Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.elektryklodz.pl     Elektryk Lodz 0.00 z 5 0
Elektryk Lodz - http://www.elektryklodz.pl
ID w katalogu 7523
Tytuł Elektryk Lodz
Url http://www.elektryklodz.pl
Opis Pogotowie Instalacji Elektrycznych działa 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych jak również firm, zakładów i obiektów publicznych. Świadczymy pełen zakres usług elektrycznych i instalatorskich. Nasza oferta cechuje się szybka realizacja jak również miłą i profesjonalna obsługą klienta. Tylko nasza firma zapewnia gwarancję od 48 msc. do 15 lat potwierdzoną na piśmie. U nas rozłożymy Ci płatności na raty. Pamiętaj że tylko firmy z uprawnieniami zapewniają bezpieczeństwo oraz gwarancje prawidłowego wykonania. Terenem naszego działania jest Łódz. Serdecznie Zapraszam i Polecam.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe elektryk   usługi   instalacje   pomiary   elektryczne   pogotowie   Łódź   Lodz
Data May 1, 2010
Imię kontaktowe Tymoteusz Mierzejewski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Flagi
  Firma Sign Poland Sp. z o.o. oferuje najwyższej jakości produkty takie jak flagi czy systemy roll up, które z reguły mają zadania reklamowe. Jesteśmy przekonani, że wykorzystując proponowaną przez nas formę reklamy, utrwalicie pozytywny wizerunek waszego przedsiębiorstwa, wypromujecie własne produkty i w dużym stopniu zwiększycie efektywność sprzedaży.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. pompy ciepła
  Holding Budowlany Budstol już od 1998r spełnia Państwa marzenia o własnym domu. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w Bydgoszczy i okolicach. W swojej pracy łączymy profesjonalizm działania i doświadczenie nabyte podczas wielu realizacji. Stosujemy materiały renomowanych firm. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firmy YTONG (posiadamy certyfikaty jakości budowy w tym systemie).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Sala konferencyjna
  Ruptowianka to restauracja z Jastrzębia-Zdroju, która cieszy się renomą wśród mieszkańców oraz turystów i kuracjuszów. Lokal usytuowany jest przy skrzyżowaniu ul. Libowiec z Cieszyńską. Początki naszej gospody sięgają czasów panowania Wilhelma II Hohenzollerna. Obecnie bazujemy na ponad 100-letniej tradycji lokalu dbając o połączenie kompetentnej obsługi i pysznej kuchni z wyjątkową atmosferą. Serwujemy przede wszystkim tradycyjne dania polskie. W restauracji organizujemy komunie, urodziny, stypy oraz wesela. Udostępniamy salę na 35 oraz na 120 osób.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Kasetony we Wroclawiu
  Poligrafia i reklama w Polkom! Bazując na wieloletnim doświadczeniu nasza firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Osiągnęliśmy to dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, zaangażowaniu pracowników, ich profesjonalizmowi, ciągłemu dostosowywaniu się do realiów rynku, a w głównej mierze, dzięki indywidualnemu traktowaniu realizowanych przez nas zleceń. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którym zależy na wysokiej jakości w połączeniu z krótkimi terminami realizacji i rozsądną ceną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Internet > Reklama i marketing


5. Biuro rachunkowe Warszawa
  Licencjonowane biuro rachunkowe Warszawa, naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa rachunkowa. Z naszych usług korzystają osoby fizyczne jak i spółki. Zajmujemy się też pośredniczeniem w kontaktach z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS)Prowadzimy w pełni skomputeryzowaną księgowość. Służymy fachową pomocą. Szukasz dobrego biura rachunkowego w Warszawie dobrze trafiłeś zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0