Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.crm.biz.pl    
CRM - zarządzanie relacjami z klientami
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
CRM - zarządzanie relacjami z klientami - http://www.crm.biz.pl
ID w katalogu 7307
Tytuł CRM - zarządzanie relacjami z klientami
Url http://www.crm.biz.pl
Opis CRM to nowoczesny sposób zarządzania firmą. Oprogramowanie umożliwia efektywniej zarządzać relacjami z klientami, jednocześnie weryfikując PR firmy. Wdrożenie CRM wiąże się z wprowadzeniem strategii biznesowej skierowanej na klienta. Takie rozwiązanie usprawnia komunikację. System IHK CRM jest uniwersalnym narzędziem zarządzającym danymi, jak również udostępniającym raporty i dane statystyczne.Nasz CRM oparty jest o technologie webowe, tak więc jest dostępne przez przeglądarkę z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do internetu. Specjalne skrypty i certyfikaty zapewniają bezpieczeństwo działania systemu. Zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi, w celu szczegółowej prezentacji systemu CRM.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe CRM Łódź   CRM Lodz
Data Apr 22, 2010
Imię kontaktowe Kamil
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. DISPLAY SYSTEM namioty reklamowe - Warszawa
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z rozległąofertą przygotowaną przez sklep internetowy displaysystems.pl, który prowadzony jest przez firmęEvent Service Group z siedzibą w Warszawie. Posiadamy duży wybór artykułów reklamowych. Zakupią Państwo u nas: banery, dmuchańce, flagi, meble ogrodowe, namioty, parasole, potykacze, ramki, stojaki reklamowe, systemy barierkowe, lady i inne. Zapewniamy Państwu niepowtarzalnośći bardzo wysokąjakość sprzedawanych przez nas produktów. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Więcej wiadomościzamieściliśmy na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Http://www.printex.pl/
  Printex to producent tonerów do drukarek laserowych zapewniający produkt ekonomiczny i ekologiczny, który nie różni się od oryginalnych zestawów. Posiadamy też kwalifikacje serwisowania wszystkich urządzeń drukujących. Obsługujemy pod względem serwisowym klientów w całym kraju. Na życzenie udostępniamy także drukarki zastępcze. W naszym sklepie znajdziecie Państwo natomiast selekcjonowane materiały eksploatacyjne do drukarek. Osoby zaintrygowane zaprezentowaną ofertą zachęcamy serdecznie do jak najszybszego zapoznania się z jej szczegółami na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziesz wiele wyczerpujących danych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Zwyżka - Kraków
  Zajmujemy się wynajmem podnośników koszowych na terenie Krakowa. Bez zbędnej skromności możemy powiedzieć, że nasze podnośniki są niezawodne, a obsługiwane są przez dobrze wyszkolonych operatorów.

Podnośnik koszowy wynajmujemy do:
-Montażu ocieplenia i instalacji wentylacyjnej,
-Montażu anten telewizyjnych i radiowych,
-Mycia i montażu elewacji,
-Prac blacharsko - dekarskich,
-Usuwania sopli lodowych,
-Wycinki drzew,
-Montażu ozdób świątecznych,
-Konserwacji i montażu reklam,
-Montażu kolców przeciwko ptakom,
-Pielęgnacji zieleni (podcinanie gałęzi),
-Odśnieżania dachów,
-Konserwacji oświetlenia zewnętrznego,
-Mycia elewacji,
-Montażu i konserwacji konstrukcji stalowych,
-Wyklejania billboardów,
-Prac fotograficznych i filmowych,
-Czyszczenia rynien
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Redacto korekta publikacji
  Zapraszamy do skorzystania z usług tłumaczeniowych naszej firmy, a także z korekty i redakcji tekstów. Tłumaczymy teksty pisemne z języka angielskiego na język polski i odwrotnie. Oferujemy możliwość wykonania tłumaczeń, bądź korekty tekstu w trybie ekspresowym. Podstawą naszej działalności jest rzetelność przy wykonywaniu zadań, dokładność oraz terminowość. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. http://pracewysokosciowe.info/
  Oferujemy specjalistyczne prace wysokościowe z wykorzystaniem dostępu linowego. Naszą ofertę kierujemy w stronę firm świadczących tego typu usługi pracujemy jako podwykonawca. Alpinizm przemysłowy nie ma przed nami żadnych tajemnic, ponieważ ukończyliśmy szkolenia z standardzie IRATA, OTDL i SPRAT oraz posiadamy bogate doświadczenie w tego rodzaju usługach. Prace na wysokościach obejmują zabezpieczenia antykorozyjne, zabezpieczenia przeciwko ptakom, prace elektryczne. Wykonujemy również inne prace wysokościowe. Montujemy reklamy, malujemy i myjemy dachy, malujemy oraz remontujemy elewacje, naprawiamy rynny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0