Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.centrumxp.pl     Portal CentrumXP.pl 0.00 z 5 0
Portal CentrumXP.pl - http://www.centrumxp.pl
ID w katalogu 730
Tytuł Portal CentrumXP.pl
Url http://www.centrumxp.pl
Opis Portal CentrumXP.pl jest stroną, która dedykuję swoją treść w 80 procentach firmie Microsoft. Na stronie znajdziemy wszystkie nowinki z branży IT, pobierzemy najnowsze uaktualnienia systemu Windows, czy skorzystamy ze słownika komputerowego. Portal kojarzy wokół siebie ponad 40 tyścięcy unikalnych użytkowników. W portalu znajdziemy również forum, z którego dowiemy się wszystkiego co jest nam potrzebne w pracy przy komputerze i w internecie.
Grupa w katalogu Portale komputerowe
Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe portal komputerowy   portal o microsoft   uaktualnienia   porady office   microsoft office   windows xp   windows vista   słownik komputerowy   porady vista   porady xp   nowości windows
Data Oct 9, 2008
Imię kontaktowe Tomek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe
1. Portal sportowy - sportportal.pl
  SportPortal to serwis internetowy przeznaczony dla osób pasjonujących się sportem. Inspiracją do stworzenia www.sportportal.pl była różnego rodzaju aktywność fizyczna oraz sporty zespołowe czy indywidualne. Naszym celem jest dostarczyć czytelnikom pożytecznych informacji w odniesieniu do różnych dziedzin, takich jak: zdrowie, suplementy, odzież sportowa, dieta, buty, bluzy. Opisujemy najmodniejsze gadżety dla sportowców amatorów oraz profesjonalistów. Naszym celem jest zachęcenie wielu osób do sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia.
Katalog:   Portale komputerowe


2. Opinie i recenzje
  Nasz serwis internetowy referencja.pl jest miejscem, które pozwala na zapoznanie się z recenzjami czy rekomendacjami w szerokim zakresie kategorii. Zapewniamy naszym użytkownikom możliwość korzystania z informacji w takich kategoriach jak między innymi podróże sprzęt, kuchnia, komputery, biznes. Za pośrednictwem naszego serwisu internetowego jesteśmy w stanie zapewnić możliwość zapoznania się z recenzjami, ale można również sprawdzić Oceny klientów, które następnie pozwalają na lepsze wybranie produktów z poszczególnych kategorii.
Katalog:   Portale komputerowe


3. Portal zamówień publicznych - portalzp.pl
  Nowy portal o zamówieniach publicznych www.portalzp.pl jest to miejsce, gdzie możesz zasięgnąć informacji na wiele różnych tematów od przetargów oraz prawa z tym związanego aż po postępowania przetargowe. Gwarantujemy porady eksperckie, rady prawników, wzory dokumentów przetargowych, orzeczenia KIO, ogłoszenia o przetargach publicznych i prywatnych. Staramy się by nasz serwis był narzędziem do pracy dla osób, które poszukują wyczerpujących informacji na różne tematy. Z nami unikniesz błędów i zyskasz pewność, co do odpowiednich przepisów prawnych.
Katalog:   Portale komputerowe


4. Fajne książki
  Przygotowywana przez nas oferta została zrealizowana z myślą o miłośnikach czytania. Znajdziecie u nas między innymi ciekawe informacje o nowościach w księgarniach. Możemy również podpowiedzieć Wam po jakie książki obecnie warto sięgać. Mamy naprawdę wiele interesujących artykułów i recenzji, które odnoszą się do sprzedawanych najliczniej książek. Każdy kto będzie do nas zaglądał na pewno będzie w stanie wybrać coś ciekawego dla siebie. Z nami szukanie idealnej książki stanie się zdecydowanie łatwiejsze.
Katalog:   Portale komputerowe


5. HD Computers - Wrocław
  HD Computers jest firmą prowadzącą serwis komputerowy. Ponadto, specjalizuje się w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych oraz odzyskiwaniu danych. Jeśli ich przywrócenie nie jest możliwe, klient nie jest zobligowany do uiszczenia jakiejkolwiek zapłaty. Nośniki pamięci mogą być wysyłane lub dostarczane osobiście do siedziby firmy we Wrocławiu. HG Computers proponuje także doradztwo IT. Specjaliści firmy pomagają w czasie wybierania odpowiedniego sprzętu komputerowego. Są w stanie również wskazać sposoby jego modernizacji.
Katalog:   Portale komputerowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0