Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://sztukafotografii.org    
Fotografia kraków
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Fotografia kraków - http://sztukafotografii.org
ID w katalogu 7029
Tytuł Fotografia kraków
Url http://sztukafotografii.org
Opis Fotografia jest sztuką. Robienie dobrych zdjęć jest umiejętnością. Otwartą dla każdego. Dlatego stworzyliśmy Warsztaty Sztuki Fotografii – profesjonalne kursy zarówno dla początkujących, którzy chcą po prostu nauczyć się robić dobre zdjęcia, jak i dla tych, którzy planują fotografią zajmować się zawodowo. Ukończenie naszych kursów wyposaży was w przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności, pozwoli rozwinąć skrzydła w wybranej dziedzinie fotografii. Kursy prowadzą uznani praktycy fotografii i wizażu, którzy z pasją i zaangażowaniem dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem. Można się od nich nauczyć nie tylko warsztatu, ale także poznać aktualnie panujące trendy, a także patenty, sztuczki i triki znane tylko profesjonalistom.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Fotografia
Słowa kluczowe asp   wsf   fotografia cyfrowa   kurs fotografii   szkoła fotografii   akademia fotografii   fotografia kurs   nauka fotografowania   asp kraków   fotografia kraków   kurs fotograficzny   kurs fotografii dla początkujących   nauka fotografii   robienie zdjęć   kurs fot
Data Apr 10, 2010
Imię kontaktowe Adrian
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Fotografia
1. Lasoń fotografia ślubna - Katowice
  Lasoń Fotografia to najlepsza możliwa propozycja dla tych wszystkich osób, które nie chcą dołączyć do grona ludzi, którzy mają standardowe zdjęcia ślubne, które niczym nie będą się wyróżniać. to wszystko co zostało przez nas przygotowane to dobrze rozwinięta, rozbudowana oferta, po którą możecie sięgnąć, gdy chcecie mieć z tego dnia wyjątkowe fotografie. U nas nie brakuje pomysłów na ciekawe zdjęcia ślubne a to jak się wydaje taki element, który ma kluczowe znaczenie.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


2. Zdjęcia biznesowe - Katowice
  Fotografia Patryk Pohl to nie tylko marka znana w branży, ale przede wszystkim gwarancja otrzymania usługi na najwyższym poziomie. Dzięki wykorzystaniu doskonałego sprzętu, wieloletniego doświadczenia oraz fachowego podejścia do klienta, możemy zaoferować zdjęcia niebanalne i utrzymane w nowoczesnych konwencjach artystycznych. Zajmujemy się przede wszystkim fotografią produktową, świadcząc swoje usługi w całej Polsce. Zaciekawionych zaprezentowaną propozycją gorąco zapraszamy do prędkiego wejścia na naszą stronę internetową, jako, że to tam właśnie znajdą Państwo mnóstwo drobiazgowych danych.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


3. Patrykwolanski.pl fotografia ślubna - Śląsk
  Zapraszamy zainteresowanych profesjonalną fotografią ślubną do zapoznania się z portfolio Patryka Wolańskiego - jest to bardzo utalentowany fotograf, który stworzył tę stronę po to, aby pokazać innym swój talent. I oczywiście przedstawić swoją ofertę. Robił on zdjęcia na wielu ślubach oraz przyjęciach weselnych, więc jeżeli ktoś z Państwa rozgląda się za fotografem ślubnym, to niech po prostu zajrzy na tę stronę. Kontakt pod numerem telefonu 606 614 194.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


4. Fotobudka lublin - lubelskafotobudka.pl
  Gwarantujemy, że zaproszenie nas do siebie jest gwarancją świetnej zabawy! Wiemy, co jeszcze będzie potrzebne w czasie Twojej imprezy! Wiemy, co warto zaplanować extra! Co więcej uwiecznimy przyjęcie na zdjęciach dzięki czemu będziesz mieć namacalne wspomnienia. Staramy się prowadzić działania tak, żeby podczas czasu spędzonego z nami na Twojej twarzy gościł uśmiech. Potrafimy zebrać wokół siebie mnóstwo pozytywnej energii! Jeżeli chodzi o koszty, informacje zostały podane na stronie (możesz też po prostu skontaktować się z nami).
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


5. Fotografia ślubna Gdańsk
  Strona profesjonalnego fotografa oferującego swoje usługi, m.in. w takiej dziedzinie jak fotografia ślubna Gdańsk. Do tej pory wykonane zlecenia można znaleźć w zamieszczonej galerii, zaraz obok przybliżonego cennika za usługi. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0