Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.PunktSocialny.pl/    
Punkt Socialny – Social Media blog
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Punkt Socialny – Social Media blog - http://www.PunktSocialny.pl/
ID w katalogu 7034
Tytuł Punkt Socialny – Social Media blog
Url http://www.PunktSocialny.pl/
Opis Punkt Socialny to miejsce w całości poświęcone mediom społecznościowym. Social media są doskonałym narzędziem wspomagającym tworzenie pozytywnego wizerunku firmy, osoby bądź usługi, jednak nieumiejętne ich użycie może przynieść odwrotne skutki. Ważne jest śledzenie trendów, zasad i struktur rządzących tego typu marketingiem. Social Media Blog służy temu, by stale być na bieżąco, a zarazem poznać trwałe zasady i skuteczne case study działające rynkiem tych usług. Marketing internetowy, ePR, czy strategie Sm przedstawione na Punkcie Socialnym pozwolą Ci zdobyć wiedzę, umiejętności oraz utrwalić zagadnienia, które pomogą Ci w nowoczesnym promowaniu firmy w Internecie. Dowiesz się również w jaki sposób ułatwić sobie niektóre działania ePRowe na social mediach i zaoszczędzić przy tym czas. Punkt Socialny to również miejsce dla osób zagłębionych w temacie, znajdą tu oni tłumaczenia najważniejszych raportów na temat SM jakie pojawiły się w ostatnim czasie.
Grupa w katalogu Internet > Blogi
Internet
Słowa kluczowe social media   media społecznościowe   serwisy społecznościowe   punkt socialny   marketing internetowy
Data Apr 10, 2010
Imię kontaktowe Andrzej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Blogi
1. zBlogiem.pl - blogi tematyczne
  Ciekawe blogi tematyczne. Każdy blog dotyczy jednej dziedziny i zawiera artykuły, ciekawostki, felietony, wycinki prasowe. Tylko konkretne informacje na dany temat. Wszystkie blogi i wpisy moderowane. Wysoka jakość blogów.
Katalog:   Internet > Blogi
Hobby i rozrywka


2. E-szycie - Portal szwalniczy
  Strona nasza jest pierwszą profesjonalną w branży stroną internetową. Zapraszamy do wspólnego redagowania Portalu. Dajemy Państwu narzędzie, dzięki któremu będziecie mogli pochwalić się swoimi osiągnięciami, wymienić poglądy, poradzić się, jak również samemu dać radę, dowiedzieć się co nowego w świecie, w kraju. Uzyskać wszelkie możliwe interesujące informacje z branży, jak również zamieścić wszelkie ogłoszenia. Pobrać pliki programów, tapety, materiały informacyjne, techniczne. Ponadto proponujemy wszystkim firmom stworzenie profesjonalnego, branżowego katalogu firm.
Katalog:   Internet > Blogi
Sklepy > Obuwnicze


3. Usunąć Cellulit
  Dla wszystkich pań, które zastanawiają się, jak usunąć cellulit, powstała strona Usunąć Cellulit. To tu znaleźć można wiele informacji na temat tego defektu oraz porady, jak się go pozbyć. Na stronie zamieszczono informacje dotyczące kwestii związanych z wyglądem kobiecego ciała, na przekład jak wygląda leczenie cellulitu czy też skąd on się bierze, jak powstaje i jakie czynniki wpływają na jego pojawienie się. Można tu ponadto znaleźć porady, jak wybrać krem na cellulit oraz czym się różni cellulit wodny od tłuszczowego.
Katalog:   Internet > Blogi


4. Drukarki atramentowe - historia,zalety, wady,regeneracja tuszu
  Nabycie drikarki laserowej dla wielu nie stanowi problemu, dla innych kłopotem. Jednym i drugim polecamy naszą stronę, który powstał po to, by przybliżyć Państwu świat drukarek. Jest on na tyle rozbudowany, że nie powinniście być zawiedzeni. Zapraszamy!
Katalog:   Internet > Blogi
Internet


5. Lokalizacja telefonu
  NamiarGSM to blog poświęcony technologi GSM i GPS.
Opisujemy tutaj sposoby namierzania telefonów komórkowych i zasadę działania tej czynności. Oprócz technicznych artykułów skupiających się na tzw. triangulacji sygnału, opisujemy zasadę działania sieci GSM i sygnału GPS.
Dodatkowo to szereg opisów programów na popularne mobilne systemy operacyjne służących samodzielnemu namierzaniu telefonów. Dostępny jest również ranking najbardziej przydatnych aplikacji z podziałem na system Android, Symbian i iOS.
Katalog:   Internet > Blogi
Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0