Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.biuro-rachunkowe-krakow.com.pl/    
Biura Rachunkowe w Krakowie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Biura Rachunkowe w Krakowie - http://www.biuro-rachunkowe-krakow.com.pl/
ID w katalogu 7284
Tytuł Biura Rachunkowe w Krakowie
Url http://www.biuro-rachunkowe-krakow.com.pl/
Opis Serwis informacyjny gromadzący biura rachunkowe w Krakowie i okolicach. Przedsiębiorstwa finansowe mogą dodać tutaj informacje o prowadzonej przez siebie działalności, naborach pracowników czy też organizowanych szkoleniach. Witryna gromadzi wiadomości o podatkach, rozliczaniu faktur i kursach z zakresu rachunkowości, audytach firm oraz ciekawostkami dotyczącymi księgowości. Informacje może dodawać także lokalna społeczność zainteresowana tematyką.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe biura rachunkowe w krakowie   biuro księgowe   rachunkowość   księgowość   biuro rachunkowe kraków
Data Apr 21, 2010
Imię kontaktowe Grzegorz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. www.rkantor.com
  Zarządzamy multimedialnym kantorem walutowym, który posiada wbudowany panel giełdy walutowej. Dzięki temu możecie Państwo wymieniać waluty przez cały tydzień, niezależnie od godziny i elastycznie ustalać zlecenia. Dzięki nam nie musicie Państwo zakładać nawet dodatkowego rachunku walutowego w swoim banku. Darmowa rejestracja w kantorze daje na start 1000 punktów do wykorzystania w systemie. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy serdecznie do rychłego wejścia na naszą stronę internetową, ponieważ tam odnajdziesz masę drobiazgowych informacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. Zkredytu.pl - o finansach z przymrużeniem oka
  Kredyty bankowe, to w dzisiejszych czasach powszechna sprawa dla wielu ludzi. Kto jeszcze nie miał do czynienia z kredytem, nie wie, co to życie. Dla wielu Polaków wzięcie kredytu jest przykrą koniecznością, dla nas przeciwnie. Jesteśmy młodymi ludźmi, lubiącymi korzystać z życia. Dobra praca, wysokie pensje, luksusowe samochody, modne ubrania, apartamenty, karty kredytowe, debety w rachunkach, to jest to, w czym czujemy się najlepiej. Dowcip opiera się na sprytnym zarządzaniu finansami. O finansach wiemy sporo, zwłaszcza z własnych doświadczeń. Piszemy porady o tym jak zadłużać się z głową oraz, co zrobić, żeby tej głowy nie stracić w razie problemów ze spłatą zadłużenia. I właśnie tą wiedzą chcemy się podzielić z innymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty


3. Centrum usług księgowych
  ORLEN Księgowość Sp. z o.o. powstała 26 czerwca 2006 roku w wyniku wyodrębnienia działów księgowych z Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. Spółka świadcząc kompleksową obsługę rachunkowo – księgową na rzecz PKN ORLEN S.A. oraz 14 spółek należących do Grupy Kapitałowej PKN ORLEN, pragnie rozszerzyć grono swych Klientów o kolejne Spółki Grupy Kapitałowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. Opcje binarne
  Zainteresowanie nowoczesnymi propozycjami instrumentów finansowych jest obecnie bardzo duże. Ludzie zastanawiają się jak można pomnażać swoje pieniądze w prosty sposób. Jednak tak naprawdę potrzeba szerokiej wiedzy i wydaje się, że nie będzie sprawą prostą rzeczywiście jej osiągnięcie. Dlatego zapraszamy na naszą stronę, by zapoznać się z ciekawymi propozycjami, które mamy. Podpowiadamy między innymi interesujące ciekawostki na temat opcji binarnych, które obecnie mocno zyskują na popularności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Kredyty hipoteczne
  Działalność doradców Alex T. Great jest skoncentrowana na doborze najatrakcyjniejszej ofert kredytowych i innych pochodnych produktów finansowych. Firma jest opiekunem kredytowym klientów developerów i biur Nieruchomości jak również na zlecenie Banków przeprowadza testy nowych rozwiązań usprawniających procesy w Banku, czego konsekwencją jest wzrost sprzedaży produktów Banku.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0