Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pldf.de    
Ubezpieczenia w Niemczech
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Ubezpieczenia w Niemczech - http://www.pldf.de
ID w katalogu 7619
Tytuł Ubezpieczenia w Niemczech
Url http://www.pldf.de
Opis Witryna internetowa Biura Polskich Doradców Finansowych mająca na celu promowanie wszechstronnych usług finansowych, nastawionych głównie do Polaków przebywających w Niemczech. Wielokierunkowe usługi finansowe dotyczą na ogół jednostek posiadających działalność gospodarczą a są to w szczególności: ubezpieczenia w Niemczech, kredyty, usługi księgowe także usługi biurowe. Polacy w Niemczech tworzą dosyć sporą społeczność, dlatego aby być w w dużym stopniu pomocnym biuro, specjalizuje się komplementarnie planowaniem szkoleń języka niemieckiego, tłumaczeniami także wsparciem w łączności z polskojęzycznymi prawnikami, polskimi instytucjami publicznymi.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe finanse   kredyty   ubezpieczenia
Data May 19, 2010
Imię kontaktowe samuel
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
1. Broker ubezpieczeniowy
  Promesa to grupa ubezpieczeniowa działająca w sektorze od trzynastu lat. Posiadamy ofertę w kategorii multi, a zatem nasi brokerzy dobierają polisy z ich szerokiej bazy, aby najlepiej dopasować się do ochrony interesów klienta. Specjalizujemy się mocno w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Potrafimy zająć się, np. kompleksowym zarządzaniem flotami pojazdu. Nasi pracownicy wykonują porównania ubezpieczeń bezpłatnie, zatem niczym Państwo nie ryzykujecie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia


2. Kalkulator oc
  Ubezpieczenie OC i AC powinien posiadać każdy właściciel auta. Oczywiście ubezpieczenia komunikacyjne AC nie są obowiązkowe, ale dobrze je mieć. W razie szkody zawsze otrzyma się zwrot poniesionych kosztów. Ubezpieczenia auta są właściwie idealnym rozwiązaniem.Wiele firm na rynku oferuje ubezpieczenie OC i AC w promocyjnej cenie, ale jak przychodzi do wypłaty odszkodowania to są problemy. Dobrze mieć umowę na ubezpieczenia auta ze znaną i renomowaną firmą. Ubezpieczenia komunikacyjne to świetny i intratny biznes.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia


3. Europejskie Centrum Odszkodowań - euco
  EUCO zajmuje się ODZYSKIWANIEM ODSZKODOWAŃ od towarzystw ubezpieczeniowych. Jeśli zostałeś poszkodowany w wypadku, nie tylko samochodowym odzyskamy dla Ciebienajwyższe na rynku odszkodowanie, zaufaj liderowi w branży Odszkodowań w Polsce i Europie. Europejskie Centrum Odszkodowań nie pobiera żadnych opłat wstępnych za odzyskanie należnego Tobie odszkodowania. W pracy naszych likwidatorów szkód komunikacyjnych najważniejsze jest wyłącznie dobro klienta. EuCO to najlepsza firma w Polsce.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia


4. HDI - ubezpieczenia mieszkania
  Agencja ubezpieczeń HDI posiada bardzo duże doświadczenie i proponuje jedne z najbardziej konkurencyjnych na rynku produktów ubezpieczeniowych. Klienci mogą zdecydować się na wykupienie ubezpieczeń dla własnych mieszkań lub domów. Oferowane są też ubezpieczenia firmowe i zdrowotne, jak również ubezpieczenia komunikacyjne. Na stronie www agencji można skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń. Wycena jest wykonywana możliwie jak najszybciej. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia


5. Społeczne ubezpieczenie zdrowotne
  Nikt nie może przewidzieć swojej nagłej śmierci – każdego dnia zdarzają się bowiem tragiczne wypadki, w których giną zupełnie przypadkowi ludzie. Wizja nagłego odejścia wydaje się często absurdalna, ale należy pamiętać, że losowe sytuacje mogą w jednej np. pozbawić rodzinę żywiciela. Jeśli więc pracujesz, wychowujesz dzieci a Twój zawód znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka (np. często podróżujesz), zdecyduj się na ubezpieczenia ochronne. Dzięki nim masz pewność, że zabezpieczasz bliskich na wypadek swojej śmierci – to dla Ciebie komfort psychiczny i świadomość, że odpowiedzialnie dbasz o rodzinę. Więcej dowiesz się na stronie UbezpieczenieOnline.com.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0