Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.danielborawski.pl     Designer Daniel Borawski - Tworzenie profesjonalnych stron internetowych 0.00 z 5 0
Designer Daniel Borawski - Tworzenie profesjonalnych stron internetowych - http://www.danielborawski.pl
ID w katalogu 7364
Tytuł Designer Daniel Borawski - Tworzenie profesjonalnych stron internetowych
Url http://www.danielborawski.pl
Opis Tworzenie profesjonalnych stron internetowych, sklepów intenetowych, szablonów allegro, logotypów, grafiki, wizytówek, zaproszeń, plakatów,ulotek itp. Od wielu lat zajmuje się projektowaniem grafiki oraz tworzeniem stron internetowych. Głównie skupiłem się na budowie szablonów aukcji. Strony internetowe tworze w : html, css, php, flash. Tworze również strony oparte o system cms : joomla, oscommers. Zapraszam serdecznie do współpracy, możliwość negocjacji cen, kreowanie wizerunki itp.
Grupa w katalogu Internet > Reklama i marketing
Internet > Katalogi stron internetowych
Słowa kluczowe designer   webdesigner   webmaster   design   webdesign   szablony allegro   szablon allegro   szablonu allegro   szablon aukcji   szabloy aukcji   tanie szablony aukcji   tani szablon aukcji   tani szablon allegro   tworzenie www   tworzenie stron   tworzenie stron int
Data Apr 24, 2010
Imię kontaktowe Daniel Borawski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Reklama i marketing
1. Projektowanie stron, Promocja firm
  Specjalizujemy się w kreowaniu wirtualnego image firm, przygotowujemy złożone projekty unikatowych domen internetowych wraz z witrynami www. Jeżeli interesuje Państwa własna domena internetowa o branżowej, atrakcyjnej i nie powtarzalnej nazwie, dobrze wybraliście - mamy to czego szukacie!
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


2. Agencja reklamy w Krakowie
  W naszej agencji reklamowej znajdą Państwo kompleksową obsługę i działania skierowane na sukces Państwa firmy. Zaufały nam prestiżowe marki: Rossman, Bank BGŻ, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie i wielu innych. Jesteśmy elastyczni i rzetelni. Możemy stworzyć ofertę indywidualną dla Twojej firmy. Możemy poprowadzić zewnętrzny dział marketingu, wykonać projekt i druk ulotek, broszur i plakatów, stworzyć atrakcyjną stronę www, efektywnie wypromować markę lub produkt.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


3. Reklamowane.pl - Portal Produktów Reklamowanych
  Portal Reklamowane.pl jest miejscem gdzie każda ciekawa oferta zakupu konkretnych produktów jest szczegółowo opisana, skomentowana i porównana. Użytkownik może w łatwy sposób ocenić czy oferta będzie na tyle ciekawa aby wzbudzić jego zainteresowanie i czy są już osoby, które z tej oferty lub produktu skorzystały i mogą wyrazić swoją opinię.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


4. Agencja reklamowa Bydgoszcz
  Mediart to agencja reklamy internetowej działająca na rynku nowych mediów. Firma powstała w 2007 roku w Bydgoszczy łącząc zapał i umiejętności osób ją tworzących. W ciągu ostatnich trzech lat udało nam się zrealizować kilkadziesiąt projektów stron www i aplikacji. Nasza oferta z biegiem czasu została poszerzona o marketing internetowy (promocję serwisów w wyszukiwarkach), identyfikację wizualną (projektowanie logo, wizytówek i wielu innych elementów) jak również fotografię reklamową. Obecnie działamy także na terenie Torunia, Grudziądza oraz Świecia.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Marketing w sieci - promocja stron
  Strona przedstawia ofertę firmy informatycznej Kiwi_Soft z siedzibą w Warszawie. W skład oferty firmy wchodzą między innymi: projektowanie sklepów internetowych, serwisów www oraz optymalizacja, modernizacja i aktualizacja stron www. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0