Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dempan-omk.pl     Metale kolorowe 0.00 z 5 0
Metale kolorowe - http://www.dempan-omk.pl
ID w katalogu 7727
Tytuł Metale kolorowe
Url http://www.dempan-omk.pl
Opis PHU DEMPAN Sp. z o.o. - Centrum Kompleksowej Obsługi Handlowo - Usługowej funkcjonuje z dużym sukcesem na rynku krajowym od bardzo wielu lat specjalizując się w układach instalacyjnych, zarówno klimatyzacji, centralnego ogrzewania jak i wielu innych. Oferta tyczy się również odlewu metali armatury domowej ze stopów cynku i aluminium. Firma realizuje odlewnie i odkuwki na zamówienia krajowe także dla klientów spoza Polski. Firma oferuje artykuły najwyższej jakości czego gwarantem jest mnogość pozyskanych wyróżnień.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Słowa kluczowe odlewnie   metale   odkuwki   przemysł
Data Jul 15, 2010
Imię kontaktowe superson
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
1. Dobry Marketing
  Blog biznesowo marketingowy o zróżnicowanej tematyce związanej z pieniędzmi i finansami. Artykuły reklamowe i baza firm oraz darmowe promocja stron internetowych. Reklama w sieci i e-marketing.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje


2. Odnawialne źródła energii
  Człowiek jeszcze do końca nie potrafi zrozumieć, jaka potęga tkwi w mocy, jaką jest energia odnawialna. Energetyka wiatrowa czy może kolektory słoneczne w znacznym stopniu potrafią nam pomóc. Odnawialne źródła energii są wszędzie, a my musimy ją tylko osiodłać. Informacje na ten temat znajdują się na naszej stronie Biogazownia.org.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


3. InspiracjeModowe.pl - stylizacje modowe z ubrań i butów z popularnych sklepów online
  Prezentujemy atrakcyjne inspiracje modowe przeznaczone młodym, czy niezależnym kobietom pragnącym dobrze wyglądać w dosłownie każdej sytuacji. Wszystkie modne stylizacje powiązaliśmy z automatycznym przekierowaniem do wybranej oferty w najwyżej ocenianych sklepach internetowych, co ułatwia idealne kształtowanie garderoby. Umożliwiamy wystawianie ocen pod wszystkie inspiracje modowe, spódnice, botki, wybrane szpilki. Zachęcamy do codziennego przeglądania naszej bazy z inspiracjami modowymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


4. Polska Unia Dystrybutorów Stali
  Polska Unia Dystrybutorów Stali jest zrzeszeniem firm dystrybuujących wyroby hutnicze w Polsce. Poprzez zróżnicowane działania, PUDS tworzy platformę wymiany doświadczeń, kontaktów biznesowych i wspólnych przedsięwzięć dla firm, dla których stal jest głównym produktem handlowym. Celem PUDS jest aby polska branża stalowa była zintegrowana, dystrybutorzy stali działali według dobrych reguł handlowych a rynek stali w Polsce był silny i konkurencyjny wobec zagranicznych firm dystrybuujących stal.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


5. Wino czerwone Jacob´s Creek
  Zapraszamy na nasz serwis. Jacob´s Creek jest jednym z największych wytwórców win Australijskich białych. W naszym katalogu produktów wynajdą państwo duży wybór zarówno win wytrawnych jak również półwytrawnych.

Jesteśmy producentem win od roku 1849 w tym roku nasza winnica została utworzona nad strumieniem Jacob´s Creek. Od tamtej pory nie przerwanie dostarczamy nasze przepyszne alkohole na stoły zadowolonych klientów.

Przy tworzeniu naszych win dbamy o najlepszą jakość która osiągamy dzięki połączeniu nowoczesnej technologi z wieloletnią tradycją naszej firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0