Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://wlasnybiznes.com     Franchising 0.00 z 5 0
Franchising - http://wlasnybiznes.com
ID w katalogu 7344
Tytuł Franchising
Url http://wlasnybiznes.com
Opis Tylko w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING można wybrać pomysł na własny biznes z oferowanych 380! Pomagamy podjąć trafne decyzje owocujące w zyskach. U nas znajdziesz ABC dla rozpoczynających własną działalność. Podpowiemy krok po kroku jak przebrnąć formalności, wybrać odpowiednią nazwę firmy i rozwiązać pierwsze firmowe problemy. Z nami dowiesz się jak można zarabiać na swoim! Planujesz otworzyć działalność handlową! Zapoznaj się ze wskazówkami zamieszczonymi w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING. Znajdziesz tam informacje jaki wybrać asortyment sklepu by przyniósł oczekiwany zysk. Dzięki naszym poradom łatwo zaprojektujesz jego wystrój! Pomożemy ci w biznesplanie, dzięki któremu sprawdzisz czy planowany biznes przyniesie zyski!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe franczyza   franchising
Data Apr 23, 2010
Imię kontaktowe Dorota
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Dystrybutor suwmiarki analogowej oraz cyfrowej - ELEKTRO-NET S.C.
  Szukasz suwmiarki do swojego warsztatu? Na stronie internetowej
www.elektro-net.pl można zapoznać się ofertą suwmiarek do każdego typu
zastosowań. Precyzyjnie wykonane urządzenia pomiarowe gwarantujące wysoką
dokładność pomiaru. Nowoczesne suwmiarki z wyświetlaczem LCD umożliwiają
dokładny odczyt wykonanych pomiarów. Firma ELEKTRO-NET S.C. z siedzibą w
Rzeszowie jest dystrybutorem z wieloletnim doświadc zeniem na rynku
elektronarzędzi jak również maszyn przemysłowych. Dostawa do klienta na
terenie całego kraju, gwarancja najlepszej ceny na rynku. Zapraszamy do
przeglądania katalogu z suwmiarkami vis.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Odkomarzanie - Warszawa
  Nasze przedsiębiorstwo, oferuje czytelnikom usługę zwalczania komarów. Zapewniamy sumienną realizację, współpracujemy tak samo z konsumentami indywidualnymi jak także z firmami. Zapewniamy osłabienie populacji owadów latających aż o 89 procent. Usługa zwalczania owadów jest procesem w pełni bezpiecznym dla ludzi. Używamy środki jak również urządzenia najwyższej kategorii, a mimo to, zapewniamy atrakcyjne ceny. Dla regularnych klientów, podobnie jak przy dużych pracach proponujemy spore przeceny. Odkomarzanie to najlepsza metoda na pozbycie się problemu ukońszeń przez owady latające.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Pomysł na biznes
  Ostatnimi czasy coraz większa ilość młodych ludzi zakłada własną firmę. Oczywiście pomagają im w tym rodzice, którzy wspomagają ich dobrymi radami, a także znajomi, którzy już wiedzą co oznacza własny interes. Niestety nie jest tak kolorowo, jakby się mogło na pierwszy rzut oka wydawać. Własna firma to nie tylko same przyjemności, urlopy, spędzanie wczasów w ciepłych krajach. To przede wszystkim ciężka praca i działania marketingowe, które mają przyciągnąć jak największą rzeszę klientów. Oni to później stanowią najlepszą reklamę. Więcej o tym jak prowadzić własną firmę dowiesz się w seriwsie bizneston.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje


4. FSG - Financial Support Group - Twój zewnętrzny dyrektor finansowy.
  Financial Support Group Sp. z o.o. - Twój zewnętrzny dyrektor finansowy. Proponujemy kompleksowe wsparcie biznesu, dokonujemy oceny wyglądu firmy, jednocześnie pod kątem wewnętrznym oraz zewnętrznym. Oferujemy opiekę dedykowanego doradcy, za którym stoi wiedza zgromadzona przez cały zespół FSG. Posiadamy autorskie narzędzia analityczne, scoringowe i ratingowe. W naszej ofercie znajdują się doradztwo finansowe i kredytowe, kredyty inwestycyjne i obrotowe, optymalizacja kosztów, biznes plany, restrukturyzacje, projekty inwestycyjne, inwestycje, analiza kondycji finansowej, ocena sprawozdań i wiarygodności firm, nadzór nad finansami, tworzenie raportów finansowych, negocjacja warunków współpracy. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Etykiety samoprzylepne
  Firma Orion Znakowanie Towarów Sp. z o.o. do oznakowania opakowań jednostkowych proponuje wysokiej jakości etykiety, zabezpieczone laminatem lub lakierem UV, drukowane zarówno na papierze jak i na folii. Firma oferuje etykiety do zastosowań w wielu branżach: spożywczej, kosmetycznej, chemicznej, motoryzacyjnej, podwyższając walory estetyczne oferowanych produktów i zwiększając tym samym zainteresowanie kupujących. Swoją ofertę kieruje również do producentów artykułów spożywczych oraz właścicieli sklepów i hipermarketów.
Firma produkuje kompleksowo etykiety termiczne do wag firm: Medesa, Bizerba, Optimus, Digi, Toledo oraz wielu innych producentów, w dowolnych nawojach, również ze wstępnym nadrukiem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0