Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.rezydent.bydgoszcz.pl    Domy Bydgoszcz - http://www.rezydent.bydgoszcz.pl
ID w katalogu 73
Tytuł Domy Bydgoszcz
Url http://www.rezydent.bydgoszcz.pl
Opis Rezydent Nieruchomości Bydgoszcz. Oferujemy nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach. W ofercie: mieszkania, domy, działki, obiekty komercyjne, lokale, kredyty hipoteczne. Naszym celem było stworzenie pierwszego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Bydgoszczy, które nastawione jest na pełną i fachową obsługę, ze szczególnym ukierunkowaniem na bezpieczeństwo transakcji i poszanowanie czasu naszych klientów. Priorytetem biura nieruchomości Rezydent jest zadowolenie klientów, dlatego w każdej chwili służymy pomocą. Dzięki pełnej dokumentacji i zdjęciom proces wyboru odpowiedniej nieruchomości jest szybszy i łatwiejszy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości Bydgoszcz   domy Bydgoszcz   mieszkania Bydgoszcz   domy   mieszkania   nieruchomo�ci Bydgoszcz   domy Bydgoszcz   mieszkania Bydgoszcz
Data Feb 4, 2008
Imię kontaktowe Janek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. TEMPO lokale komercyjne we Wrocławiu
  O ile poszukujesz doświadczonego biura nieruchomości, wybierz propozycję przedsiębiorstwa Tempo. Naszą siedzibą od wielu lat jest Wrocław. Specjalizujemy się w zarządzaniu nieruchomościami. W ramach naszych usług gwarantujemy obsługę finansową, administracyjną, windykacyjną oraz techniczną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dużej wiedzy związanej z branżą gwarantujemy bezpieczeństwo wszelkiej z powierzonych nam nieruchomości. W naszym biurze znajdziesz także wiele aktualnych ofert sprzedaży domów, mieszkań, lokali nadających się na prowadzenie w nich działalności komercyjnej oraz działek. Zachęcamy do wejścia na stronę internetową, aby poznać szczegóły oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Http://praskapark.pl
  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie dowiesz się wielu informacji o Dębnikach, czyli nowej dzielnicy, która powstaje w Krakowie. Obecnie trwają prace budowlane przy nowych blokach i remontowe przy już istniejących. Jeśli chciałbyś zarezerwować nowe mieszkanie lub dom, to zapraszamy. Poznasz Dębniki - dzielnicę, która ma szansę stać się najnowocześniejszą częścią Krakowa. Zadzwoń do nas już dziś, a już wkrótce staniesz się właścicielem prestiżowego mieszkania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Skup nieruchomości - Trójmiasto
  Korzystając z usług naszej firmy korzystnie i w krótkim czasie sprzedadzą Państwo swoją nieruchomość. Doskonale wiemy, że sprzedaż domu jednorodzinnego, mieszkania czy biura jest rzeczą skomplikowaną i czasochłonną. Nasza oferta jest doskonałą alternatywą tradycyjnej formy sprzedaży nieruchomości. Skupujemy każdy rodzaj nieruchomości. Obiekt może być zniszczony lub zadłużony. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu telefonicznego, aby uzyskać wstępną wycenę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Nieruchomości Białystok
  Astro Nieruchomości - Biuro nieruchomości Białystok. Mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe. Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami, specjalizuje się w mieszkaniach, domach, działkach i lokalach użytkowych, położonych w Białymstoku i okolicy. Nasz zespół składa się z agentów nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w negocjacjach , sprzedaży i obsłudze klientów. Nasze usługi obejmują między innymi : pełną obsługę prowadzonych transakcji kupna sprzedaży czy wynajmu nieruchomości od sprawdzenia stanu prawnego poprzez prezentację, umowy notarialne, rozliczenia stron ze wspólnotami mieszkaniowymi, spółdzielniami czy zarządcami oraz dostawcami mediów udzielamy pomocy w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane


5. http://www.wolnemiasto.pl/
  Życie nad morzem różni się od tego, co widzimy na południu naszego kraju. Zwłaszcza w Gdańsku ludzie mają dostęp do nowoczesnych mieszkań, ciekawych parków, a także i samego morza. Zapraszamy Was na osiedle Wolne Miasto, które zostało niedawno ukończone. Znajdują się tam bloki mieszkalne, parki, fontanna, plac zabaw, podziemne parkingi oraz lokale usługowe. Więcej informacji o naszej inwestycji oraz pełnej ofercie na naszej witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.