Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mcfir.pl/     MCFIR - Biuro Rachunkowe Kraków 0.00 z 5 0
MCFIR - Biuro Rachunkowe Kraków - http://www.mcfir.pl/
ID w katalogu 7092
Tytuł MCFIR - Biuro Rachunkowe Kraków
Url http://www.mcfir.pl/
Opis Małopolskie Centrum Finansów i Rachunkowości to profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie. Firma oferuje pełen zakres usług księgowych dla małych i dużych instytucji. Współpracuje zarówno z osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą, spółkami cywilnymi, spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością, stowarzyszeniami, fundacjami i związkami zawodowymi. Oferowane usługi to: księgowość i rachunkowość, konsultacje księgowe i doradztwo podatkowe, zakładanie i rejestracja firmy, specjalistyczna księgowość organizacji pozarządowych, audyt wewnętrzny w przedsiębiorstwie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe biuro rachunkowe kraków   księgowość kraków   biuro rachunkowe w krakowie
Data Apr 10, 2010
Imię kontaktowe MCFIR
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. Przegląd wiadomości – Stefczyk.info
  Stefczyk.info zapewnia zawsze aktualne i najważniejsze wiadomości z Polski i świata. Znajdziesz tu bieżące informacje polityczne, gospodarcze i finansowe. Ponadto w serwisie dostępne są różnego rodzaju porady, raporty i autorskie blogi. Po godzinach zaś znajdziesz gry oraz artykuły na temat stylu życia, nauki i najnowszej technologii. Nie ma znaczenia czy mieszkasz w Polsce, czy za granicą - ze Stefczyk.info nigdy nie zostaniesz w tyle! Zapraszamy serdecznie!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


2. Optymalizacja podatkowa
  Eureka Tax to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu usług doradczych związanych z tematyką optymalizacji podatkowych, firm offshore czy rajów podatkowych. Z ich pomocy skorzystało ponad kilkaset firm z całej Polski. Przez wiele lat Eureka Tax pracowało na to abyś Ty mógł płacić podatki nawet w wysokości jedynie 3-4%. Tego typu rozwiązanie dostępne legalnie możliwe są jedynie tworząc firmę offshore. Eureka Tax oferuje również planowanie pokoleniowe a także spadkowe Twojej firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Księgowość
  Wystawiaj faktury błyskawicznie w serwisie Doku. Zobacz, jakie to proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie. Sprawdź także, w jaki sposób prowadzi się księgowość online. Ten typ rachunkowości pozwoli Ci zaoszczędzić Twoje finanse, dzięki czemu będziesz mógł poczynić nowe inwestycje i mieć kontrolę nad swoją rachunkowością. Zacznij sam prowadzić swoją księgowość i przejmij kontrole nad sowimi finansami. Korzystanie z Doku jest bardzo proste.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Biegły rewident - Jesiołowscy Audyt
  W skład usług krakowskiej firmy działającej pod nazwą "A. M. Jesiołowscy" można znaleźć prace wykonywane przez biegłych rewidentów. Oferta tej firmy obejmuje przeprowadzanie badań sprawozdań finansowych firm, które mają ustawowy obowiązek do ich przeprowadzania. Dodatkowo opisywany usługodawca potwierdza realizację zobowiązań inwestorskich, potwierdza wycenę szkód oraz prowadzi. Zapraszamy na stronę firmową Jesiołowskich w celu zapoznania się z pełną ofertą firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. finansowanie
  Informacja o firmie:
Biuro Finansowanie24 jest przedstawicielem i autoryzowanym partnerem GETIN Bank i GETIN Leasing. Wieloletnie doświadczenie oraz duża wiedza w zakresie produktów bankowych, przepisów podatkowych i analizy finansowej powodują, że doradzając w wyborze finansowania Doradcy Biura Finansowanie24.pl robią to na najwyższym poziomie.
Produkty i usługi:
Finansujemy pojazdy nowe i używane,
Udzielamy leasingu i kredytujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz ciągniki siodłowe i naczepy, a także maszyny budowlane,
Finansowanie24 to uproszczone procedury, oferty bez ukrytych opłat oraz liberalne podejście do kwestii zdolności kredytowej,
Obsługujemy Klientów z całej Polski,
Dysponujemy dużą wiedzą o rynku pojazdów użytkowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Leasing
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0