Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.puds.pl    
Polska Unia Dystrybutorów Stali
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Polska Unia Dystrybutorów Stali - http://www.puds.pl
ID w katalogu 7392
Tytuł Polska Unia Dystrybutorów Stali
Url http://www.puds.pl
Opis Polska Unia Dystrybutorów Stali jest zrzeszeniem firm dystrybuujących wyroby hutnicze w Polsce. Poprzez zróżnicowane działania, PUDS tworzy platformę wymiany doświadczeń, kontaktów biznesowych i wspólnych przedsięwzięć dla firm, dla których stal jest głównym produktem handlowym. Celem PUDS jest aby polska branża stalowa była zintegrowana, dystrybutorzy stali działali według dobrych reguł handlowych a rynek stali w Polsce był silny i konkurencyjny wobec zagranicznych firm dystrybuujących stal.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Słowa kluczowe stal   branża stalowa   branża hutnicza   przemysł stalowy   rynek stali   ceny stali
Data Apr 26, 2010
Imię kontaktowe Piotr Sikorski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
1. Organizacja konferencji
  Największy wortal branżowy Konferencje.pl. Gigantyczna baza obiektów konferencyjnych z całej Polski. Wyszukiwarka przedsiębiorstw z branży oraz dowolnych usług niezbędnych w organizacji konferencji. W celu ułatwienia użytkownikom korzystania z wortalu struktura została podzielona na 5 głównych działów obiekty - hale widowiskowe, hale sportowe, hotele konferencyjne, atrakcje - sporty wodne, sporty zimowe, wieczory tematyczne, usługi – scenografia i dekoracje, tłumaczenia, wynajem oraz firmy i materiały.
Strona internetowa jest wyjątkowo pomocna przy organizowaniu tego typu imprez okolicznościowych. Pomaga ona wyszukać obiekty odpowiednie dla danego regionu(hotele, ośrodki, sale konferencyjne), w którym organizowane są imprezy. Stanowi duże ułatwienie dla organizatorów konferencji oraz szkoleń.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


2. Baza Firm - Firmowy.com.pl
  Katalog firm prezentuje polskie przedsiębiorstwa, zakłady pracy, instytucje gospodarcze, jednostki budżetowe a także urzędy. Wpisy podzielone są w bardzo intuicyjny sposób - możesz je przeglądać wg dokładnie wyselekcjonowanych kategorii a także lokalizacji.
Właścicielom jak i pracownikom marketingowym proponujemy bezpłatne dodanie danych spółki.
Nasz moderator przejrzy wpis w przeciągu 48 godzin i zostaniecie zawiadomieni drogą mailową o akceptacji bądź odrzuceniu Państwa zgłoszenia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Internet > Katalogi stron internetowych


3. Legnica Prochowice - tulegnica.pl
  Tu Legnica to portal internetowy skierowany do mieszkańców Legnicy i okolic. W jego treści znaleźć można najświeższe wiadomości lokalne oraz ogłoszenia zgromadzone w kilku podstawowych działach jak ogłoszenia praca, ogłoszenia auto moto czy ogłoszenia nieruchomości. Informacje istotne dla siebie mogą tu także znaleźć mieszkańcy okolicznych miejscowości jak Legnica Prochowice, Lednickie Pola czy Chojnów. Portal ten to świetne miejsce w sieci dla osób, które chcą być na bieżąco z wszystkim, co aktualnie dzieje się w ich okolicy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


4. Podatek VAT
  Nasz nowy portal gospodarczy pokazuje ciekawe meandry, dotyczące tego czym jest spółka partnerska lub firma, jakie są formy działalności gospodarczej, lub jak zamknąć biznes.
Prezentowany przeze mnie portal www napisany jest w profesjonalny sposób i obiektywny, a istniejące w nim informacje są bezpłatne. Założenie działalności gospodarczej bywa dla młodego przedsiębiorcy od czasu do czasu nie lada kłopotem. Zwłaszcza wtedy gdy ktoś taki, kto przewiduje otwarcie własnego biznesu nie ma o tym żadnego pojęcia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Noclegi w Czorsztynie
  Jeśli kochamy Czorsztyn, na pewno ta strona internetowa jest dla nas. Jesteśmy bowiem sympatykami tego miejsca i dlatego też przygotowaliśmy portal, na którym każdy zwiedzający, znajdzie tu dla siebie coś adekwatnego. Zakładając coś takiego w sieci, chcieliśmy by w jednym miejscu zawrzeć dosłownie ogół. Bardzo zależało nam na tym, by turysta wchodząc na naszą stronę, był w 100% pewny, że wybrał poprawny adres. Mamy tu wszystko. Najważniejsza rzecz- noclegi. Dzięki nam można przeszukać setki ogłoszeń, w których posiadacze domów, pensjonatów, czy hotelów, zachęcają turystów do skorzystania z ich zakwaterowania. Tu również poznamy samą miejscowość, dowiadując się cokolwiek o jej historii, jej zawirowaniach i zmianach. Tu znajdziemy mapy planowania wyjazdów i dostępów do praktycznych miejsc. Na stronie również będziemy mieli możność zobaczenia, jakie atrakcje ma dla nas szykowana ta piękna, malownicza miejscowość. Od nas tylko będzie zależało, czy jesteśmy przekonani, by spędzić tam wakacje. Jedno jest pewne- ten kto raz tam się wybierze, już nie będzie chciał stamtąd powrócić.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Podróże i wypoczynek > Agroturystyka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0