Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.trelka.com.pl     TRELKA - Wentylacja i Ogrzewanie 0.00 z 5 0
TRELKA - Wentylacja i Ogrzewanie - http://www.trelka.com.pl
ID w katalogu 7551
Tytuł TRELKA - Wentylacja i Ogrzewanie
Url http://www.trelka.com.pl
Opis E-sklep z urządzeniami do ogrzewania i wentylacji przeznaczonymi dla domu i przemysłu. Oferta sklepu obejmuje m.in. pełny zakres wymienników ciepła produkcji Secespol, wymienniki ramowe Juwent, naczynia wzbiorcze Reflex, zawory i regulatory temperatury Samson, kanały wentylacyjne Alnor, wentylatory dachowe Triwent oraz wentylatory osiowe ścienne produkcji własnej. Zajmujemy się również doborem urządzeń i doradztwem. Współpracujemy z zakładami przemysłowymi, instytucjami, firmami instalatorskimi oraz klientami indywidualnymi.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe Wymienniki ciepła JAD   wymienniki pojemnościowe   wymienniki płytowe   wężownice do wymienników   wentylatory przemysłowe   wentylatory dachowe   wentylatory kanałowe   wentylatory osiowe   naczynia wzbiorcze   kanały wentylacyjne
Data May 6, 2010
Imię kontaktowe Jacek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Konsorcjum Biuro Klub dostawa artykułów biurowych
  Konsorcjum Biuro Klub zajmuje się pełnym zaopatrzeniem biur. Mamy prawie czterdzieści oddziałów w całym kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie i łatwo dotrzeć do każdego klienta. Nasza propozycja obejmuje papier ksero, tonery i tusze do drukarek, a również akcesoria komputerowe. Sprzedajemy też urządzenia, maszyny biurowe, artykuły bhp i środki czystości. Wszelkie artykuły objęte zostały standardową gwarancją. Dbamy o zadowolenie każdego z odbiorców, zatem naszymi dostawcami są renomowane polskie i zagraniczne firmy. Aby dowiedzieć się więcej o prowadzonej przez nas działalności, zachęcamy do wejścia na stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


2. Krzesła szkolne od CEZAS-GLOB
  Interesują Cię sklepy z wyposażeniem szkolnym ?

Szukasz najlepszej jakości krzeseł do szkoły ?

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego CEZAS-GLOB : http://cezasglob.pl/ i zapoznania się z ofertą.

Siedziba naszej firmy znajduje się na ulicy Żelaznej 2 w Olsztynie (10-419).

Można się z nami skontaktować

telefonicznie : (89) 533 42 65 , (89) 533 48 60

oraz

mailowo : biuro@cezasglob.pl, handlowy@cezasglob.pl, pomoce@cezasglob.pl .


Zapraszamy Serdecznie !
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Dom, mieszkanie , ogród > Meble


3. Sklep producenta RA Construction
  Polski producent RA Construction oferuje solidne stoły warsztatowe i montażowe wykonane w technologii esd gwarantujące uziemienie i bezpieczeństwo pracy. Polecamy również wózki, regały, meble warsztatowe i przemysłowe. Nasze produkty to niezbędne wyposażenie sklepów, zakładów produkcyjnych i magazynów. Oferujemy wykonanie elementów wyposażenia pod wymiar na zamówienie klienta. Dbamy o najlepszą jakość naszych usług. Sprawdź w naszej ofercie dodatkowe elementy wyposażenia takie jak oświetlenie, szuflady oraz wyłożenie blatu matą gumową. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Regiony , miasta > Mazowieckie


4. Biura wirtualne we Wrocławiu
  Obecnie oczywiście biura wirtualne są coraz chętniej wykorzystywane. Jeśli potrzebujecie taką ofertę z Wrocławia to nasza firma ma świetnie przygotowywane propozycje i na pewno spełni Wasze oczekiwania. Jesteśmy w stanie zagwarantować adres dla Waszej firmy, będziemy również mogli zająć się Waszą korespondencją oraz będziemy obsługiwać Was pod kątem wypożyczenia salek konferencyjnych czy miejsc do pracy. gwarantujemy świetny adres, który na pewno przypadnie Wam do gustu i doda nieco więcej prestiżu firmie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. LABNAME Naming tworzą doświadczeni i kreatywni projektanci nazw i sloganów
  Projektujemy nazwy firmowe, nazwy znaków towarowych, slogany firmowe i hasła reklamowe. Jesteśmy w stanie realizować skomplikowane projekty międzynarodowe i opracowania dla szerokich portfolio ofertowych składających się z wielu ofert, linii produktowych, marek i submarek.
Projektujemy nazwy dla nowych firm, nowe nazwy produktów i usług, slogany firmowe i hasła reklamowe. Usługi skierowane są do wszystkich firm i organizacji, które chcą kształtować swój wizerunek i traktują go jako element budowania trwałej przewagi konkurencyjnej. Nie ma silnej marki bez dobrej nazwy. Nie ma efektywnej kampanii wizerunkowej bez efektywnego sloganu firmowego. Nie ma skutecznej reklamy bez skutecznego hasła reklamowego. Unikalną kompetencją naszej firmy jest tworzenie architektury nazewniczej firm o szerokim portfelu marek i submarek konsumpcyjnych oraz architektury nazw spółek dla grup kapitałowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0