Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mcfir.pl    
MCFiR Kraków: Obsługa księgowa organizacji pozarządowych
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
MCFiR Kraków: Obsługa księgowa organizacji pozarządowych - http://www.mcfir.pl
ID w katalogu 7120
Tytuł MCFiR Kraków: Obsługa księgowa organizacji pozarządowych
Url http://www.mcfir.pl
Opis Małopolskie Centrum Finansów i Rachunkowości to profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie. MCFiR specjalizuje się w obsłudze księgowej organizacji pozarządowych i non-profit. Oferuje szeroki zakres usług księgowych i rachunkowych, a także audyty i doradztwo finansowe. Współpracuje z fundacjami, stowarzyszeniami i związkami zawodowymi, a także prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą, spółkami cywilnymi oraz spółkami z o.o. Można umówić się na pierwsze spotkanie i przedyskutować wyzwania stojące przed firmą. MCFIR pomaga również w zakładaniu działalności gospodarczej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe księgowość organizacje pozarządowe   obsługa księgowa kraków   biuro rachunkowe w Krakowie
Data Apr 11, 2010
Imię kontaktowe MCFIR
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Mijal Druk s.c. - drukarnia w Warszawie
  Mijal Druk to działająca w Warszawie drukarnia, która oferuje znakomitej jakości druk w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Klienci mogą zdecydować się między innymi na wydruk zaproszeń, naklejek czy wizytówek bądź innych materiałów reklamowych. Proponowany jest też druk ulotek oraz książek, jednak tylko tych z miękkimi oprawami. Drukarnia cyfrowa jest w stanie także wydrukować materiały wielkoformatowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. elektronarzędzia Lublin
  Przedsiębiorstwo powstało w 1995 roku jako przedsiębiorstwo zaopatrzenia budownictwa pod nazwą BUDZAP S.C. z siedzibą w Lublinie.

Zakres działalności obejmował zaopatrzenie firm w materiały budowlane takich producentów jak Huta Florian, Metalplast Oborniki, Icopal, Rigips, Organika, Rockwool.

W okresie późniejszym rozszerzono asortyment o sprzedaż wysokiej jakości narzędzi i elektronarzędzi takich firm jak Stanley, Irwin, Honiton, Metabo, AtlasCopco, Milwaukee, Makita, oraz technikę zamocowań firm Wkręt-met, Gunnebo, Fischer, Spit.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Boszczyk.pl
  Dr n. med. Andrzej Boszczyk to adiunkt Kliniki Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. Adama Grucy w Otwock. Wysokie kwalifikacje poparte są wieloletnim doświadczeniem oraz nieustannym rozwojem i samodoskonaleniem - zajmuje się zarówno praktyką, jak i działalnością naukową, aktywnie uczestniczy w konferencjach, publikuje w czasopismach specjalistycznych. Informacje na temat leczenia i leczonych schorzeń można znaleźć na stronie internetowej lekarza.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Projektowanie wnętrz - Pokojedladzieci.pl
  Projekt i realizacja W tym wariancie Państwa aktywność ograniczona jest do minimum. Po akceptacji projektu i kosztorysu praktycznie o nic się nie musicie martwić. W naszej gestii pozostają zakupy, zamówienia, ustalenia z podwykonawcami i sama realizacja. Robimy to sprawnie i szybko, byście wspólnie z dziećmi mogli jak najszybciej cieszyć się efektami naszej pracy. Tapeta MAPA ŚWIATA na całej ścianie to gigantyczne okno na świat dla małego podróżnika. W pokoju Karola i Julci mapa ma właściwości magnetyczne. Zobacz realizację. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz, by ta mapa udekorowała pokój twojego dziecka. zestaw NAKLEJEK AIR Samoprzylepne naklejki na scianę, mebel czy okno to szybki i efektowny sposób na aranżację dziecięcego pokoju. Żółty samolocik znajdziesz w pokoju Julianka. Zobacz
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Domy mobilne - mobihouse.pl
  W ramach oferty Mobihouse jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom przygotowanie mobilnych domów. Nasze domy na kołach są wykonywane w sposób, który pozwala na wygodne użytkowanie poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów do wykończenia domków, jak też przyłączy. Jednocześnie nasze tiny house są wykonywane w sposób, który pozwala na przewożenie ich w różne miejsca na przyczepach. Gwarantujemy naszym klientom sprawne realizowanie poszczególnych usług przy realizowaniu poszczególnych projektów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0