Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.medinfo24.pl     Informator medyczny 0.00 z 5 0
Informator medyczny - http://www.medinfo24.pl
ID w katalogu 740
Tytuł Informator medyczny
Url http://www.medinfo24.pl
Opis Pełna baza teleadresowa firm z branży medycznej: szpitale publiczne i prywatne, przychodnie, kliniki specjalistyczne, prywatne gabinety lekarskie. Wpisy podzielone są wg województw oraz specjalizacji. Dodatkowo w serwisie newsy z branży medycznej, forum o zdrowiu i inne ciekawostki.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Apteki
Słowa kluczowe apteki   szpitale   gabinety lekarskie
Data Oct 9, 2008
Imię kontaktowe Łukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Http://www.holisticclinic.krakow.pl
  Z racji upływającego czasu twoja twarz nie jest już tak idealna jak było to do tej pory? A może pojawiły się a niej różnego rodzaju niedoskonałości? Jeśli tak, w naszej klinice możliwe jest poddanie ich zabiegom z dziedziny laseroterapii. Są to zabiegi bezbolesne a przede wszystkim bezpieczne dla pacjentów. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz doświadczoną ekipę pracowników, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na profesjonalne i niezwykle komfortowe usługi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Wlewy z witaminy C - Kraków
  Alter to profesjonalna klinika witaminowa, która przyjmuje pacjentów w Krakowie. Proponujemy Państwu kroplówki witaminowe sprawdzające się w regeneracji organizmu przy poważnych schorzeniach. Z powodzeniem oczyszczamy z toksyn, a także metali ciężkich, co jest coraz popularniejszym problemem w nowoczesnym społeczeństwie. Promujemy medycynę ortomolekularną w najlepszym na rynku wydaniu. Leczenie dożylne witaminą C to rozwiązanie wspierające terapię boreliozy, nowotworów, miażdżycy, czy schorzeń układu krążenia.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Gimnastyka korekcyjna Warszawa - zajecia ruchowe dla dzieci
  Przylądek Zdrowia i Sportu. Oferujemy zajęcia ruchowe dla dzieci takie jak: gimnastyka korekcyjna, integracja sensoryczna Warszawa. Ponadto wzmacnianie mięśni posturalnych, zabawy stymulujące rozwój dziecka, terapię ruchową, poznawanie świata przez ruch, zabawę i dotyk.Każde dziecko w wieku od 4 do 9 lat może uczestniczyć w naszych zajęciach. Stosujemy również metodę Dennisona, czyli gimnastykę mózgu. Zajęcia indywidualne w szczególności przeznaczone są dla dzieci zdiagnozowanych i z opiniami
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Leczenie uzależnień, depresji, alkoholizm, narkomania - Klinika MEDOX
  Jedyny prywatny szpital zajmujący się leczeniem uzależnień w województwie mazowieckim. Istniejemy od 2008 roku. Specjalizujemy się w leczeniu choroby alkoholowej, innych uzależnień, depresji, pacjentów z podwójną diagnozą. W trakcie terapii wykonujemy pełną diagnostykę, leczymy powikłania przyjmowania środków psychoaktywnych i choroby towarzyszące.
Zatrudniamy tylko specjalistów z doświadczeniem klinicznym.
Podstawowa oferta Kliniki to detoksykacja osób spożywających alkohol, przyjmujących Heroinę, Kokainę, inne narkotyki lub leki uspakajające i nasenne.
Prowadzimy też oddział Terapii uzależnień, program podstawowy trwa 35 dni.
Zapewniamy dobre warunki socjalne 1 i 2 osobowe pokoje z łazienkami, TV i WiFi, saunę, solarium, siłownię, parking.
Szpital położony ok. 40 km od Warszawy, konsultujemy pacjentów i rodziny w biurze w Warszawie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Protetyka stomatologiczna w Warszawie
  Jeśli szukasz profesjonalnego stomatolog to dobrze trafiłeś! Jestem doświadczoną stamtolożką, która zdobywała zawodowe doświadczenie w państwowych zakładach opieki, a także w wielu komercyjnych gabinetach stomatologicznych w kraju. Odbyłam również staże we francuskich klinikach stomatologicznych oraz w klinice w Luksemburgu. Współpracuję z jednym z najbardziej znanych stomatologów w kraju - Piotrem Okońskim, pracującym w warszawskiej klinice na Ochocie. Jestem także autorką kilku publikacji fachowej literatury w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Zajmuję się również protetyką oraz ceramiką dentystyczną. Posiadana wiedza pozwala mi na zapewnienie najwyższej jakości usług w zakresie stomatologii.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0