Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.behlert.pl     biuro tłumaczeń Warszawa 0.00 z 5 0
biuro tłumaczeń Warszawa - http://www.behlert.pl
ID w katalogu 7337
Tytuł biuro tłumaczeń Warszawa
Url http://www.behlert.pl
Opis Behlert - biuro tłumaczeń Kraków. Jeżeli interesuje Cię sprzęt do tłumaczeń, tłumaczenia symultaniczne, pisemne lub ustne. Nasze biuro tłumaczeń Warszawa jest do Twojej dyspozycji. Tłumaczenia Warszawa podczas wizyty szefa UEFA były realizowane przez naszą firmę. Tłumaczenia Kraków, gdzie również mamy swoją siedzibę są realizowane dla również wymagających klientów. Tłumaczenie to nie prosty przekład tekstu. Tłumaczenie to coś więcej. To odtworzenie zamysłów, intencji, osobowości i stylu autora. Tak jak aktor musi starać się poznać osobowość granej postaci, tak i tłumacz powinien starać się oddać tłumaczony tekst nie gubiąc po drodze człowieka, który go stworzył. To prawdziwa sztuka.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe biuro tłumaczeń Kraków   biuro tłumaczeń Warszawa   sprzęt do tłumaczeń   sprzęt konferencyjny   tłumaczenia Kraków   tłumaczenia pisemne   tłumaczenia symultaniczne   tłumaczenia ustne   tłumaczenia Warszawa
Data Apr 23, 2010
Imię kontaktowe Radek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. ZCęści zamienne, serwis maszyn budowlanych JCB
  Jesteśmy firmą zajmującą się zarówno importem części zamiennych, jak również nieautoryzowanym serwisem maszyn budowlanych JCB. Oferujemy oryginalne i alternatywne części zamienne tzw. zamienniki, gwarantujące niezawodną pracę maszyny przez długie lata. Prowadzimy również pełen zakres napraw maszyn budowlanych JCB. Naszym klientom zapewniamy doradztwo technicznei, oraz możliwie najszybsze terminy realizacji zleceń.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Gabinet kosmetyczny Styl i Uroda - Gdańsk
  Nasz gabinet kosmetyczny działa od roku 1993. Posiadamy międzynarodowe certyfikaty makijażu permanentnego. Bierzemy udział w szkoleniach w wykonywaniu makijaży permanentnych w Europejskim Centrum Szkoleń. Posiadamy certyfikaty międzynarodowe wiodących firm kosmetycznych, które upoważniają nas do wykonywania zabiegów na produktach tych firm, używania ich w salonie i do ordynowania produktów w pielęgnacji domowej.

W naszym studio możecie Państwo uzyskać bezpłatne porady dotyczące poprawy urody w sensie operacji powiek, liftingu, korekty uszu, operacji powiększenia lub pomniejszenia piersi, liposukcji. Wykonujemy także drobne zabiegi estetyczne: np. usunięcie brodawek, włókniaków, wypełnienie zmarszczek przy użyciu metody igłowej lub perlanej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Silniki elektryczne do łodzi - mc-sklep.pl
  Szukacie Państwo silników do łodzi, jachtów czy pontonów? A może raczej z chęcią kupilibyście Państwo echosondy, maximizery, akcesoria elektroniczne, wyposażenie wędkarskie, a nawet pontony czy kajaki? Zachęcamy w takim razie do tego, aby poznać bliżej ofertę MC-sklep.pl. Jest to doskonałe miejsce dla każdego, kto rozgląda się w tym momencie za tego typu urządzeniami. Prowadzimy poza tym naprawdę i serwis silników. Więcej o ofercie na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. MACIEJ KUBICKI usługi kamieniarskie w Warszawie
  Związek rodziny Kubickich z kamieniarstwem, rzeźbą i architekturą zapoczątkowany został przez nadwornego architekta królewskiego czasów Stanisława Augusta Poniatowskiego. Jakub Kubicki był architektem warszawskim od 1807 r. Brał także udział w przebudowie Belwederu i wielu innych budynków. Nasz zakład odwołuje się do pięknych tradycji naszego rodu. Po dziś dzień zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem rzeźb, nagrobków, posadzek, schodów i nie tylko. Oferujemy terminowe wywiązywanie się ze zleceń i najwyższą postać usług. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Naprawa iphone
  Jeśli popsuło się Tobie urządzenie mobilne, nie wyrzucaj go - pomyśl o naprawie. Możesz zlecić naprawę posiadanego urządzenia, takiego jak smartfon, tablet czy też iPad. Wykonujemy naprawy urządzeń dużej liczby firm, żaden model nam nie straszny. Oprócz wykonania profesjonalnych usług w zakresie napraw, dostajesz od nas znacznie więcej. Dajemy Ci możliwość przekazania urządzenia do naprawy zupełnie bez wychodzenia z mieszkania. Przyjedzie do Ciebie wysłany przez nas kurier, który odbierze od Ciebie sprzęt do serwisu i przekaże do podpisania odpowiednie dokumenty. Po naprawieniu usterki w ten sam sposób urządzenie powróci do Ciebie. Każda taka przesyłka podlega ubezpieczeniu, więc możesz spać spokojnie. Dalsze szczegóły poznasz na witrynie - najserdeczniej zapraszamy do zapoznania się z jej zawartością.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Mazowieckie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0