Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.medinfo24.pl    
Informator medyczny
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Informator medyczny - http://www.medinfo24.pl
ID w katalogu 740
Tytuł Informator medyczny
Url http://www.medinfo24.pl
Opis Pełna baza teleadresowa firm z branży medycznej: szpitale publiczne i prywatne, przychodnie, kliniki specjalistyczne, prywatne gabinety lekarskie. Wpisy podzielone są wg województw oraz specjalizacji. Dodatkowo w serwisie newsy z branży medycznej, forum o zdrowiu i inne ciekawostki.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Apteki
Słowa kluczowe apteki   szpitale   gabinety lekarskie
Data Oct 9, 2008
Imię kontaktowe Łukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Klinika evi-MED - evi-med.pl
  Każdy pacjent prawdopodobnie oczekiwać będzie profesjonalnej opieki medycznej, która będzie realizowana przez doświadczonych specjalistów. W Evi-Med. pracują wyłącznie doświadczeni medycy, dlatego możecie liczyć na to, że to wsparcie będzie tutaj na najwyższym możliwym poziomie. Jeśli zdecydujecie się na naszą ofertę możecie liczyć nie tylko na podstawową opiekę zdrowotną, ale oprócz tego również na pomoc medyczną realizowaną przez lekarzy specjalistów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. In-Altum Psychologia i Psychoterapia
  In-Altum Warszawa jest prywatną przychodnią specjalistyczną, w której lekarze i specjaliści z zakresu psychoterapii i psychologii udzielają pomocy dorosłym i dzieciom. Leczymy choroby i zaburzenia typu psychosomatycznego, nerwicowego, otępienia, stres (szkolny, pourazowy, zawodowy). Do zaburzeń tego rodzaju zaliczamy również problemy i zaburzenia nastroju, snu, emocjonalne adaptacyjne. Stosujemy psychoterapię psychodynamiczną, psychoanalityczną, poznawczo-behawioralną oraz CBT. Nasz gabinet zatrudnia także lekarz: neurologa, endokrynologa, seksuologa i dietetyka klinicznego.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie


3. Centrum Leczenia Boreliozy- Blumed
  Zapewniamy w naszym specjalistycznym oraz nowoczesnym centrum leczenia chorób przenoszonych przez kleszcze gdzie stosujemy zarówno innowacyjne metody diagnostyczne a jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić skuteczną diagnostykę. Jednocześnie w naszym centrum posiadamy również zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić również realizowanie leczenia najnowszymi metodami oraz pozwalającymi na zapewnienie powrotu do zdrowia osobom chorującym. Gwarantujemy również komfortowe warunki dla pacjentów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Dentysta Rzeszów
  Eurodent Rzeszów oferuje państwu profesjonalne usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. W swojej ofercie mieści między innymi : stomatologię dziecięcą, zachowawczą, protetykę, chirurgię, kosmetykę, profilaktykę, endodoncję oraz inne zabiegi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. STOMATOLOGIA NA BISKUPINIE, Protetyka we Wrocławiu
  Pacjenci, którzy chcą skorzystać z usług stomatologicznych, mogą to zrobić rejestrując się na wizytę u specjalistów z gabinetów Stomatologia na Biskupinie z siedzibą we Wrocławiu. Zapisy na nie prowadzone są telefonicznie, a wizyty odbywają się codziennie w godz. 8.00-19.30. Pacjentom oferowane są zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej, a także endodoncji mikroskopowej. Co więcej, w placówkach świadczone są usługi związane z chirurgią stomatologiczną, periodontologią, ortodoncją i protetyką. Gabinety wyekwipowano w profesjonalny sprzęt. Dokładne wiadomości dotyczące ich aktywności, zostały opublikowane na witrynie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0