Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://stefanow.pl     Psychoterapia Wrocław 0.00 z 5 0
Psychoterapia Wrocław - http://stefanow.pl
ID w katalogu 7287
Tytuł Psychoterapia Wrocław
Url http://stefanow.pl
Opis Jeśli czujesz, że w Twoim życiu coś jest nie w porządku, czujesz się samotny, nie widzisz sensu życia, jesteś rozdrażniony, masz problem w nieśmiałością, nie potrafisz nawiązać kontaktu z ludźmi, masz dorastające dziecko, z którym masz kłopoty lub nie możesz z nim nawiązać kontaktu - zapraszam na psychoterapię, gdzie zostaniesz wysłuchany i otrzymasz profesjonalną pomoc terapeutyczną w sytuacjach kryzysowych.
Zakres usług:
- Psychoterapia indywidualna młodzieży
- Psychoterapia indywidualna dorosłych
- Treningi socjoterapeutyczne
- Treningi umiejętności interpersonalnych
- Poradnictwo
Zapraszam do Wrocławskiego Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej INSIDE, gdzie prowadzę psychoterapię - Małgorzata Stefanow.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe psychoterapia wrocław
Data Apr 21, 2010
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Wrocław - Rehabilitacja - masaż - fizykoterapia - mgr Aleksandra Żurakowska
  W ofercie m.in: rehabilitacja metodą PNF, masaż (leczniczy, relaksacyjny, sportowy, izometryczny, odchudzający, drenaż limfatyczny), terapia tkanek miękkich, kinezyterapia, wizyty domowe. Zasięg oferty obejmuje: Wrocław i okolice.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej HELIMED - tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, urolog
  HELIMED - Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej wykonuje rezonans magnetyczny i tomografię komputerową na terenie woj. śląskiego i opolskiego. Firma prowadzi też centrum urologii. Strona zawiera wskazówki dla Pacjentów jak przygotować się do badania TK i MR. Dla Lekarzy udostępnione są wzory skierowania na badanie TK/MR. Zapraszamy do pracowni Helimed: Katowice, Zawiercie, Czeladź, Opole, Kędzierzyn Koźle, Sosnowiec.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Okulary progresywne - ceny
  Nasza ofertę kierujemy do osób, u których naturalne procesy akomodacyjne oka zostały osłabione w związku z wiekiem. W tym celu mamy dla Państwa soczewki progresywne. Istnieją na rynku już kilkadziesiąt lat, ale dopiero teraz pozwalają przywrócić naturalne widzenie i ostrość wzroku. Soczewki szybko i bezproblemowo korygują każdą wadę i pozwalają cieszyć się znów codziennymi czynnościami jak czytanie gazety czy książki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pamiętaj – możesz sam sobie pomóc.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. REHA-HELP Masaż, Poznań, Rehabilitacja, Krioterapia
  REHA-HELP GABINET REHABILITACJI RUCHOWEJ, FIZYKOTERAPII I MASAŻU LECZNICZEGO
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania ze specjalistycznej pomocy magistrów fizjoterapii w bogato wyposażonym w sprzęt do fizykoterapii i kinezyterapii gabinecie rehabilitacji, umożliwiającym przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze urazowym, przeciążeniowym, przewlekłym lub chorobowym.

Jeśli cierpisz na dolegliwości związane z bólem np. pleców, stawów, mięśni, rwą kulszową, ostrogą piętową, zapaleniem ścięgna Achillesa, łokciem tenisisty albo doznaliście kontuzji (np. skręcenia stawu skokowego czy zerwania więzadeł krzyżowych kolana - ACL, PCL) uprawiając zawodowo lub rekreacyjnie sport zadzwoń do nas. Dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić Ci jakość życia, która na skutek dokuczliwego bólu została zaburzona.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental
  Dla Centrum B-dental kierowanego przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona protetyka stomatologiczna jest jedną z najbardziej szanowanych dziedzin, gdyż daje ona pacjentowi możliwość odzyskania utraconego lub uszkodzonego uzębienia. Aby przywrócić każdemu piękny uśmiech i zdrowie, nasi lekarze wykorzystują najnowocześniejszą wiedzę, umiejętności i technologie.
W gabinetach Bdetnal leczą specjaliści w dziedzinie stomatologii zachowawczej,nowoczesnej endodoncji, ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Dysponujemy również odpowiednim do różnego rodzaju zabiegów specjalistycznym sprzętem. Pozwala nam to leczyć pacjentów kompleksowo.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0