Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.medinfo24.pl     Informator medyczny 0.00 z 5 0
Informator medyczny - http://www.medinfo24.pl
ID w katalogu 740
Tytuł Informator medyczny
Url http://www.medinfo24.pl
Opis Pełna baza teleadresowa firm z branży medycznej: szpitale publiczne i prywatne, przychodnie, kliniki specjalistyczne, prywatne gabinety lekarskie. Wpisy podzielone są wg województw oraz specjalizacji. Dodatkowo w serwisie newsy z branży medycznej, forum o zdrowiu i inne ciekawostki.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Apteki
Słowa kluczowe apteki   szpitale   gabinety lekarskie
Data Oct 9, 2008
Imię kontaktowe Łukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. CPP. Andrzej Depko Psycholog, Dietetyk, Psychoterapeuta Warszawa, lekarz psychiatra, Psychoterapia i
  W Centrum Pomocy Profesjonalnej proponujemy spotkania, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie. Z uwagą wysłuchamy tego, co masz do powiedzenia. Nasi lekarze: psycholog, psychiatra, seksuolog, dietetyk, Psychoterapeuta warszawa, psychoterapia indywidualna posiadają profesjonalną wiedze w leczeniu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Centrum Medyczno-Diagnostyczne Prima-Med Kraków
  Centrum medyczno-diagnostyczne Prima-Med to miejsce, które powstało z myślą o osobach, które chcą dbać o swoje zdrowie i cenią sobie wysoką jakość usług medycznych. W tym centrum najważniejszy jest pacjent oraz jego potrzeby. Wykonywane są najwyższej jakości badania diagnostyczne, a leczenie przebiega w sposób dostosowany do potrzeb pacjentów. Centrum medyczno-diagnostyczne Prima-Med podchodzi holistycznie do leczenia pacjentów i zapewnia kompleksową ofertę badań. Oferuje dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. ZŁOTA JESIEŃ domy opieki - woj.mazowieckie
  Prywatny Dom Opieki „Złota Jesień” w Jabłonnie oferuje kompleksową pomoc wszystkim osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym, których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne funkcjonowanie. Nasz dom nie ma żadnych barier architektonicznych, a zabudowa parterowa jest również udogodnieniem. Zapewniamy całodobową opiekę lekarską personelu medycznego, pielęgniarek i lekarzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy geriatrycznej. Organizujemy także przeróżnego rodzaju terapie zajęciowe i imprezy okolicznościowe. Więcej wiadomości zamieszczamy na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Gimnastyka korekcyjna Warszawa - zajecia ruchowe dla dzieci
  Przylądek Zdrowia i Sportu. Oferujemy zajęcia ruchowe dla dzieci takie jak: gimnastyka korekcyjna, integracja sensoryczna Warszawa. Ponadto wzmacnianie mięśni posturalnych, zabawy stymulujące rozwój dziecka, terapię ruchową, poznawanie świata przez ruch, zabawę i dotyk.Każde dziecko w wieku od 4 do 9 lat może uczestniczyć w naszych zajęciach. Stosujemy również metodę Dennisona, czyli gimnastykę mózgu. Zajęcia indywidualne w szczególności przeznaczone są dla dzieci zdiagnozowanych i z opiniami
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Ekspresowa Szkoła rodzenia we Wrocławiu
  W ramach oferty naszej szkoły rodzenia zapewniamy profesjonalne programy oparte na trzech modułach tematycznych, które obejmują moduł porodu, dziecka oraz połogu. Zajmujemy się prowadzeniem wypożyczalni laktatorów, prowadzimy doradztwo macierzyńskie. Prowadzimy również szkołę karmienia. Zapewniamy również wsparcie Douli podczas porodu. Realizujemy programy szkoły rodzenia również w ramach indywidualnych kursów. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z pełną ofertą firmy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0