Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.klima-venta.pl     Wentylacja Wrocław 0.00 z 5 0
Wentylacja Wrocław - http://www.klima-venta.pl
ID w katalogu 7400
Tytuł Wentylacja Wrocław
Url http://www.klima-venta.pl
Opis KLIMA-VENTA - firma o profilu projektowo-wykonawczym w branży wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji sanitarnych. Kompleksowe realizacje dla obiektów wszelkiego typu, tj. lokale mieszkalne, handlowe, instytucje użyteczności publicznej, obiekty gastronomiczne a także hale produkcyjne i magazyny wielkopowierzchniowe.
KLIMA-VENTA to najwyższą jakość usług w konkurencyjnych cenach. Cieszymy się opinią dobrego partnera ze względu na terminowość i rzetelność usług jakie świadczymy. Dzięki takiej filozofii firmy zrealizowaliśmy z sukcesem wiele projektów w Polsce.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe KLIMA-VENTA   wentylacja   klimatyzacja   wentylacja bytowa   wentylacja przemysłowa   klimatyzacja precyzyjna   instalacje sanitarne   Wrocław
Data Apr 26, 2010
Imię kontaktowe Ania
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Pokrycia dachowe - resitrix.com.pl
  Sp0ecjalnością naszej firmy Resitrix jest realizowanie profesjonalnych a także kompleksowych usług w ramach sprzedaży między innymi takich wyrobów jak Membrany dachowe. Nasze doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić również wykonanie takich elementów jak Dachy zielone. Oferujemy nie tylko nowoczesne materiały a także trwałe, odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych, co pozwala na bardzo długie użytkowanie izolacji. Serdecznie zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Organizacvja ślubów, weseL- Poznań- Wyjątkowe Chwile
  Jesteśmy zespołem konsultantów ślubnych dla których praca to największa pasja. Ogromną satysfakcją jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Potrafimy sprawić aby najważniejszy dzień w Waszym życiu był wyjątkowy, niepowtarzalny, takim jak byście sobie wymarzyli. Z przyjemnością wyręczymy Państwa z czynności takich jak: znalezienie odpowiedniego lokalu, wystroju kościoła, dekoracji sali, noclegów dla gości, itd. Współpracując z Nami możecie Państwo zlecić całościowe przygotowanie ceremonii bądź wybrać tylko niektóre propozycje z naszej oferty. My zaś będziemy informować Państwa o kolejnych krokach jakie poczyniliśmy i konsultować z Państwem kolejne propozycje. Dzięki naszemu zaangażowaniu, głowy pełnej pomysłów, oraz spełnienie wszystkich najskrytszych oczekiwań, dokładności w perfekcyjnie wykonanie powierzonych przez nas zadań, mają Państwo gwarancję najwyższych usług oraz spełnienie wszystkich najskrytszych oczekiwań.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. BENSON planowanie na mapie
  Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Benson Consulting. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie. Jako producent innowacyjnych systemów informatycznych naszym Klientom proponujemy rozwiązania wspierające oraz optymalizujące zarządzanie procesami operacyjnymi przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w standaryzowaniu i optymalizacji logistyki transportu. W ofercie posiadamy oprogramowanie planowania strategicznego oraz zarządzania transportem, handlowcami oraz serwisantami. Oferujemy oprócz tego profesjonalny konsulting. Więcej informacji o ofercie znajduje się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Terapia ruchem TWOJA PRZESTRZEŃ
  Twoja Przestrzeń to miejsce, gdzie poddać się można zabiegom psychoterapii. Zajęcia prowadzone są tutaj indywidualnie i w grupach. Poza tym w ofercie są również warsztaty i grupy rozwoju osobistego przez taniec. Specjalizacją są terapie dla osób z zaburzeniem osobowości, zaburzeniami nastroju, lękowymi, z dorosłymi dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych, dotkniętych traumą więzi i współuzależnionych. Co najważniejsze, nie są to zwykłe zajęcia, ale terapia ruchem i ciałem. W celu poprawy zdrowia psychicznego pacjenta prowadzone są m.in. zajęcia z tańca, które są efektywną formą leczenia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Modemy - qnet.com.pl
  Wybierając firmę Qnet możecie oczekiwać profesjonalnych usług realizowanych przez doświadczonych pracowników, którzy działają w branży od lat i są w stanie każdemu zagwarantować profesjonalną pomoc. Możemy zająć się różnego rodzaju instalacjami, co do których będziemy szukać najlepszych wyjść dla konkretnych klientów. Wykonujemy różnego rodzaju instalacje i wprowadzamy co rusz do naszych ofert unowocześnienia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0