Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.sofiba.pl     tachograf cyfrowy i tacho czytniki programy 0.00 z 5 0
tachograf cyfrowy i tacho czytniki programy - http://www.sofiba.pl
ID w katalogu 735
Tytuł tachograf cyfrowy i tacho czytniki programy
Url http://www.sofiba.pl
Opis Sofiba spółka z o.o. dla firm transportowych akcesoria do tachografów cyfrowych, czytniki, tachografy, wykresówki, segregatory tacho itp. Oprogramowanie do rozliczania kierowców i ewidencji czasu pracy kierowcy. Szkolenia dla kierowców i przedsiębiorców z obsługi tachografów i przepisów czasu jazdy, przerw i odpoczynków. Kontrola zużycia paliwa SKT, GPS, nawigacja, VoIP
Grupa w katalogu Motoryzacja
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Słowa kluczowe tachografy   przepisy   obsługa   tacho   cyfrowy   czas   pracy   ewidencja   karta   kierowcy   transport   czytniki   oprogramowanie   wykresówki   programy   rozliczanie   karta urlopowa   tachodrive2
Data Oct 9, 2008
Imię kontaktowe Marek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Motoryzacja
1. Motoryzacja
  Portal poświęcony motoryzacyjnym nowinkom. Opony i inne samochodowe części również będą tematem częstych wpisów.
Katalog:   Motoryzacja


2. Serwis Subaru - oppsubaru.pl
  W dobie ogromnej konkurencji wiele firm zajmujących się serwisem samochodów zniknęło z rynku. Nasza firma utrzymuje się na nim jednak już od ponad piętnastu lat i poprzez ciągłe polepszanie i przyspieszanie pełnionych usług oraz poszerzanie ich wachlarza, dostępnego na naszej stronie internetowej, zapewniamy sobie niesłabnąca popularność i rosnącą liczbę klientów. Osoby zaintrygowane zaprezentowaną ofertą gorąco zapraszamy do szybkiego odwiedzenia witryny internetowej, na której przeczytasz rzetelne informacje.
Katalog:   Motoryzacja


3. AUTODAW części do peugeota - Częstochowa
  Podstawą działalności firmy Autodaw jest zapewnianie swoim klientom szerokiego wyboru części samochodowych, pochodzących jedynie od najlepszych producentów. Stawia ona przede wszystkim na postać, a co za tym idzie trwałość i bezpieczeństwo przygotowanych przez siebie rozwiązań. Niezaprzeczalny atut stanowi wyjątkowa rozmaitość tej propozycji, pozwalająca odkryć pośród niej elementy pasujące do aut niemal każdej marki, dzięki czemu trafia ona do rozległego grona klientów. Firma Autodaw prowadzi swoją działalność od wielu lat, jej siedziba znajduje się w Częstochowie. Połączenie niskich cen i wysokiej jakości to gwarancja Państwa satysfakcji. Więcej szczegółów na stronie.
Katalog:   Motoryzacja


4. Autoholowanie serwisrzeszow.pl
  Pomoc drogowa przez 24 godziny na dobę tylko w serwisie rzeszowskim! To multifunkcjonalne samochody, które są w stanie naprawić pojazd na miejscu awarii lub przetransportować go do warsztatu. Możliwy jest także transport pasażerów maksymalnie 9 osób. Skorzystaj z tej oferty i pamiętaj o niej w razie problemów na drodze. Warto mieć taki numer w swoim telefonie, bądź notesie. Mobilny serwis działa na terenie całej Polski, a oferta transportu dotyczy także Unii Europejskiej. Skorzystaj już dziś!
Katalog:   Motoryzacja


5. Alkomaty, alkomat
  Alkohit - pierwszy profesjonalny alkomat z czujnikiem elektrochemicznym. Po raz pierwszy osobiste testery trzeźwości otrzymały czujnik elektrochemiczny, czyli technologię stosowaną dotychczas jedynie w alkomatach POLICYJNYCH.Zamów alkomat przez internet. Alkohit AH 69 został uznany za najdokładniejszy alkomat w teście przeprowadzonym przez największy tygodnik motoryzacyjny MOTOR. Polecony został firmom transportowym oraz wszystkim, którzy często imprezują.
Katalog:   Motoryzacja
Motoryzacja > Akcesoria motoryzacyjne
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0