Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pldf.de     Ubezpieczenia w Niemczech 0.00 z 5 0
Ubezpieczenia w Niemczech - http://www.pldf.de
ID w katalogu 7619
Tytuł Ubezpieczenia w Niemczech
Url http://www.pldf.de
Opis Witryna internetowa Biura Polskich Doradców Finansowych mająca na celu promowanie wszechstronnych usług finansowych, nastawionych głównie do Polaków przebywających w Niemczech. Wielokierunkowe usługi finansowe dotyczą na ogół jednostek posiadających działalność gospodarczą a są to w szczególności: ubezpieczenia w Niemczech, kredyty, usługi księgowe także usługi biurowe. Polacy w Niemczech tworzą dosyć sporą społeczność, dlatego aby być w w dużym stopniu pomocnym biuro, specjalizuje się komplementarnie planowaniem szkoleń języka niemieckiego, tłumaczeniami także wsparciem w łączności z polskojęzycznymi prawnikami, polskimi instytucjami publicznymi.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe finanse   kredyty   ubezpieczenia
Data May 19, 2010
Imię kontaktowe samuel
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
1. Kalkulator ubezpieczenia
  Nasza firma poleca tanie ubezpieczenia trzynastu towarzystw ubezpieczeniowych.Dzięki kalkulatorom ubezpieczeniowym zawartym na naszej stronie istnieje możliwość zakupu ubezpieczenia w dowolnej chwili za pośrednictwem internetu. W naszej ofercie polecamy ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, dla firm, następstw nieszczęśliwych wypadków, zdrowotne a także fundusze emerytalne.Kalkulacja składki za pośrednictwem naszej porównywarki w żaden sposób nie zobowiązuje do zakupu polisy ubezpieczeniowej.Zapraszamy również do naszych biur.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia


2. Ubezpieczenia nnw
  Ubezpieczenia oferujemy Państwu od 1999 roku i co roku przybywa nam bardzo wielu zadowolonych klientów, którzy polecają usługi rodzinie i znajomym. Wśród ubezpieczeń jakie można zawrzeć u nas znajdują się między innymi: majątkowe, komunikacyjne, OC, AC, NNW, od pożaru, od kradzieży, włamania i wiele innych. Serdecznie zachęcamy do ubezpieczenia się gdyż daje to Państwu gwarancję i bezpieczeństwo. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej pod adresem roan-ubezpieczenia.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia


3. Link4-Ubezpieczenia.pl - Tanie ubezpieczenie OC
  Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 kojarzone jest głównie z korzystnymi ubezpieczeniami samochodowymi. Wśród zmotoryzowanych klientów cieszy się stale rosnącą popularnością. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ubezpieczenie Link4 OC czy AC to nie jedyne ubezpieczenia w ofercie.
Dostępne w Link4 ubezpieczenia obejmują zarówno ubezpieczenia samochodowe (komunikacyjne), jak i majątkowe czy podróżne.
Oferta ubezpieczeń Link4 jest stale dostosowywana do potrzeb klientów. Konkurencyjne ceny ubezpieczeń, doskonałe warunki polis, przejrzystość zasad i elastyczność firmy sprawiają, że jej oferta, pod wieloma względami, przewyższa oferty innych firm ubezpieczeniowych.
Jeśli zależy Państwu na solidnym ubezpieczeniu - wybierzcie Link4.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. Ubezpieczenia Mieszkaniowe w Allianz Direct. KALKULATOR OC, AC, Turystyczne | Allianz Direct
  Najtańsze Ubezpieczenia Mieszkań przez Internet. Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW w Najniższych Cenach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia


5. Porównywarka ubezpieczeń
  Obecnie zalewani jesteśmy masą reklam firm oferujących polisy ubezpieczeniowe OC oraz AC, a także i przedsiębiorstw udzielających pomocy w wyborze takich ubezpieczeń. Jedną ze stron gdzie mamy możliwość porównania różnych usług ubezpieczycieli, jest www.porownywarki-ubezpieczen.pl. Porównywarka OC pozwoli nam na dokonanie właściwego wyboru. Znajdziemy tam mnóstwo użytecznych wskazówek oraz dostaniemy odpowiedzi na najczęściej gnębiące nas pytania. Porównywarki ubezpieczeń przyrównują do siebie oferty praktycznie wszystkich znanych spółek sprzedających ubezpieczenia OC. Możemy też szybko obliczyć wysokość swojej składki w zależności od tego jakim pojazdem się poruszamy. Na stronie zainstalowana jest wyszukiwarka a także okna dające możliwość komentowania artykułów. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe więc przy jego wyborze warto wspomóc się taką waśnie stroną internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0