Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.puds.pl     Polska Unia Dystrybutorów Stali 0.00 z 5 0
Polska Unia Dystrybutorów Stali - http://www.puds.pl
ID w katalogu 7392
Tytuł Polska Unia Dystrybutorów Stali
Url http://www.puds.pl
Opis Polska Unia Dystrybutorów Stali jest zrzeszeniem firm dystrybuujących wyroby hutnicze w Polsce. Poprzez zróżnicowane działania, PUDS tworzy platformę wymiany doświadczeń, kontaktów biznesowych i wspólnych przedsięwzięć dla firm, dla których stal jest głównym produktem handlowym. Celem PUDS jest aby polska branża stalowa była zintegrowana, dystrybutorzy stali działali według dobrych reguł handlowych a rynek stali w Polsce był silny i konkurencyjny wobec zagranicznych firm dystrybuujących stal.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Słowa kluczowe stal   branża stalowa   branża hutnicza   przemysł stalowy   rynek stali   ceny stali
Data Apr 26, 2010
Imię kontaktowe Piotr Sikorski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
1. koszulki piłkarskie
  Serwis oferuje akcesoria dla kibiców : szaliki , czapki stroje znanych klubów sportowych . Koszulki bluzy reprezentacji z własnym nazwiskiem - wykonanie kompletnych stroi koszulki spodenki sportowe akcesoria czapki flagi szaliki .
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


2. Legnica Prochowice - tulegnica.pl
  Tu Legnica to portal internetowy skierowany do mieszkańców Legnicy i okolic. W jego treści znaleźć można najświeższe wiadomości lokalne oraz ogłoszenia zgromadzone w kilku podstawowych działach jak ogłoszenia praca, ogłoszenia auto moto czy ogłoszenia nieruchomości. Informacje istotne dla siebie mogą tu także znaleźć mieszkańcy okolicznych miejscowości jak Legnica Prochowice, Lednickie Pola czy Chojnów. Portal ten to świetne miejsce w sieci dla osób, które chcą być na bieżąco z wszystkim, co aktualnie dzieje się w ich okolicy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


3. Dobry Marketing
  Blog biznesowo marketingowy o zróżnicowanej tematyce związanej z pieniędzmi i finansami. Artykuły reklamowe i baza firm oraz darmowe promocja stron internetowych. Reklama w sieci i e-marketing.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje


4. Mapa samochodowa europy
  Jesteśmy portalem, który powstał, aby każdemu ułatwiać dotarcie do celu. W naszym serwisie łączymy bardzo wiele funkcjonalności, które dostępne są w różnych serwisach. Dzięki nam nie tylko możesz określić długość trasy do pokonania, ale także obliczenie kosztów podróży. Sprawa jest prosta ponieważ wystarczy tylko i wyłącznie wprowadzenie kilku podstawowych danych. Dzięki nam w prosty sposób, która z wytyczonych tras jest najbardziej optymalna. Warto nam zaufać i zdecydować się na nasze usługi. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


5. Energia
  Portal informacyjno ogłoszeniowy z branży energii odnawialnej. Możesz dodać swoje ogłoszenie lub darmowy wpis do katalogu z kategorii takich jak: biopaliwa, biomasa, wiatraki, elektrownie wodne i inne. Zapraszamy entuzjastów ekologii i czystych źródeł energii. Z naszego serwisu korzystają inwestorzy zainteresowani nowymi technologiami, rolnicy - producenci biomasy i surowca, importerzy używanych i nowych turbin wiatrowych ale również studenci studiujący na kierunkach związanych z branżą energetyczno - środowiskową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0