Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.rezydent.bydgoszcz.pl     Domy Bydgoszcz 0.00 z 5 0
Domy Bydgoszcz - http://www.rezydent.bydgoszcz.pl
ID w katalogu 73
Tytuł Domy Bydgoszcz
Url http://www.rezydent.bydgoszcz.pl
Opis Rezydent Nieruchomości Bydgoszcz. Oferujemy nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach. W ofercie: mieszkania, domy, działki, obiekty komercyjne, lokale, kredyty hipoteczne. Naszym celem było stworzenie pierwszego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Bydgoszczy, które nastawione jest na pełną i fachową obsługę, ze szczególnym ukierunkowaniem na bezpieczeństwo transakcji i poszanowanie czasu naszych klientów. Priorytetem biura nieruchomości Rezydent jest zadowolenie klientów, dlatego w każdej chwili służymy pomocą. Dzięki pełnej dokumentacji i zdjęciom proces wyboru odpowiedniej nieruchomości jest szybszy i łatwiejszy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości Bydgoszcz   domy Bydgoszcz   mieszkania Bydgoszcz   domy   mieszkania   nieruchomo�ci Bydgoszcz   domy Bydgoszcz   mieszkania Bydgoszcz
Data Feb 4, 2008
Imię kontaktowe Janek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Condoinwestycje.pl
  CondoInwestycje.pl to portal o tematyce nieruchomości. Gromadzimy tutaj wiele cennych informacji, porad i ciekawostek ze świata nieruchomości. Doradzamy, jak najlepiej inwestować na tym rynku, analizujemy różne formy finansowania zakupu mieszkań czy apartamentów na wynajem. Podpowiadamy, jakie lokalizacje w Polsce i poza jej granicami wybierać, aby inwestycja, jak najszybciej się zwróciła. Skupiamy się również na condohotelach obiektach dewelopersko-hotelowych z apartamentami, które można zakupić i wynajmować.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Broker działki budowlane - Szczecin
  Zapraszamy do skorzystania z usług prowadzonej przez nas agencji inwestycyjnej Broker Nieruchomości. Nasza siedziba mieści się w Szczecinie. Proponujemy sprzedaż, zakup albo dzierżawy nieruchomości dla celów prywatnych i komercyjnych. Oferujemy działki inwestycyjne, hale, biura, domy oraz inne rodzaje obiektów. Nasi kompetentni pracownicy zdobywają oferty inwestycyjne zgodne z oczekiwaniami konkretnego odbiorcy. Zajmują się także pełną obsługą oraz formalnościami związanymi z nabywaniem lub sprzedażą danej nieruchomości, a także doradztwem dla inwestorów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o propozycji, zajrzyj na naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Nieruchomości Hańderek
  Nieruchomości Hańderek zajmują się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami od 2006r. Działamy prężnie i zapewniamy kompleksową obsługę swoim klientom w zakresie sprzedaży, kupna, najmu, wynajmu mieszkań, domów, działek budowlanych, gruntów rolnych, obiektów komercyjnych ( magazynów, hal) lokali użytkowych. Posiadamy licencję zawodową nr 8288 wydaną przez Ministerstwi Infrastrukuty. Współpracujemy ze sprawdzonymi notariuszami, geodetami, doradcami kredytowymi. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www.handerek.pl ZAPRASZAMY
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród


4. Wirtualne Biuro kraków-adres pod działalność
  Bądź kreatywny nie marnuj pieniędzy na prowadzenie biura.Zrobimy to za Ciebie.
Konkurencyjne ceny, oszczędność czasu, profesjonalizm to nasze atuty.
Lokalizacja biura, adresu w centrum Krakowa daje niepowtarzalną możliwość prowadzenia profesjonalnego biura ( biznesu) bez Państwa fizycznej obecności. Pracujemy gdy Ty masz wolne, przez co nie tracisz klientów.

Sprawdź na stronie www co jeszcze możesz uzyskać i jak zaoszczędzić.

Oferujemy:
Adres pod działalność
Obsługa sekretariatu
Numery tel. i fax
Przekierowanie rozmów
Przesyłanie poczty
Sale konferencyjne
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Obidzińscy Nieruchomości s.c.
  Zajmujemy się kompleksową obsługą transakcji sprzedaży, kupna, najmu - mieszkań, domów, działek i nieruchomości komercyjnych położonych w Białymstoku i okolicach.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją nieruchomości z siedzibą w Białymstoku. Najważniejszym celem naszej działalności jest zawsze dobro klienta. Dlatego stawiamy na profesjonalizm, stałe podnoszenie kwalifikacji i doświadczenie.
Zapraszamy do biura w Białymstoku ul. Św. Rocha 5 lok 20, lub o tel: 85 8110030, 509111651, 509288701.
Pełna oferta nieruchomości dostępna stronie www.obidzinscy.com.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0