Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.rezydent.bydgoszcz.pl     Domy Bydgoszcz 0.00 z 5 0
Domy Bydgoszcz - http://www.rezydent.bydgoszcz.pl
ID w katalogu 73
Tytuł Domy Bydgoszcz
Url http://www.rezydent.bydgoszcz.pl
Opis Rezydent Nieruchomości Bydgoszcz. Oferujemy nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach. W ofercie: mieszkania, domy, działki, obiekty komercyjne, lokale, kredyty hipoteczne. Naszym celem było stworzenie pierwszego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Bydgoszczy, które nastawione jest na pełną i fachową obsługę, ze szczególnym ukierunkowaniem na bezpieczeństwo transakcji i poszanowanie czasu naszych klientów. Priorytetem biura nieruchomości Rezydent jest zadowolenie klientów, dlatego w każdej chwili służymy pomocą. Dzięki pełnej dokumentacji i zdjęciom proces wyboru odpowiedniej nieruchomości jest szybszy i łatwiejszy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości Bydgoszcz   domy Bydgoszcz   mieszkania Bydgoszcz   domy   mieszkania   nieruchomo�ci Bydgoszcz   domy Bydgoszcz   mieszkania Bydgoszcz
Data Feb 4, 2008
Imię kontaktowe Janek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Agencja Mienia Wojskowego
  Agencja Mienia Wojskowego została utworzona w 1996 r. Jest agendą państwową kontrolowaną przez Ministra Obrony Narodowej. Prowadzi działalność na terenie Polski, przede wszystkim w zakresie zagospodarowania mienia resortu Obrony Narodowej oraz zaopatrzenia Sił Zbrojnych RP w osprzęt jak również materiały ogólnie dostępne. Agencja prowadzi sprzedaż w formie przetargów nieużytecznych dla MON i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych działek i budynków wojskowych.
Agencja Mienia Wojskowego ma w swym zasobie obszerny wybór rzeczy ruchomych (między innymi używane samochody ciężarowe i osobowe), niewykorzystywanych przez jednostki organizacyjne podlegające Ministerstwu Obrony Narodowej oraz Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wyprzedaż rzeczy ruchomych odbywa się w systemie przetargowym lub bezprzetargowym. Przetargowa sprzedaż rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych występuje w formie publicznych przetargów ustnych. Przetargi urządzają oddziały terenowe Biura Agencji Mienia Wojskowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Motoryzacja > Samochody


2. Wirtualne Biuro
  Nasza firma zajmuje się świadczeniem szerokiego wachlarzu usług dla Biznesu. Do najważniejszych z naszych usług należy usługa Wirtualne Biura dzięki której każdy przedsiębiorca z kraju i zagranicy może zarejestrować swoją firmę pod naszym adresem za jedyne 99 zł netto miesięcznie. Dzięki tej usłudze można znacznie ograniczyć koszty prowadzonej działalności. W ramach usługi Wirtualnego Biura zajmujemy się także obsługą korespondencji najemcy a także pomagamy w rejestracji firmy. W naszej ofercie można również znaleźć takie usługi jak Wirtualny Adres oraz usługi księgowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej a także zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym konsultantem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. LepszeLokum.pl - nieruchomości do wynajęcia, sprzedaży lub zamiany!
  Lepsze lokum to strona z ciekawymi , darmowymi ogłoszeniami.
Tutaj możesz zamieścić ogłoszenie dotyczącą mieszkania, stancji, domu, posiadłości, ziemi itp.
Nasz portal skierowany jest do konkretnej grupy odbiorców. Zrzesza on zarówno studentów chcących wynająć tanio mieszkanie jak i osoby pracujące nie posiadające jeszcze własnego mieszkania. Są tu sprzedawcy posiadłości oraz osoby pragnące nabyć, bądź wynająć daną nieruchomość.
Jednym słowem jest to serwis ogłoszeniowy skierowany do konkretnej grupy docelowej.
Jest to miejsce, gdzie mogą Państwo znaleźć wymarzone mieszkanie.

Zapraszamy do ogłaszania się całkiem za darmo!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


4. nieruchomości
  Portal nieruchomości darmowe ogłoszenia kupna, sprzedaży, wynajmu mieszkań, domów, apartamentów, działek, powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych. Rynek pierwotny, wtórny. Reklama, promocja, współpraca. Giełda pracy: bezpłatne ogłoszenia pracy zawodów branży budowlanej. Katalog firm: deweloperzy, architekci, firmy budowlane, wyposażenie wnętrz, projekty, instalatorstwo, finansowanie inwestycji budowlanych. Aktualne informacje z rynku nieruchomości
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Nieruchomości Konin
  Sprzedaż, kupno lub wynajem nieruchomości, wiąże się z dużą odpowiedzialnością i stresem. Z powodu ogromnych emocji i obaw przed nieudaną transakcją niejednokrotnie ten ważny moment w życiu, nie należy do przyjemnych.
Głównym celem firmy P.H.-U. Maximus Biuro Obrotu Nieruchomościami jest dbanie o komfort obu stron transakcji. Zajmiemy się wszystkimi sprawami, dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się w pełni z zakupu bądź sprzedaży nieruchomości.
Posiadamy wszystkie atuty profesjonalnego biura nieruchomości: bogatą i wyselekcjonowaną ofertę, niezbędne doświadczenie i doskonałą znajomość rynku. Zapewniamy rzetelną i kompleksową obsługę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0