Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.brn.pl     Nieruchomości Bydgoszcz 0.00 z 5 0
Nieruchomości Bydgoszcz - http://www.brn.pl
ID w katalogu 74
Tytuł Nieruchomości Bydgoszcz
Url http://www.brn.pl
Opis Oferty z Bydgoskiego Rynku Nieruchomości prezentują biura i agencje nieruchomosci Bydgoszcz. Nowe inwestycje: mieszkania i domy w Bydgoszczy - BRN.pl
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości bydgoszcz   nieruchomosci   mieszkania   domy   dzia�ki   lokale   biura   obiekty   agencje   bydgoszcz
Data Feb 4, 2008
Imię kontaktowe Janek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Mieszkania w Lublinie - Centrum Zana
  Apartamenty Nałęczowska I to inwestycja o charakterze mieszkaniowym i biurowo-usługowym budowana przy ul. Nałęczowskiej i Al. Kraśnickiej w Lublinie. Inwestorem jest firma Centrum Zana. Kompleks tworzą 2 nowoczesne budynki o wysokim standardzie z całodobową ochroną, recepcją oraz podziemnym parkingiem. Mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie znajdą się na kondygnacjach 1-7, na parterze zostanie wydzielona przestrzeń biurowa i usługowa. Powierzchna mieszkań waha się od 31 do 116 m2. Budynki zostaną połączone dziedzińcem z zaprojektowaną zielenią.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Nieruchomości
  Bogata gama ofert nieruchomości wzbogaconych licznymi zdjęciami i fotografiami tylko na stronie tuznajdziesz.pl Z nami poszukiwania nowego lokum nie są tak żmudne jak dotąd - już na etapie poszukiwań możesz zadecydować, czy dana oferta jest dla ciebie interesująca czy też nie. Oprócz samych ogłoszeń, znajdziesz u nas porady fachowca odnośnie wynajmu czy też kupna nowego mieszkania. Ponadto istnieje możliwość konsultacji z naszymi fachowcami. Wejdź już teraz na nasz portal internetowy i przekonaj się sam!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Agencja Mienia Wojskowego
  Agencja Mienia Wojskowego została utworzona w 1996 r. Jest agendą państwową kontrolowaną przez Ministra Obrony Narodowej. Prowadzi działalność na terenie Polski, przede wszystkim w zakresie zagospodarowania mienia resortu Obrony Narodowej oraz zaopatrzenia Sił Zbrojnych RP w osprzęt jak również materiały ogólnie dostępne. Agencja prowadzi sprzedaż w formie przetargów nieużytecznych dla MON i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych działek i budynków wojskowych.
Agencja Mienia Wojskowego ma w swym zasobie obszerny wybór rzeczy ruchomych (między innymi używane samochody ciężarowe i osobowe), niewykorzystywanych przez jednostki organizacyjne podlegające Ministerstwu Obrony Narodowej oraz Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wyprzedaż rzeczy ruchomych odbywa się w systemie przetargowym lub bezprzetargowym. Przetargowa sprzedaż rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych występuje w formie publicznych przetargów ustnych. Przetargi urządzają oddziały terenowe Biura Agencji Mienia Wojskowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Motoryzacja > Samochody


4. Ekspertyzy budowlane - MPEXPERTBUD
  MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane jest firmą, zajmującą się wykonywaniem ekspertyz budowlanych, ekspertyz stanu technicznego budynków (domów jednorodzinnych, nieruchomości mieszkaniowych, kominów, mostów, wiaduktów, budynków przemysłowych, przepustów i innych), a także przeglądów okresowych budynków. Ponadto, firma wykonuje usługi z zakresu rzeczoznawstwa budowlanego, sporządzania opinii, zarówno sądowych, jak i przedsądowych, a także kosztorysów i projektów budowlanych. Firma specjalizuje się w realizacji ekspertyz w trudno dostępnych terenach na obszarze całej Polski.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Biura w Bydgoszczy
  Witryna internetowa biurowca umiejscowionego przy ulicy Objazdowej 1 w Bydgoszczy. Witryna przedstawia kompletną propozycję biur do wydzierżawienia a także ich ceny. Objazdowa1 to wyszukany, wykończony w najbardziej ekskluzywnym standardzie biurowiec, w jakim siedziby mają największe spółki z obszaru. Za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w dziale kontakt, zdołasz umówić się na oględziny jak również ewentualnie otrzymać więcej danych. Wszystkie biura są nowe, nie wykorzystywane, dlatego nasza propozycja jest tak popularna. Zapraszamy serdecznie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0