Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.medinfo24.pl    
Informator medyczny
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Informator medyczny - http://www.medinfo24.pl
ID w katalogu 740
Tytuł Informator medyczny
Url http://www.medinfo24.pl
Opis Pełna baza teleadresowa firm z branży medycznej: szpitale publiczne i prywatne, przychodnie, kliniki specjalistyczne, prywatne gabinety lekarskie. Wpisy podzielone są wg województw oraz specjalizacji. Dodatkowo w serwisie newsy z branży medycznej, forum o zdrowiu i inne ciekawostki.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Apteki
Słowa kluczowe apteki   szpitale   gabinety lekarskie
Data Oct 9, 2008
Imię kontaktowe Łukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Gabinet stomatologiczny
  Witryna promująca gabinet stomatologiczny znajdujący się w Krakowie, w którym swoją praktykę stomatologiczną oferuje dwóch lekarzy stomatologów funkcjonujących już od 30 lat. Wprawa, szacunek oraz dokładność w działaniu to znaki rozpoznawcze gabinetu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Rehabilitacja dzieci z wodogłowiem, kręczem szyi w Poznaniu
  Rehabilitant firmy BestCare oferuje usługi z zakresu rehabilitacji dzieci w obrębie Poznania i okolic. Ćwiczenia przeprowadzane są u pacjenta w domu. Proponowana oferta jest ułatwieniem dla rodziny, gdyż nie są zmuszeni jeździć do gabinetu, jak i dla małego pacjenta, ponieważ ma możliwość ćwiczyć w bliskim otoczeniu. Rehabilitant gwarantuje jednostkowe nastawienie do małego pacjenta, bezstresową atmosferę, pełen profesjonalizm jak również solidność w realizacji celów. Fizjoterapia oparta jest na zastosowaniu nowoczesnych metod, głównie opartych na koncepcjach neurorozwojowych. W ofercie występują również zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w przypadku niewłaściwej postawy profilaktyki tego dotyczącej. BestCare oferuje również opcję otrzymania instrukcji z zakresu właściwej opieki i pielęgnacji niemowląt. Uprzejmie zapraszamy do wypróbowania naszych usług:
- rehabilitacja dzieci z zespołem Downa
- rehabilitacja dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym
- rehabilitacja dzieci z wodogłowiem
- rehabilitacja dzieci z kręczem szyi
- gimnastyka korekcyjna
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Wielkopolskie


3. GESTALT terapeuci
  Na Ursynowie mieści się Warszawska Pracownia Terapii Gestalt do jakiej o pomoc mogą zgłaszać się klienci z przeróżnymi problemami natury emocjonalnej. Pracujący tam psycholodzy i psychoterapeuci stwarzają miłą, przyjazną oraz kameralną atmosferę, która sprzyja szczerej rozmowie. Specjaliści korzystają przeważnie z metod terapii Gestalt. Jest ona pomocna w niwelowaniu różnego rodzaju lęków, zaburzeń jedzenia, depresji, nastrojów depresyjnych, niskiego poczucia własnej wartości, czy też przeżywaniu trudności związanych z powodu straty lub choroby bliskiej osoby. Zapraszamy. Dokładne informacje dotyczące funkcjonowania placówki, a również doświadczenia poszczególnych specjalistów, odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Strona główna | EVA - DENT
  Gabinety Stomatologiczne EVA-DENT. Wymagającym pacjentom pomagamy od 1990r. Nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną. Wykonujemy usługi ponadstandardowe, najwyższej jakości materiały. Doskonały efekt kosmetyczny. Doświadczona i stale doskonaląca wiedzę k
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Prywatna klinika w Krakowie - scmkrakow.pl
  SCM to jeden z najwyżej ocenianych prywatnych szpitali na terenie Krakowa. Dermatologia, chirurgia plastyczna, ogólna, choroby naczyń, immunologia kliniczna to tylko niektóre z najważniejszych specjalizacji kliniki. W szpitalu zakwalifikujecie się Państwo również do leczenia komórkami macierzystymi i przejdziecie zaawansowaną diagnostykę, w tym testy genetyczne, cytologię, USG. Pobyt w prywatnym szpitalu wiąże się z pełnym wyżywieniem oraz dopasowaniem odpowiednich leków. W strefie pacjenta znajdziecie Państwo niezbędne informacje dotyczące przygotowania do pobytu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0