egzamin wewnętrzny, tym razem jest to egzamin praktyczny. Gdy kursant zaliczy również ten egzamin, otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu na prawo jazdy. Zaświadczenie to uprawnia do zapisania się na egzamin państwowy w dowolnie wybranym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w kraju. Prowadzone przez naszych instruktorów nauki jazdy, zajęcia w ruchu drogowym, odbywają się na samochodach takich jakie obowiązują na egzaminach państwowych na prawo jazdy w Warszawie na Bemowie, Ochocie i Bródnie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0