Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.ivora.pl     Ivora - Informatyka i Zarządzanie 0.00 z 5 0
Ivora - Informatyka i Zarządzanie - http://www.ivora.pl
ID w katalogu 7452
Tytuł Ivora - Informatyka i Zarządzanie
Url http://www.ivora.pl
Opis Ivora Cambridge Education Centre jest ośrodkiem szkoleniowym kształcącym ludzi dorosłych. Ivora osiągnęła doskonałe rezultaty w szkoleniu i dokształcaniu osób dorosłych w dziedzinie IT i zarządzania.
Szkolenia w Ivora wyróżniają: własne sale szkoleniowe, własny sprzęt- iMac, nowoczesne oprogramowanie (programy graficzne Adobe CS4) oraz indywidualne podejście do uczestników szkolenia.
System szkoleń Ivora sprawdził się w wielu państwach na świecie. Zaufaj Ivora już dziś. Zapisz się na szkolenie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe Szkolenie informatyka   szkolenie informatyka   kurs informatyka   szkolenia Warszawa   szkolenie php   szkolenie html   kurs html   kurs php   szkolenie photoshop   kurs photo shop   szkolenie flash   kurs flash   szkolenie auto cad   szkolenie autocad   kurs auto cad
Data Apr 28, 2010
Imię kontaktowe Mate Bjelis
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Po sąsiedzku - nauczanie języków obcych.
  Języki obce bliżej niż myślisz. Nauka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Przygotowania do egzaminów. Dogodne terminy i przystępne ceny. Miła i przyjazna atmosfera.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. SZKOLENIA BHP
  Szkolenia BHP. Nadzór BHP. Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe. Szkolenia wstępne oraz szkolenia okresowe BHP. BHPZONE oferuje: szkolenia BHP, doradztwo z zakresu BHP, sporządzanie dokumentacji BHP, ochrona środowiska, pierwsza pomoc. Ocena ryzyka zawodowego.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Centrum Szkoleń Intelekt- Korepetycje i Kursy Językowe na Śląsku
  Oferujemy profesjonalne korepetycje z następujących przedmiotów: język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, polski, włoski, matematyka, biologia, chemia, geografia i inne, oraz kursy językowe dla firm z dojazdem do klienta na terenie całego Śląska. Organizujemy korepetycje dla osób indywidualnych jak i małych grup do trzech osób. Pomożemy zarówno gdy masz problemy w szkole, jak i chcesz rozszerzyć swoją wiedzę. Dla firm zorganizujemy każdy kurs językowy na każdym poziomie zaawansowania, i w każdej branży.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Prace maturalne - prezentacjematuralne.eu
  Działamy na rynku edukacyjnym już ponad sześć lat. Dzięki takiemu doświadczeniu zebraliśmy setki pozytywnych opinii od naszych klientów, dorobiliśmy się rzetelnej marki na rynku, a przede wszystkim zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu piszemy najlepsze prezentacje maturalne na świecie. Domeną naszej pracy są przede wszystkim wypracowania, prace na maturę, magisterskie, licencjackie - możesz zwrócić się do nas ze wszystkim. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług polonistów i filologów, którzy służą radą i piórem. Pozdrawiam serdecznie i zapraszamy - zespół prezentacjematuralne.eu!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Szybkie czytanie, szybka nauka - kursy w Krakowie
  Dzięki serwisowi każdy, kto chce uczyć się szybciej i efektywniej, chce zyskać więcej wolnego czasu, chce dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać swój potencjał, może wziąć udział w intensywnym, 2-weekendowym kursie, dzięki któremu może osiągnąć te cele.
Na stronie można też zapoznać się z artykułami, w których znajdują się cenne wskazówki, dotyczących tego, jak się uczyć skutecznie oraz tajników szybkiego czytania, technik pamięciowych, koncentracji umysłu i wielu innych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0