Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.brn.pl    Nieruchomości Bydgoszcz - http://www.brn.pl
ID w katalogu 74
Tytuł Nieruchomości Bydgoszcz
Url http://www.brn.pl
Opis Oferty z Bydgoskiego Rynku Nieruchomości prezentują biura i agencje nieruchomosci Bydgoszcz. Nowe inwestycje: mieszkania i domy w Bydgoszczy - BRN.pl
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości bydgoszcz   nieruchomosci   mieszkania   domy   dzia�ki   lokale   biura   obiekty   agencje   bydgoszcz
Data Feb 4, 2008
Imię kontaktowe Janek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Astris biura do wynajęcia - Kraków
  Astris to biurowiec w samym sercu Krakowa, który już na etapie projektu został zaplanowany jako obiekt proekologiczny. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku i wyposażony w energooszczędny system oświetlenia. Całkowita powierzchnia biurowa to 12739 m2 i 169 miejsc parkingowych. W poszczególnych lokalach są podwieszane sufity, a wysokość od podłogi do sufitu to prawie 3 m. Specyfikacja i kontakt znajduje się na astris.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Gdańsk nowe mieszkania
  Towarzystwo Ziemskie Sp. z o.o. Sprzedaż mieszkań w mało intensywnej zabudowie z wygodnym dojazdem. Developer budujący nowe mieszkania. Zamieszkaj z nami w Gdańsk, Gdynia, Osowa. SPOKOJNIE, WYGODNIE i NIEDROGO
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Rzeczoznawca Majątkowy
  Swoją działalność rzeczoznawcy majątkowego od kilku lat prowadzę na terenie miasta stołecznego Warszawy oraz na terenie powiatów sąsiednich. W mojej ofercie znajdują się usługi związane z wyceną nieruchomości oraz wykonywaniem innych opracowań i analiz związanych z rynkiem nieruchomości. Dla swoich klientów sporzadzam operaty szacunkowe różnych rodzajów nieruchomości, w tym między innymi dla lokali mieszkalnych oraz użytkowy, budynków mieszkalnych i usługowych, gruntów i wielu innych. Moje usługi cechuje profesjonalizm oraz dostępność w krótkich terminach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Sprzedaż apartamentów nad morzem
  Apartamenty Gardenia - nadmorski obiekt mieszkaniowy w Międzywodziu, składający się z trzech skrzydeł. Charakterystyka budynku, jego lokalizacja oraz jego architektura gwarantują komfort, intymność oraz spokój. Apartamenty posiadają swój własny parking podziemny oraz luksusowy kompleks ogrodowy z placem zabaw dla dzieci.

Apartamenty nad morzem często posiadają wiele wad i nie są w stanie służyć nam jako mieszkanie wakacyjne z wielu powodów. Nadchodzi jednak rewolucja: luksusowe mieszkania nad morzem, ekskluzywne tarasy, mieszkania z własnym ogrodem!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Domy Kraków
  Progresja Sp. z o.o. domy Kraków. Firma zajmująca się budową mieszkań i domów w Krakowie oraz w okolicach Krakowa zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.